Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kiek dėti į vokelį vestuvėms? Geriausios vestuvinių dovanų idėjos ieškantiems originalumo

2023-06-25

Kiek dėti į vokelį vestuvėms? Geriausios vestuvinių dovanų idėjos ieškantiems originalumo

Vasara – metas, kai gali tekti atšokti ne vienose vestuvėse. Keičiantis vestuvių madoms, neretai svečiams tenka pasukti galvą dėl tinkamos vestuvinės dovanos. Žinoma, populiariausia dovana vis dar išlieka pinigai. Tačiau vis dažniau iškyla klausimas – kiek dėti į vokelį vestuvėms? Nors tema apie tai, kiek dėti į vokelį vestuvėms, sulaukia nemažai diskusijų bei skirtingų nuomonių. Šiame straipsnyje aptarsime, kiek pinigų reiktų dovanoti jauniesiems, o norintiems nustebinti originalesne dovana – pateiksime kitokius, ne mažiau pageidaujamus, dovanų pasiūlymus.  

Vestuvinis vokelis – kiek dėti?  

Kiek dėti į vokelį vestuvėms dažnas klausimas ir keliantis įvairiausių dvejonių ir diskusijų. Šiuo klausimu bene kiekvienas turi savo nuomonę. Vienų nuomone į vokelį reikėtų dėti tiek, kad padengtų jaunųjų išlaidas dviem svečiams, kiti įvertina savo papildomas išlaidas pasiruošimui vestuvėms bei finansines galimybes.  

Vienos konkrečios sumos, kurią reikia dėti į vokelį tikrai nėra. Tad apsispręsti dėl sumos galima įvertinus keletą aspektų.  

Įvairių apklausų metu nustatyta, kad vidutiniškai jauniesiems į vokelį svečiai deda apie 100 – 200 eurų. Žinoma, kiekvienas svečias turėtų pasirinkti sumą, priklausomai nuo savo finansinės padėties. Taip pat, jei į vestuves eina tik vienas asmuo, ne poroje, sumą galima padalinti iš dviejų.  

Dar vienas aspektas, į kurį galima atsižvelgti, sprendžiant dėl pinigų sumos vestuvinei dovanai – santykis su jaunaisiais. Manoma, kad kuo ryšys artimesnis, tuo suma dovanojama didesnė. Įvertinus įvairias apklausas, minimali dovanojama suma vestuvėms yra 30 – 50 eurų. Tačiau jei norisi dovanoti didesnę sumą, o finansinė padėtis to neleidžia, rekomenduojame vestuvėms pradėti kaupti pinigus iš anksto. Kvietimus dažniausiai svečiai gauna kur kas anksčiau nei šventė, tad atsidėjus po tam tikrą pinigų sumą kas mėnesį, atėjus šventei būsite ramūs, nes būsite pasiruošę.  

Taip pat svarstant dėl vestuvinio vokelio vertės, galima įvertinti ir tai, kur šventė bus organizuojama. Jei dalyvausite tik pasveikinime po vestuvių ceremonijos, savaime suprantama, kad suma neturėtų būti didelė, tokiu atveju pakanka ir gėlių puokštės ar kitos smulkmenos. Na, o jei ketinate dalyvauti didelėje šventėje apsvarstykite savo galimybes. Vis tik požiūris, kad svečiai privalo atpirkti jauniesiems šventę, jau pasenęs.  

Svarstant dėl pinigų sumos, kuri bus dovanojama jauniesiems, reikėtų nepamiršti, kad vestuvėms bus ir daugiau išlaidų - mergvakariui ar bernvakariui skirtos išlaidos, proginiai drabužiai ir avalynė, moterims makiažas ir šukuosena. Visa tai reikalauja nemažų išlaidų. Jei iš anksto apgalvosite apie būsimas išlaidas, apskaičiuosite ir įvertinsite savo biudžetą, bus lengviau apsispręsti dėl dovanojamos sumos.  

Originalios dovanos vestuvėms 

Jei esate iš tų, kuriems dovanoti pinigines dovanas vestuvių proga yra nuobodu – vertėtų apgalvoti, kokios originalios dovanos patiktų jauniesiems. Išties galima atrasti įvairiausių dovanų, kurios pradžiugins jaunuosius ne ką mažiau už pinigų vokelį. O ir kruopščiai ir su meile atrinkta dovana, parodo, kad svečiai stengėsi ir galvojo apie jaunuosius. Jaunavedžiams tikrai patiks dovanų čekiai poilsiui bei nakvynėms įvairiuose Lietuvos miestuose. Taip pat pravers ir įvairių parduotuvių dovanų čekiai.  

Pavyzdžiui, puiki idėja padovanoti dovanų čekį apsilankymui „Vytautas Mineral SPA“. Toks dovanų čekis tikrai maloniai nustebins, kas gi nenorėtų praleisti laiko ir atsipalaiduoti vieninteliuose Baltijos regione ypatingų mineralų SPA namuose. Šis SPA siūlo aukščiausios klasės kambarius, estetiškas, stilingas erdves poilsiui, ypatingos kokybės maistą bei mineralus iš išskirtinio „Sofijos“ mineralų šaltinio. Jaunavedžiai turės puikią progą apsilankyti ir pasilepinti poilsiu bei vienas kito draugija. O gal tai bus puikus pratęsimas medaus mėnesio?  

