Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi

Kalėdiniai sveikinimai 2022

2022-10-11

Kalėdiniai sveikinimai 2022

Įpusėjus rudeniui, jau pradedame galvoti, kad visai greit mus aplankys žiema. O su ja, žinoma, ir gražiausios metų šventės - Kalėdos. Vos pagalvojus, mus apima šventinis jaudulys ir geros emocijos. Tačiau neretai vis labiau artėjant šventiniam laikotarpiui visi pradedame skubėti, jaučiame stresą, norime suspėti visiems nupirkti dovanas, kad tik ko nepraleistume. Tad, kad stresas dėl dovanų nesugadintų šventinės nuotaikos, pasirūpinkite dovanomis iš anksto. Taip pat nepamirškite iš anksto pasirūpinti ir Kalėdiniais sveikinimais. Kalėdiniai sveikinimai – neatsiejama šių švenčių dalis, tai tarsi priminimas, kad žmogus, kuriam siunčiame sveikinimą, yra mums svarbus. Taigi, paruošėme Jums rinkinį, kuriame sudėti gražiausi ir naujausi sveikinimai su Kalėdom. Tikimės, kad čia atrasite žodžius, kuriuos norite paskirti brangiems žmonėms Kalėdų proga.

*** 

Kalėdų šventėje daug paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų, dėmesio vienas kitam. Linkiu, kad šis nuostabus laikas būtų skirtas ne liūdesiui, bet įvairiems geriems darbams, prasmingam bendravimui, gyvenimo peržvelgimui ir naujų planų kūrimui 

*** 

Kalėdų šventė atitraukia mus nuo darbais ir rūpesčiais persmelktos kasdienybės prie amžinųjų vertybių. Kūčių vakarą išgyvename mums brangių žmonių artumą, dalydamiesi su jais dvasios šiluma. Tegul Jūsų namuose nepritrūksta jaukumo ir žmogiškosios šilumos, džiaugsmo ir ramybės. Viltingai žvelkite į ateinančius metus, tebūnie jie dar sėkmingesni! Linksmų Šv. Kalėdų! 

*** 

Mirksi, tviska Kalėdinės lemputės,  
Ant dailiai išpuoštos miško eglutės. 
Spindėti taip ir Tau gyvenime linkiu, 
Švieski ir džiuginki pasaulį 
Šypsena, darbais, savuoju buvimu. 
Džiaugsmingų Šv. Kalėdų! 

*** 

Kalėdos tyliai beldžias į duris Tavosios širdies, 
Atsiverti stebuklams ir džiaugsmui vėl kviečia. 
Ne tuščiomis – su gausa dovanų nuostabių 
Atkeliauja snieguotu gruodžio taku. 
Nuostabių Tau Kalėdų, mieloji, linkiu. 

*** 

Po eglute linkiu tau rasti pačių brangiausių dovanų - turėti jėgų tęsti pradėtus darbus, stiprybės, svajų, naujų minčių, skambančių dainų, įkvėpimo kibirkštėlės ir šypsenų – šviesių, švelnių... 

 Su Šv. Kalėdom! 

*** 

Ir namuose vėl pakvimpa imbieru bei cinamonu...  
O už lango gruodžio snaigės krenta, sukasi ratu... 
Žinai tuomet, kad jau čia pat, kaip ir kiekvieną kartą 
Sugrįžo jos – Kalėdos, iš širdis, į namus. 
Turtingų gražiomis akimirkomis Šv. Kalėdų! 

*** 

Svajok ne kaip kasdieną – ypatingai, 
Nes per Kalėdas pildos tai, kas buvo tik viltinga. 
Tad linkiu per šias šventes svajonių išsipildymo ir tiesiog daug gražaus laiko su tais, kuriuos myli. Brangink akimirkas ir esančius šalia. 

*** 

Dienos, kuriose pildosi svajonės – Kalėdos. Tebus jos papuoštos ne tik baltu sniegu, šventinėmis vaišėmis, bet ir brangiausių žmonių dėmesiu, nuoširdžiais linkėjimais vieni kitiems. Sveikinu su Šv. Kalėdomis! 

