Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kalėdiniai filmai vaikams: TOP geriausi, kuriuos verta pamatyti

2020-11-15

Kalėdiniai filmai vaikams: TOP geriausi, kuriuos verta pamatyti

Kas yra Kalėdos vaikams? Žinoma, pirmiausia tai Kalėdų senelis, Kalėdinės dovanos vaikams ir atostogos! Todėl artėjant gruodžiui vaikai vis labiau laukia nuostabiausios ir stebuklingiausios metų šventės. Šventės, kuri jiems suteikia labai daug džiaugsmo. Ilgais, tamsiais rudens ir žiemos vakarais su vaikais žiūrėkite kalėdinius filmus. Kalėdiniai filmukai vaikams primins, kad Kalėdos atkeliaus jau visai netrukus. Kartu galėsite aptarti pamatytą istoriją, pasvajoti apie dovanas ir su džiaugsmu laukti gražiausių švenčių. Tad štai geriausi Kalėdiniai filmai vaikams, kuriuos tikrai verta pamatyti.  

„Drąsusis elniukas Eliotas“ (Elliot the Littlest Reindeer, 2018) 

Animaciniai kalėdiniai filmai vaikams padaro turbūt didžiausią įspūdį, ypatingai mažesniems. O šis žavus animacinis filmukas pakerės ir suaugusiųjų širdis. Tai pasakojimas apie mažyti elniuką, kuris turi didelę širdį. Iš tiesų jis net ne elniukas, o arklys, kuris svajoja tapti Kalėdų senelio kinkinio dalimi. Ir štai, pasitaiko puiki proga – vienas Kalėdų senelio elnių nusprendžia palikti kinkinį. Tuomet Eliotas imasi visko, kad taptų jo dalimi. Žinoma, elniai nenori priimti jo į savo gretas. Tačiau arkliukas Eliotas nepasiduoda ir išsiruošia į elnių varžybas. Filmukas, kuris parodo, kad svajonės gali išsipildyti jei dėl jų labai pasistengsi.  

„Andželos Kalėdos“ (Angela’s Christmas - Stealing Baby Jesus, 2018) 

Tai neilgas, vos pusvalandžio animacinis filmas vaikams, kuriame pasakojama apie mergaitę Andželą. Ji gyvena dar 1910-aisiais metais, Airijoje. Mergaitės šeimos istorija be galo skaudi, todėl ji labai nori, kad kiekvienas žmogus per Kalėdas būtų mylimas. Andžela vieną dieną iš bažnyčios paima kūdikėlį Jėzų (lėlę). Žinoma, ji nenorėjo jo pavogti, ji tiesiog norėjo jį sušildyti savo namuose. Be galo graži, šilta ir jauki istorija, kuri puikiai tiks visai šeimai. Šią istoriją galite drąsiai pažiūrėti jau ir su ikimokyklinio amžiaus vaikučiais.  

„Ledo šalis“ (Frozen 2012) 

Tai turbūt vienas mylimiausių filmukų mergaitėms. O pažiūrėjusios jį, mergaitės svajoja būti Elza. Šis filmukas sukurtas Hanso Kristijano Anderseno pasakos „Sniego karalienė“ motyvais. Tai pasaka, kuri nukels vaikus į ledo karalystę, kuri pasmerkta amžinai žiemai. Karalystės pilyje gyvena dvi sesutės - Ana ir Elza. Tačiau Elza kitokia, ji nuo pat vaikystės turi stebuklingų galių susijusių su šalčiu ir ledu. Dėl to ji nusprendžia pabėgti, kad nekeltų pavojaus nei sesei nei kitiems žmonėms. Na, o sesuo Ana nė už ką nepasiduoda, ji iškeliauja paskui seserį ir žūtbūt pasiruošusi ją parsivesti atgal namo. Žinoma, Anai kelionė sukelia nemenkų iššūkių, tačiau ji sutinka drąsų vaikiną Kristofą ir jo elnią Sveną, kurie tampa jos kelionės palydovais. Jų laukia daugybė nuotykių, tačiau kartu įveikti šaltį, burtus bus lengviau. Beje, vaikams žiūrint šį filmuką ypatingai patinka ir dar vienas herojus – sniego senis Olafas, kurį sukūrė Elza. Na, o po šio filmuko būtinai pažiūrėkite ir antrąją dalį. Beje, puiku tai, kad šie Kalėdiniai filmukai vaikams įgarsinti lietuviškai.  

„Legendos susivienija“ (Rise of the Guardians, 2012) 

Pasaulyje gyvena herojai, kurie atsakingi už pačias įvairiausias vaikų džiaugsmo akimirkas – tai Kalėdų senelis, Velykų triušis, Dantukų fėja, Smėlius. Visi jie stengiasi vaikus pralinksminti ir sušildyti jų mažas širdeles. Tačiau vieną dieną pasaulyje iškyla blogis – Baubas, kuris sėja baimę. O tam, kad Baubas būtų nugalėtas, būtina susivienyti visiems Sergėtojams. Komanda vienijasi ir į savo gretas pasikviečia ir mažą berniuką Džeką Frostą, kuris kasmet rūpinasi, kad žmonės galėtų džiaugtis sniegu. Susibūrus nerealiausiai ir nenugalimai komandai prasideda kova su blogiu, kuris nori atimti iš vaikų džiaugsmo akimirkas. Tačiau kova nebus lengva, kadangi kiekvienas herojus turės įveikti ir savo baimes.  