Dar viena idėja poilsio dovanai – apsilankymas su nakvyne Birštone esančiame „Royal SPA Residence“. „Royal SPA Residence“ – tai modernus viešbutis tobulame gamtos prieglobstyje, taip pat teikiantis mineralinio vandens procedūras, gydomąsias ir sveikatos atstatymo programas. Jaunavedžių čia lauks ne tik nakvynė, bet ir itin gausūs ir sotūs pusryčiai, pietūs ir vakarienė, apsilankymas baseino, sūkurinių vonių ir pirčių erdvėje, seansas druskų kambaryje atpalaiduojamoji mankšta kūnui ir sielai, neribotas natūralus mineralinis vanduo iš gręžinio, kiekvieną vakarą – kino filmas viešbučio kino teatro salėje ir dar daugelis kitų pramogų.  

 

 

Na, o jei norisi padovanoti galimybę praleisti laiką dviese, tačiau tuo pačiu norisi, kad dovana būtų ir originali – padovanokite apsilankymą „Atokampis Boutique SPA & Resort“. Šis SPA įsikūręs vienkiemyje ir skirtas tik dviem poilsiautojams. Tai unikali vieta miško pakraštyje, tarsi mini sodyba tik dviem. Lauke atsiveria nuostabūs gamtos vaizdai, erdvioje terasoje galima klausytis paukščių čiulbėjimo, o vakarui atėjus – mėgautis karšta ofūro vonia. Na, o jei jaunavedžiai norės, galės pasirinkti ir privatų SPA poilsį tik dviem miško pakraštyje. SPA ritualai padės greitai atgauti jėgas ir palepinti kūną. Tai tikrai išskirtinė dovana, kuri be abejonių pradžiugins jaunuosius.  

Vestuvių dovanai tinka dovanoti ne tik poilsį SPA centruose ar viešbučiuose, bet ir kitos malonios pramogos. Dovanai puikiai tiks apsilankymas restorane, kur mylimieji galės pasimėgauti gardžiu maistu ir laiku dviese. O jei mėgstate dovanoti originalias dovanas – nustebinkite jaunuosius padovanodami vakarienę visiškoje tamsoje. Pavyzdžiui, vakarienę „Čagino“ restorane, kur jaunavedžiai turės galimybę atrasti skonius visiškoje tamsoje. Restorane įsimylėjėlius pasitiks prie durų, kur ir prasidės naujų atradimų vakaras. Visiškoje tamsoje, grojant muzikai, jie ragaus įvairiausius patiekalus. Tamsoje valgomas maistas įgaus kitą prasmę, kas leis pajusti dar niekad nepatirtus pojūčius. Taip pat puiki idėja dovanoti įvairias degustacines vakarienes, kur jaunavedžiai galės išbandyti naujus skonius, susipažinti su kitų šalių virtuve ar pasimėgauti saldžiausiais desertais.  

Jei vis tik nenorite dovanoti piniginės dovanos jauniesiems, tačiau įpareigoti su konkrečia dovana taip pat nesinori, tuomet visada puiki išeitis dovanų rinkiniai. Gavę dovanų rinkinį jaunavedžiai patys galės nuspręsti kokią pramogą išsirinkti. Tai dar labiau suartins naują šeimą, nes kartu galės ne tik susiplanuoti norimą pramogą, bet ir praleisti laiką bei išgyventi nepamirštamas akimirkas drauge. Dovanų rinkinių pasirinkimas, pavyzdžiui, „Gera dovana“ siūlo įvairiausių tipų dovanų rinkinius. Jaunavedžiams itin tinkamas rinkinys „Laikas kartu“. Tai maždaug 60 pasiūlymų, atrinktų specialiai porai. Svajingas poilsis apglėbtiems gamtos, nauji potyriai nakvojant medžių viršūnėse, dvare, jodinėjant ar žvejojant, kūno ir minčių vienovę grąžinantis SPA ar dar neatrastų skonių paieška – jiems tereikės nuspręsti, kuri pramoga sukurs neišdildomus prisiminimus. Parinkus įdomią pramogą, jaunieji ilgai jaus dėkingumą už patirtus įspūdžius ir emocijas.  

Taigi, dovanos jauniesiems tikrai gali būti originalios ir džiuginančios ne mažiau nei piniginiai vokeliai. Žinoma, gali kilti klausimas, kaip tokias dovanas supakuoti? Ar tinkama dovanų čekį pakuoti į pinigų vokelį? Elektroninį kuponą iš ties galima supakuoti į atvirutę ar dovanų vokelį. „Gera dovana“ fizinėse parduotuvėse galite įsigyti ne tik dovanų čekius, bet ir specialius vokelius, maišelius ar dėžutes. Taip dovanojama pramoga atrodys itin gražiai ir solidžiai.  

Atgal