Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kalėdinės dovanos vyrams: į ką atsižvelgti renkant dovaną Jam?

2019-10-10

Kalėdinės dovanos vyrams: į ką atsižvelgti renkant dovaną Jam?

Nenumaldomai artėja gražiausios metų šventės – Kalėdos. Artėjant šiai dienai, nuolat kamuoja klausimas „ką dovanoti artimiausiems?“. Tačiau moterims – svarbiausias klausimas, ką dovanoti vyrams! 2018 metų straipsnyje apie kalėdines dovanas, rašėme kokių dovanų vyrams reikėtų vengti, tačiau šiais metais grįžtame su geriausiais kalėdinių dovanų pasiūlymais!

Populiariausios materialios dovanos 2019

Muchneeded.com organizavo tarptautinę apklausą, kurios metu keliose šalyse tyrė ką suaugusieji planuoja dovanoti artimiesiems. 61 % teigė, jog į dovanų sąrašą tikrai įtrauks drabužius, 30 % - dovanos elektronines prekes, 20 % - pinigus, 44 % - įteiks žaidimų konsolės žaidimus, 21 % - papuošalus. Net 56 % žmonių planuoja dovanoti dovanų čekius bei kuponus. Na, ir net 31 % apklaustųjų prie pagrindinės dovanos ketina pridėti saldainių.

Kaip sutaupyti Kalėdų dovanoms?

Kalėdinės dovanos yra tikrai brangiausios dovanos! Ant jų daugelis išleidžia tikrai nemažą sumą pinigų, kurią reikia taupyti iš anksto. Nors didžioji dalis žmonių planuoja dovanoms skirti kur kas mažesnį biudžetą, deja, dažniausiai numatyta pinigų suma gerokai išsipučia! Tad kaip sutaupyti Kalėdinėms dovanoms, kad biudžetas būtų didesnis?

 • Susidaryti tikslų dovanų sąrašą.

Sudarę dovanų sąrašą iš anksto, vaikščiodami po parduotuves nepasiduodame pirmam norui įsigyti prekę vien todėl, kad akcijos metu vilioja jos kaina. Išankstinis kalėdinių dovanų sąrašas naudingas ir tuo, kad planuodami geriau suvokiame savo finansines galimybes negu pirkdami dovanas neapgalvotai.

 • Dovanų ieškokite iš anksto

Nėra griežto laiko, kada reikia pradėti pirkti kalėdines dovanas, tačiau jei užmatote nuolaidą būtent tokiam daiktui, kurį ketinate dovanoti artimajam, kodėl to nepadaryti jau kovo ar birželio mėnesį? Be to, tampa vis populiariaus dovanas pirkti internetu. Toks būdas sutaupo ne tik laiko, bet ir dalį pinigų!

 • Įvertinkite savo finansines galimybes

Kiek vidutiniškai lietuviai išleidžia dovanoms, tikslių tyrimų nėra: sumos svyruoja įvairiai, nuo itin kuklių iki labai prabangių! Anot šeimos finansų ekspertės, perkant dovanas būtina atsižvelgti į savo finansines galimybes. Visiškai nebūtina turtingam giminaičiui pirkti kaklaraiščio už 100 eurų galvojant, kad jis Jūsų nesupras gavęs kokį nors niekutį.

Dovanos vyrams: į ką reikėtų atsižvelgti renkant dovaną?

Kalėdinės dovanos vyrams – tikra dilema. Tačiau pirmoji dovanos rinkimo taisyklė yra ta, jog būtina atsižvelgti į Jo charakterį. Linksmos dovanos patiks linksmų plaučių vaikinui, romantikui be abejo patiktų romantiška kalėdinė dovana, intelektualui – ne banali Kalėdų dovana su „mintimi“.

Vyrai dažniausiai mėgsta praktiškas dovanas. Tačiau, jei Jūsiškis yra iš tų linksmuolių, su meniniu polėkiu vyrukų, tuomet patiksliname – kai kurie vyrai mėgsta linksmas ir visai nepraktiškas dovanas. Pavyzdžiui, galbūt tokiam vyrukui patiktų apsilankymas Iliuzijų kambaryje ar išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje, kuri nors ir skamba baugiai, vis dėlto yra tikrai nuotaikinga dovana.

