Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Juokingi sveikinimai vyrams

2023-07-10

Juokingi sveikinimai vyrams

Galbūt ir ne visi, tačiau dauguma vyrų tikrai supras šmaikščius ir juokingus gimtadienio sveikinimus. Įsivaizduokite, vyro trokštama gimtadienio dovana ir linksmas atvirukas su juokingu sveikinimu. Puiki nuotaika garantuota! Todėl jei Jūsų vyras, draugas ar mylimasis supranta juokus, kodėl gi nepadovanojus dovanos kartu su kitokiu sveikinimu? Šiame straipsnyje rasite juokingus sveikinimus vyrams. Išsirinkite vieną labiausiai patinkantį ir pasveikinkite linksmai.  

*** 

Gimtadienio proga linkiu Tau gaivių idėjų, aštrių įspūdžių, saldžių akimirkų ir riebios piniginės! 

*** 

Karlsonas sakė, kad geriausias gimtadienis švenčiamas su daug tortų ir viena žvakute. Bet aš manau, kad labiau Tave pradžiuginsiu palinkėdamas didelio alaus torto ir jokių žvakučių! 

Su gimtadieniu! 

*** 

Su švente! Būk kaip geras vynas: subrendęs, linksmas, o kai reikia ir svaiginantis! Su gimtadieniu! 

*** 

Kuo tavo gimtadienis skiriasi nuo Naujųjų?  

Ogi tuo, kad Tavo gimtadienį galime švęsti net ir 3 paras! Su gimtadieniu! 

*** 

Linkiu, kad Tavo gimtadienio šventėje tortas būtų riebiausias, alus tirščiausias, žvakutės pačios ilgiausios, o balionai apvaliausi! Su gimimo diena! 

*** 

Linkiu neblėstančio pozityvumo, pilnų baterijų jaunatviškos energijos ir plyštančių iš laimės kelnių! Su gimimo diena! 

*** 

Nelauktas lietus? Tamsūs debesys? Žaibai ir griaustiniai? Neišsigąsk, tai Dievo griausmingas sveikinimas su gimimo diena! 

*** 

Džiaukis, kad gimimo diena tik kartą metuose. Įsivaizduok, jei ji būtų kas mėnesį – koks senas dabar būtum. Su gimimo diena! 

 

*** 

Žmogus juk panašus į velnią: keikiasi velniškai, myli velniškai, geria velniškai. Tad gyvenk taip, kad galėtum pasakyti – man buvo velniškai GERA! Su gimimo diena! 

*** 

Metuose yra 364 dienos, skirtos tam, kad dovanotum gimtadienio dovanas kitiems. Bet pagaliau atėjo ta ypatinga diena, kai dovanų nusipelnei ir Tu! Su gimtadieniu! 

*** 

Gimtadieniai yra sveikas dalykas. Statistika rodo, kad žmonės, kurie jų daugiausiai švenčia – gyvena ilgiausiai. Larry Lorenzoni 

*** 

Kol kas niekas neišrado vaistų nuo gimtadienio – jis ištinka kasmet. Su gimtadieniu! 

*** 

Pažvelgęs į datą supratau, kad šiandien tavo gimtadienis, Drauge! Ir kai pagalvojau apie metus, kada gimei… vos nenualpau! Tu dar tikrai neatrodai taip, lyg būtum perkopęs šimtmetį! Su gimimo diena! 

*** 

Šiandien, mano brangus drauge, jaučiu Tau ypatingą dėkingumą … kad aš čia ne pats vyriausias žmogus! Su gimtadieniu! 

*** 

Šią dieną prieš daugybę metų Tu gimei! Spėju, tai buvo kažkas ypatingo! 
Mielas drauge, tikiuosi, kad išsipildys milijonas Tavo gimtadienio norų! Ir tas norų skaičius atitiks Tavo amžių! Su gimimo diena! 

*** 

Drauge, kai kurie žmonės yra apsėsti amžiaus skaičiaus! Ypač aš! Negaliu patikėti, kiek tau metų! Su torto diena! 

*** 

Ei, mano geriausias drauge, žinau, kad šiais metais Tau liūdna dėl savo amžiaus, bet nesijaudink – aš čia, kad padėčiau Tau užpūsti žvakes. Taip ir vėl galėsi pasijusti tikru vaiku! Su gimtadieniu! 

*** 

Brangusis, žinau, kad Tavo gimtadienis jau beveik baigėsi, bet štai ką gauni, kai pamiršti mano gimtadienį. Manau, dabar išmoksi šią pamoką. Su gimtadieniu, mano meile. 

*** 

Su gimimo diena! Tikiuosi, kad ši diena Tau patiks taip pat, kaip ir man patinka valgyti nemokamą tortą ir ledus. 

*** 

Šiandien yra vieno iš įspūdingiausių, sensacingiausių, išmintingiausių žmonių, kuriuos pažįstu, gimtadienis. Esi toks vienas iš milijono. Su Tavo diena!  

Juokingi gimtadienio sveikinimai vyrams tikrai praskaidrins dieną, net jei tai bus tik žinutė telefone.  

Atgal