Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kalėdiniai ir naujametiniai sveikinimai įmonėms

2022-11-04

Kalėdiniai ir naujametiniai sveikinimai įmonėms

Ar jau pradėjote ruoštis gražiausioms metų šventėms - Kalėdoms? Tam, kad išvengti galvos skausmų ir šventinės karštinės, geriausia joms pradėti ruoštis iš anksto. Ir kalbame ne tik apie dovanas, bet ir sveikinimus, dekoracijas. Jei norite parodyti išskirtinį dėmesį įmonėms, su kuriomis bendradarbiaujate, pasirūpinkite ne tik dovanomis Kalėdoms, bet ir kalėdiniais sveikinimais įmonėms. Nusiųstas gražus sveikinimas ir parodytas dėmesys dar labiau sustiprins santykius su įmonėmis. Tam, kad ieškoti ilgai nereikėtų, paruošėme Jums rinkinį - kalėdiniai ir naujametiniai sveikinimai įmonėms.  

*** 

Kalėdos - tais stebuklų metas, kai žvaigždės pildo troškimus, džiaugsmai nustelbia sunkumus. 
Tegul 2023 -ieji būna pilni optimizmo ir stiprybės, dosnūs prasmingais darbais ir naujomis idėjomis. 
Dėkojame, kad esate mūsų partneriais, ir tikimės tolimesnio bendradarbiavimo. 

*** 

Po šventine egle mes linkim rasti pačių brangiausių dovanų, kurios teikia daugiausiai džiaugsmo kasdienybėje. Tai drąsūs sprendimai, įveikti iššūkiai, pasidalytas džiaugsmas įgyvendinant savo svajones – jomis stiprūs žmonės keičia pasaulį ir įprasmina bėgantį laiką! 
Šv. Kalėdų ir 2023-ųjų metų proga Jus sveikina mūsų įmonės kolektyvas. 

*** 

Šv. Kalėdų ramybė ir Naujųjų metų laukimo šviesa tegul suteikia vilties ir stiprybės ateinančių metų darbams ir siekiams! 

*** 

Gražiausias žiemos šventes telydi jaukios akimirkos, o Naujieji 2023 metai teatveria plačiai vartus naujoms kūrybinėms galimybėms bei brandiems sumanymams. 

*** 

Sveikiname Jus su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Linkime saugių ir turiningų kelionių gyvenimo ir verslo keliais! 

*** 

Tegul šventinė nuotaika, pripildžiusi širdis šviesos, džiaugsmo ir viltingo laukimo, neapleidžia Jūsų visus metus. Lai ateinančiais metais Jus lydi puikios idėjos, energija ir gerovė. Tebus tai naujų galimybių ir sėkmingo bendradarbiavimo metai. 

*** 

Sveikiname Jus ir Jūsų artimuosius su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais. Te nepritrūksta Jums džiaugsmo ir šilumos. Te tampa Jums tvirta atrama išmintingi draugai ir patikimi partneriai. Meilė telydi Jūsų šeimas, jaukumas – namus, o sėkmė – darbą. 

*** 

Telydi Jus pelningos idėjos, išsipildę planai, vaisingi darbų rezultatai. Su Šv. Kalėdomis ir sėkmės žengiant į Naujuosius 2023-uosius metus! 

*** 

Prasmingų ir svarbių darbų, drąsių idėjų, svarios laimės rankos, atvirumo viskam, kas nauja! Linkime šilumos ir jaukumo Jūsų namams bei paties gražiausio Kalėdų stebuklo! 

*** 

Ir vėl naujas laiko slenkstis... 
Tad per jį žengiant, linkime visuomet jausti dienos vertę, 
Žinoti savo troškimus ir siekius, 
O juos įgyvendinant – nepristigti atkaklumo ir sėkmės. 

Su Šv. Kalėdomis ir sėkmės žengiant į Naujuosius 2023-uosius metus! 

*** 

Kiekvieni Nauji metai atneša naujus tikslus, idėjas ir viltis. Sveikindami su Šv. Kalėdom ir Naujaisiais Metais, linkime visa tai įgyvendinti. Tebūnie ateinantys metai dosnūs Jums prasmingais darbais, sėkme ir laime. 

*** 

Švenčių proga linkime, kad Jūsų pastangos visada virstų pasiekimais, o atkaklus triūsas būtų įvertintas šimteriopai! 

*** 

Sveikiname Jus su Šv. Kalėdomis ir ateinančiais Naujaisiais metais. Teatsiveria durys brandžioms mintims, sėkmingiems darbams, kūrybingai nuotaikai ir stipriai sveikatai! 

*** 

Kantrybės darbams užbaigti,  
Kūrybiškumo naujiems pradėti,  
Lengvos laimės rankos  
Ir sveikatos stiprios 
Lai Jums nepritrūks  
Per Šv. Kalėdas 
Ir Naujuosius Metus! 

*** 

Artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga linkime naujų planų, brandžių minčių, sutelkto darbo, pasisekimo ir gerų rezultatų Jūsų įmonei, bei stiprios sveikatos, geros nuotaikos ir džiaugsmo Jums bei Jūsų šeimoms. 

*** 

Viso kolektyvo vardu tariame nuoširdų Ačiū, kad esate kartu ir linkime džiaugsmingų Kalėdų bei klestinčių 2023 metų! 

*** 

 

 

Atgal