Visi vyrai skirtingi, turintys savo skonius ir pomėgius. Rinkdami dovaną vyrui/vaikinui Kalėdoms, permąstykite jo pomėgius ir aistras, tai bus Jums puikus kalėdinių dovanų sufleris. Galbūt jis be galo mėgsta kažkurią sporto šaką ar „serga“ už tam tikrą komandą, galbūt jis aistringas kolekcionierius ar žvejys ar medžiotojas, o gal be galo mėgsta automobilius ir lenktynes, arba lėktuvus... Juk kiekvienas žmogus turi kažkokį laisvalaikio pomėgį.

Žvejams siūlome dovanoti žvejybą ir laimikio paruošimą „Karpinėje“.Sodyboje ,,Karpynė“ visada laukiami žvejai, ieškantys galimybės ne tik pagauti didelį laimikį, bet ir spalvingiau praleisti laiką. Tvenkinyje nardo įvairaus dydžio karpiai, todėl pirmiausia siūlome išbandyti laimę žvejojant juos. Jei lydės sėkmė, galima suvilioti net iki 18 kg sveriančią žuvį. Be karpių tvenkinyje yra lydekų, karosų ir kitokių žuvų ir žuvelių. Sugautą laimikį su garnyru  yra galimybė paruošti patiems, o jei pageidaujant, sugauta žuvis bus išrūkyta greta esančioje rūkykloje.

Tikram tam tikros komandos sirgaliui, rekomenduojame dovanoti bilietą į rungtines ar net visą sezono abonementą. Tai bus neįtikėtina dovana, kuri nudžiugins iki širdies gelmių!

Greičio mėgėjams geriausia dovana – pasivažinėjimas su superautomobiliu. Geradovana.lt siūlo net keletą „monstriukų“, tokių kaip: Lamborghini, Ferrari, Lotus, Tesla... Taip pat siūlome įteikti „driftinimo“ pramogą, jei prieš tai minėti automobiliai yra per brangus malonumas. „SIDE to SIDE Drift Team“ – žinoma profesionalių drifterių komanda, pelniusi ne vieną apdovanojimą įvairiose varžybose. Driftingas – tai greičiausiai plintantis autosportas pasaulyje. Šis dovanų čekis – puiki galimybė išbandyti savo jėgas, išmokti valdyti slystantį automobilį su specialiai paruoštu galu varomu bolidu „Nissan“ S13, „BMW“ E36 arba „BMW“ E46.

Na, o lėktuvų gerbėjams leiskite išbandyti skrydžio simuliatorių.Atvykusiojo laukia skrydis B737 arba AIRBUS 320 1999 simuliatoriumi: dovanos gavėjas turės puikią galimybę tapti pilotu, o jam asistuos patyręs pramoginių skrydžių instruktorius. Treniruoklyje įrengta aukštos kokybės vaizdo ir garso įranga kone visiškai atkuria identišką lėktuvo kabinai aplinką, tad sėdint šioje kabinoje patiriami neišdildomi įspūdžiai!

Taip pat reikėtų atsižvelgti į tai, kokiam vyriškiui dovanojate – skirsis Kalėdų dovana vyrui, tėčiui, broliui, draugui, bendradarbiui ar bosui. Kūno priežiūros priemonės, skutimosi reikmenys, kvepalai, pižamos ir apatiniai drabužiai ne pati tinkamiausia kalėdinė dovana bendradarbiui ar bosui, ar netgi mylimajam, jei esate neseniai pažįstami.

Kai rinksite kalėdinę dovaną vyrui, pamirškite save, negalvokite apie tai, kas patiktų Jums, kas Jums atrodytų šmaikštu, linksma, naudinga, galvokite apie Jį, nes ieškote dovanos, kuri patiktų Jam. Na, o jei galvoje minčių visai nėra, įteikite parduotuvės čekį ar dovanų rinkinį. Puikiai tiks Geradovana.lt siūlomas rinkinys „Jam“. Rinkinyje rasite maždaug 70 pasiūlymų mūsų stipriesiems vyriškiams – tėčiams, sūnums, mylimiesiems, broliams, seneliams, draugams, dėdėms, kolegoms ar kaimynams! Nustebinkite populiariausiomis pramogomis: nuo atsipalaidavimo ir grožio procedūrų iki vandens, žemės ar oro pramogų, kurios leis pasimėgauti adrenalino antplūdžiu. Tai laikas jam ir neužmirštamiems jo įspūdžiams!

Jei renkate kalėdines dovanas mylimajam, nebūkite banalios, nepasiduokite komercializmui ir negalvokite, kad jis įvertins, jei išleisite daug pinigų kalėdinei dovanai. Verčiau sugalvokite ką nors mielo: padarykite rankų darbo atvirutę, pagaminkite vakarienę, pasakykite, kad labai jį mylite ir tai bus pati puikiausia kalėdinė dovana. Nebent labai gerai žinote, ką jis norėtų gauti dovanų Kalėdoms, tuomet pirmyn!