„Šunų kalėdinė giesmė“ (An all dogs Christmas carol, 1998) 

Tai animacinis filmukas vaikams, kurį daugelis matėme savo vaikystėje. Taip, jis gyvuoja jau daugiau nei dvi dešimtis, tačiau tikrai verta jį pažiūrėti su savo vaikučiais. Tai istorija apie šuniuką Čarlį, jo draugę Sašą bei jų gaują. Visi jie stengiasi išsaugoti Kalėdas ir apsiginti nuo piktosios Karfeiso dvasios. Ši dvasia nori pagrobti visus pasaulio šunis ir visiems laikams panaikinti Kalėdas. Tačiau tvirta šuniuku draugystė, užsispyrimas ir bendras tikslas padės jiems išsaugoti šią gražią šventę ir savo draugus. Filmuke daug linksmų scenų, kurios tikrai patiks vaikams.  

Tabaluga“ (Ice princess Lily, 2018) 

Tai be galo žavus filmukas apie drakoniuką Tabalugą, kuris gyvena gražioje Žaliojoje šalyje. Jis be galo svajoja išmokti skraidyti ir spaudytis ugnimi. Deja, jis yra vienintelis likęs iš savo genties, todėl surasti mokytoją neįmanoma. Tuomet vieną dieną miške ant akmens jis pamato paslaptingą užrašą - Tabaluga. Ugnis. Ledo šalis“. Tuomet Tabaluga nusprendžia leisti į paslaptingą šalį kartu su savo draugu boružiuku Baliu. Atkeliavę čia jie susipažįsta su nuostabia ledo princese Lili. Čia Lili gyvena su geru draugu baltuoju lokiu Limbo. Jie išgirdę, ko ieško drakoniukas nusiunčia jį pas Artką, Ledo šalį valdantį sniego senį. Tačiau nei vienas nė neįtaria, kad Arktas turi ne itin gražių ketinimų - Ledo šalimi jos nori paversti ir gimtuosius drakoniuko namus. Su piktuoju Arktu į kovą nusprendžia stoti visa šaunioji ketveriukė - drakoniukas Tabaluga, princesė Liliboružiukas Balis ir baltasis lokys Limbo.  

„Snieguotos lenktynės“ (Racetime, 2018) 

Mažame kalnų miestelyje visi visi labai laukia sniego, kuomet gali čiuožti rogutėmis. Frankis sugalvojo lenktynes „Keturios akys“ ir visus metus labai laukė sniego trasos. Sniego žaidynėms atrodo viskas paruošta ir viskas apgalvota. Tačiau tam, kad lenktynės įvyktų reikia ir rimtų varžovų. Su Frankiu ir jo draugais nusprendžia lenktyniauti visiški kaimelio naujokai Zakas ir jo pusseserė Čiarli. Jie labai nori laimėti, todėl nusprendžia imtis net ir apgaulės. Likus jau vos keliems metrams iki finišo Frankio ir jo draugų rogutės ima ir sulūžta. Žinoma, draugai įtaria, kieno tai darbas, todėl metamas dar vienas iššūkis. Frankis sukuria naują, pavojingesnę lenktynių trasą su siurprizais nesąžiningiems lenktynininkams.  

„Niko 2. Mažasis brolis - didelė bėda“ (Niko 2 - Little Brother, Big Trouble, 2012) 

Kas gali būti žaviau nei maži elniukai. Ši istorija, tai antras pasakojimas apie mažą elniuką Niko. Jis be galo svajoja tapti skraidančiu elniu ir užimti garbingą vietą Kalėdų senelio kinkinyje. Prieš Kalėdas jis kartu su savo draugais ir broliuku Džoniu iškeliauja žaisti į mišką. Tačiau nutinka bėda, jo broliuką pačiumpa plėšrieji ereliai. Niko kartu su draugais leidžiasi į pilną nuotykių ir pavojų žygį tam, kad išgelbėtų savo mažąjį broliuką. Be galo žavūs piešiniai, daug juokingų situacijų. Tai filmukas, kuris sužavės tiek mažus, tiek didelius. Na, o jei dar neteko matyti ir pirmosios dalies apie šį šaunųjį elniuką Niko, būtinai pažiūrėkite. Filmukas, kuris privers Jus juoktis.  

„Normas, lokys iš šiaurės“ (Norm Of The North, 2016) 

Animacinis filmukas apie baltąjį lokį Normą. Jis gyvena jam įprastoje aplinkoje Arktyje. Tačiau jis nėra toks, kaip kiti. Visi iš jo šaiposi, kad jis nėra plėšrus ir žaidžia su tais, kuriuos turėtų valgyti. Tačiau jam tai nesvarbu. Ypatingai tuomet, kai į Arktį atkeliauja vis daugiau žmonių ir viskas ima tirpti. Visi supranta, kad jų gimtųjų namų gali nebelikti, todėl nusprendžia Normą išsiųsti į Niujorką, kad jis ten sutvarkytų visus reikalus. Normas į kompaniją pasiima tris lemingus ir leidžiasi į Niujorką. O čia jį greitai pastebi viena įmonė, kuri mano, kad tai tobulai pasiūtas kostiumas. Jie pasiūlo sandorį Normui – tapti įmonės talismanu. Ir toks sutapimas, kad tai įmonė, kurios vadovas nori apgyvendinti kuo daugiau žmonių Arktyje. Būdamas taip šaliai priešo Normas imasi veiksmų, kad išgelbėtų savo namus.  

Tai patys gražiausi visų laikų animaciniai filmai vaikams. Nors kai kurie jų jau senesni, savo žavesio tikrai neprarado. Na, o jei norite pažiūrėti daugiau kalėdinių filmų su savo vaikais, būtinai paskaitykite ir mūsų straipsnį 15 filmų įsimintinoms Kalėdoms visai šeimai.  Čia taip pat atrasite nuostabių kalėdinių istorijų tiek vaikams, tiek suaugusiems.  

Atgal