*** 

Kalėdų šventėje daug paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų, dėmesio vienas kitam. Linkiu, kad šis nuostabus laikas būtų skirtas ne liūdesiui, bet įvairiems geriems darbams, prasmingam bendravimui, gyvenimo peržvelgimui ir naujų planų kūrimui. 

*** 

Tikėjimas padaro visus dalykus įmanomais, viltis užtikrina, kad viskas klostytųsi gerai, meilė viskam suteikia šviesias spalvas. Kalėdų proga aš linkiu Tau niekada nepritrūkti visų šių nuostabių trijų dalykų! 

*** 

Sveikinu Šv. Kalėdų proga ir linkiu, kad jaukumas, šiluma ir gerumas apgaubtų jūsų namus ir sielas. Pasidalinkite ne tik kalėdaičiu, bet ir nuoširdžiu žodžiu, atviru žvilgsniu, žmogiška šiluma. Gražių švenčių! 

*** 

Kalėdos - tai atokvėpio ir dalijimosi gražiausiais jausmais metais. Tai atsinaujinimo, šviesesnių dienų ir sniego baltumo naujos pradžios pažadas. Švenčių proga linkiu geros nuotaikos ir malonių staigmenų! 

*** 

Ar matei speiguotą rytą, 
Šalčio braižą ant langų? 
Ar jautei Kalėdų dvasią, 
Tyliai einančią pas mus? 
Jau žvaigždė Vakarė spindi, 
Laimę, džiaugsmą nešdama, 
Tavo norus ji išpildo, 
Per Kalėdų šventę šią.  
Su Šv. Kalėdom! 

*** 

Trumpi Kalėdiniai sveikinimai 

Šv. Kalėdų laukimas te neprailgsta, o Kūčių vakaras būna kupinas jaukios paslapties, apgaubiančios meile kartu susirinkusius artimuosius. 

*** 

Linkiu daug sniego angelų, apkabinimų šiltų, laukiamiausių dovanų po eglute ir, žinoma, skaniausių mandarinų. Juk Kalėdos! 

*** 

Švenčių proga linkiu gausos ne tik prie šventinio stalo, bet ir kiekvienoje dienoje. Jaukių Šv. Kūčių ir Kalėdų! 

***  

Pripildykime širdis gerumo ir būkime juo dosnūs visiems šiuo ypatingu švenčių laikotarpiu. Prasmingų, gražiais darbais ir atjauta vieni kitiems įprasmintų Šv. Kalėdų.  

*** 

Kalėdų naktį tylią sugalvoki norą ir paleiski jį skrist dangaus skliautu. Lai skrieja, lai pildosi ir dovanoja džiaugsmą. Magiškų Šv. Kalėdų!  

*** 

Šv. Kalėdų proga linkime dvasios ramybės ir palaimingos, gražias akimirkas dovanojančios artimųjų bendrystės. 

*** 

Dosnių stebuklais Tau šių Kalėdų. Lai pildosi norai. Apkabinu!  

*** 

Sveikiname su Šv. Kalėdomis. Gausos, santarvės ir puikios sveikatos Jums ir Jūsų šeimai. 

*** 

Kalėdų stebuklas naktį stebuklingą aplankys, 
Te dovanos tai, ko trokšta Tavoji širdis. 
Su Šv. Kalėdomis! 

*** 

Siunčiu tau tris Kalėdų dovanas: vilties grožį, meilės dvasią ir tikėjimo paguodą! 

*** 

Tesninga džiaugsmu, teskamba laimės varpeliai, o Kalėdų senelis tebūna šiais metais ypač geras ir dosnus! 

*** 

Linkiu, kad net šalčiausią žiemos dieną širdyje karaliautų šiluma, snigtų tik laime, o Kalėdinis stebuklas niekada nesibaigtų! 

Atgal