Sportininkui rekomenduojame dovanoti kažką praktiško: abonementą sporto klubui, gertuvę, sportinę aprangą, knygą apie sportą, o galbūt sveikatos patikrą.

Smaližiui ideali dovana saldumynai, tačiau jei norisi kažko ypatingo, užsakykite staliuką degustacijai arba romantiškai vakarienei. Jei dar nebandėte vakarienės tamsoje – pats metas išbandyti!

Na, ir beveik visiems vaikinams tiks šios dovanos: USB atmintinė, laikrodis, elektroninės prekės, šalikas, marškinėliai, poilsis sanatorijoje, kepurė, darbo knyga, vyriška rankinė ar piniginė, žibintuvėlis, vizitinių kortelių dėklas...

Originalios dovanos vyrams

Norintims išrinkti originalią dovaną, siūlome kelis variantus:

 • Dovanų rinkinys „Kvepalai“

Rinkinyje rasite po penkis Jai ir Jam kvepalų pavyzdžius, kurie suteiks galimybę atrasti ir mėgautis patinkančiu aromatu! Dvelkiantys žaisminga elegancija, paslaptingumu ir pulsuojantys jėga – aromatai, padėsiantys atsiskleisti Jo ir Jos asmenybei bei charakteriui!

 • Siaubo išgyvenimo žaidimas „Hangar“

Psichologinis žaidimas „Hangar“ suteiks dalyviams ypač aštrių pojūčių, kurie neabejotinai išmuš iš kasdienės gyvenimo rutinos. Atvykusieji pateks į baisiausią savo sapną: bus griebiami už gerklės ir tempiami į įtampos kupiną negatyvių jausmų prarają. Daugiau nei 500 kvadratinių metrų patalpos izoliuos komandą tamsoje, vers veikti po vieną arba poromis ir įvykdyti daugelį užduočių. Čia laikytis būryje bus pragaištinga.

Norint įveikti visas užduotis ir nepakliūti psichiniams ligoniams į rankas, teks slapstytis ir veikti tyliai. Jei baugina slapčiausios emocijos ir gąsdina fizinis kontaktas, ši vieta ne jums. Dovanokite galimybę susiremti su didžiausiomis baimėmis!

 • Stebuklingas plūduriavimo seansas

Tyrimais įrodyta, kad laikas, praleistas plūduriavimo kapsulėje, atsiribojus nuo jutiminio pasaulio, žmogui nepaprastai naudingas: atsipalaiduoja įsitempę raumenys, gerėja miego kokybė, mažėja skausmas, stresas ir nerimas. Kapsulėje esantis 35 laipsnių vanduo yra prisotintas 500 kilogramų magnio sulfato „Epsom“ druskos. Plūduriuojama visiškoje tyloje ir tamsoje – tai itin sustiprina procedūros poveikį.

 • Sąmoningo kvėpavimo individuali sesija

Rebefingas (angl. rebirthing, liet. sąmoningas kvėpavimas) – ko gero vienas iš giliausių ir efektyviausių kvėpavimo terapijos būdų. Ši terapija unikali tuo, kad yra paprasta, natūrali, tačiau kartu ir labai gili bei transformuojanti.

Gilaus cirkuliacinio kvėpavimo metu pasiekiami gilesni kūno ir psichikos lygmenys, prie kurių sunku prieiti sportuojant, masažo ar psichoterapijos metu. Aktyvuojami kūno fiziologiniai procesai, atveriami vartai tarp pasąmonės ir sąmonės.

Sąmoningo kvėpavimo nauda: sumažėja ilgalaikės fizinės įtampos, išgyvenamos emocinės būsenos; gerėja vidaus organų būklė; po truputį atsiranda visas gyvenimo sritis persmelkiantis sąmoningumas, atsipalaidavimo ir dėkingumo jausmas; keičiasi požiūris į save; pažadina vidinę energiją...

Įdomi dovana vyrui Kalėdų proga

Siūlome dovanoti nepamirštamą, nuotykių kupiną ir ekstremalią pramogą – žygį lietuviškose džiunglėse, pelkyne prie Semeliškių, su aerovaltimi. Drąsiai galime teigti, kad čia atvykę narsuoliai keliaus vienu sudėtingiausių Lietuvos pelkių maršrutų!

Nekeldami kojos iš Lietuvos, žygio dalyviai pasijus lyg tikrose Amazonės džiunglėse. Atvykusieji aplankys pelkynų vietas, kuriose, atrodo, žmogus nėra įkėlęs kojos. Patyrusio gido vedami, žygeiviai bris per pavojingus pelkynų akivarus, aplankys tokias vietas, kuriose ežeras turi du dugnus. Adrenalinas garantuotas – juk po kojomis bus beveik 15 metrų gylio dumblas, o ir į akivarą, vadinamą velnio akimi, galima nesunkiai įsmukti.

Pasiekus beviltiškiausią pelkių kelio etapą, vienintelis kelias į krantą taps aerovaltis. Žygis į pelkyną yra unikali pramoga. Dalyvis pateks į grėsmingą laukinės gamtos aplinką, kuri nėra pažįstama ir negali būti atkurta įprastoje kasdienybėje. Žygis į pelkes tinkamas visiems – ir vyrams, ir moterims.

Žygis vyksta bet kokiu oru, net lyjant, nes tiek lietus, tiek pelkės yra šlapios, o per lietų net smagiau! Tiesa, galima nebijoti jokių vabalų, dėlių ar kitų gyvių – jų pelkėje paprasčiausiai nėra.

Išeiti iš komforto zonos, žygio pabaigoje ištarti sau „Taip, aš tai įveikiau!“, nemokamos purvo vonios – dovanokite nepamirštamą kelionę čia pat, Lietuvoje!

Kalėdinių dovanų idėjos seneliams

Pradžiuginkite savo senelį dėmesiu ir meile! Dovanos seneliui – tai galimybė pasirūpinti, suteikti džiaugsmo ir jaukių akimirkų žmogui, kuris Jus lepino vaikystėje ir iki šiol suteikia gyvenimo išminties.

Ko gero, nieko nėra svarbesnio nei gera sveikata, o senyvame amžiuje ji – didžiausias turtas, todėl rekomenduojame seneliams dovanoti sveikatinimosi procedūras. Štai keletas rekomendacijų:

 • SPA programa vyrams „Shanti express“

Ši programa atliekama „SPA Shanti“ salone, Vilniuje bei Kaune. Į programą įeina: pėdų vonelė su pienu ir rožių žiedlapiais, galvos, kaklo ir pečių masažas su pasirinktu kūno šveitikliu, pėdų refleksologinis masažas, dušas, arbata, žmogaus prigimties testas pagal ajurvedą bei dovaną, kurią pamatysite tik atvykę!

 • Vyro kūno masažas „Subalansuota vyrams“

„Subalansuota vyrams“ – tai intensyvus masažas, efektyviai atpalaiduojantis įsitempusius raumenis, gerinantis kraujotaką, raumenų tonusą, stiprinantis imunitetą bei teigiamai veikiantis emocinę būklę. Po masažo jaučiamas energijos antplūdis, kūno bei minčių lengvumas. Užplūsta jausmas lyg ką tik grįžus po atostogų.

Masažą atlieka kvalifikuotas, medicininį išsilavinimą ir 10 metų patirtį masažų srityje turintis specialistas. Jis įvertins atvykusiojo būklę, atpažins problemines sritis, pakonsultuos ir individualiai pritaikys masažo techniką.

 • Viso kūno karštų akmenų masažas

Karštų akmenų masažas veikia visas fiziologines ir psichines žmogaus funkcijas: palengvina nugaros ir kaklo skausmus, detoksikuoja, giliai atpalaiduoja visą kūną, suteikia harmonijos, padeda pasiekti ramybės būseną. Po masažo lydi gera nuotaika, jėgų antplūdis bei padidėja darbingumas. Poveikis išlieka net kelias dienas!

 • SPA ritualas „Vyriška energija“

Šį ritualą atlieka „Provanso kvapai“ specialistai. Ritualą sudaro: atpalaiduojamasis kūno masažas su kvapiaisiais aliejais, kojų masažas su mėtų kremu, veido procedūra, gėlių vandens kompresas akims, karštų rankšluosčių terapija pėdoms ir nugarai bei gėlių vandens dulksna po procedūros.

 

Taigi, rinkite dovaną vyrams atsižvelgdami į Jo amžių, pomėgius, lūkesčius bei Jūsų tarpusavio santykius. Į visą tai atsižvelgus, geros emocijos – garantuotos! Gerai apgalvotos dovanos vyrams suteiks tik geriausius įspūdžius!

Atgal