Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Gimtadienio sveikinimai vyrui

2023-03-06

Gimtadienio sveikinimai vyrui

Gimtadienis – turbūt gražiausia kiekvieno asmeninė šventė, kai visas dėmesys ir dovanos skiriamos jubiliatui. Sveikinti moteris gimimo dienos proga atrodo paprasčiau, juk vyrai tikrai joms pasako daug gražių žodžių. O štai sveikinant vyrus tikrai tenka šiek tiek pasukti galvą, ne tik kokia dovana tinkamiausia su gimtadieniu vyrui, bet ir kokiais sveikinimo žodžiais nustebinti. Paruošėme Jums daug skirtingų sveikinimų vyrams. Gimtadienio sveikinimas vyrui gali būti ir šmaikštus ir rimtas, pasirinkite labiausiai patinkantį. Rinkinyje tikrai rasite tinkamų žodžių vyrui, kurį norite pasveikinti. Juk gimtadienio dovanos įteikimas be sveikinimo žodžių nelabai įsivaizduojamas, tiesa?   

Sveikinimai gimtadienio proga vyrui  

Gimtadienio sveikinimai būna patys įvairiausi, tačiau labai svarbu, kad jie būtų prasmingi. Juk norisi palinkėti žmogui pačių geriausių dalykų ir išsakyti visai tai gražiausiais žodžiais. Ir tam ne visuomet reikia ilgų eilių, kartais užtenka vos kelių nuoširdžių žodžių.  

*** 

Tegul gyvenimas išpildys visus Tavo norus ir viskas Tau seksis gerai. Kad viskas pavyktų ir būtų tik taip, kaip Tu to nori! Su gimimo diena! 

*** 

Su gimtadieniu! Linkiu Tau daug laimės ir asmeninės sėkmės visur ir visada! Juoko, džiaugsmo ir įkvėpimo viskam, ką dar teks pradėti! 

*** 

Linkiu Tau turėti tikslą ir plaukti savo svajonių vandenim. Žmogus kol jaunas gali viską! Tikėki tuo, gyvenk ir džiaukis visa širdimi! 

*** 

Tegul Tavo gyvenime netrūksta šviesių dienų, nepamirštamų akimirkų ir amžinų draugų! Su gimtadieniu!  

*** 

Tegul Tavo širdyje ir toliau liepsnoja tas nenuilstantis ir vis pirmyn vedantis ieškojimo jausmas! Drąsiai ženk gyvenimo keliu ir pasiimk viską, kas geriausia! Su gimtadieniu! 

*** 

Kiek dar daug neatrasto ir nepažinto Tavęs laukia gyvenimo kelyje. Kelk bures ir gaudyk palankų laimės vėją! Kas žino, ką įdomaus jis Tau paruošęs? Su gimtadieniu! 

*** 

Vilčių ir atradimų, tikėjimo savimi. Dienų pilnų prasmės, tikrų draugų ir žinoma, sėkmės! Su gimimo diena! 

*** 

Ačiū Tau, kad esi su manim šiam gyvenimo kely, ačiū, kad visuomet palaikai. Gimtadienio proga noriu Tau palinkėti visuomet išlikti savimi ir būti mylimam. Su gimtadieniu, brangusis.  

*** 

Tegul gimtadienis padovanos Tau laimę ir margą puokštę metų nuostabių.  

Nenusimink, jei ašarą nubraukti tektų, juk liūdesys ir džiaugsmas - visada kartu! Su gimimo diena! 

*** 

Būk tiesa, kad Tavimi tikėtų, būk geras, kad Tave mylėtų. 

Būk ugnim, kad per lietų pas Tave sušilti galėtų. Su Gimtadieniu! 

*** 

Kad žmogus būtų laimingas reikia Tiek nedaug: trupučio saulės kai lyja, lašo lietaus kai kaitra už lango, didelės šypsenos kai liūdna, minutės vienatvės kai triukšminga, muzikos ir juoko kai nuobodu, artimo apkabinimo kai nepaliaujamai sunku. Žmogui reikia tik trupučio laimės! Su gimimo diena!  

*** 

Šią dieną ypatingą noriu Tau padovanoti ypatingą dovaną – didelį būrį mylimų draugų, kurie atneš Tau tai, ko nori kiekvienas savo gimimo dieną: daug juoko, geros nuotaikos, nuoširdumo, dėmesio ir daug šiltų apkabinimų. Su gimtadieniu Tave! 

*** 

Puiku, kad eini, kad veržiesi, svajoji, kad šypsaisi linksmai arba tyliai verki.  

Ir gerai, kad sava širdimi išmatuoji - laimę, džiaugsmą, kančias, net viltis ateity.  

Juk žinai - nebegrįš atgalios kas praeina, negali nei sustot, nei palaukt negali.  

Gal gerai, jog atrodo, kad metai praeina, o gyvenimas lieka dar vis ateity! Su Gimimo diena! 

*** 

Tikra meilė niekada nesibaigia. (Richardas Bachas). Myliu Tave ir gimtadienio proga linkiu nesibaigiančios meilės! 

*** 

Šiandien pagavau save besišypsančią be jokios priežasties. Tuomet supratau, kad galvojau apie Tave. Su gimtadieniu, mylimoji. 

Linksmi sveikinimai gimtadienio proga vyrui 

Kuo daugiau linksmų akimirkų, tuo geriau. Todėl ir gimtadienio proga linksmi sveikinimai patys tinkamiausi. Ypatingai jaunesniems vyrams.  

*** 

Klestėk! Tegul visos žvaigždės Tau bus palankios, o teigiami horoskopai pildosi, o nepalankūs būna melagingi. 

*** 

Yra trys žmogaus amžiaus grupės: jaunystė, pilnametystė ir amžius, kai „Tu atrodai įspūdingai“. Vienai iš tų grupių priklausai Tu. Kuriai? Išsirink!  

*** 

Metuose yra net 364 dienos, skirtos tam, kad Tu kitiems dovanotum gimtadienio dovanas ir tik 1 diena, kuomet gimtadienio dovanas dovanoja Tau. Su gimtadieniu! 

*** 

Tegul vėjas nusineša Tavo metus, tegul tortas būna skanus, 

Tegu Tave visuomet atsimena draugai, o danguje sklando aitvarai. 

*** 

Ar mes turime planą gyvenimui? Mes visada turime planą! Todėl laikyk tvirčiau šturvalą ir skriek su vėju link naujų horizontų. Su gimtadieniu! 

Šmaikštūs gimtadienio sveikinimai vyrui 

Juk sveikinimai ne visuomet turi būti rimti, kodėl gi nepabūti šmaikštiems? Juk gyvenime ir taip kartais maža linksmų akimirkų. Kuo daugiau šypsenų, tuo geriau. Išsirinkite šmaikščiausią sveikinimą ir priverskite nusišypsoti jubiliatą.  

*** 

Tokia ypatinga proga linkiu gaivių idėjų, aštrių įspūdžių, saldžių akimirkų ir riebios piniginės! 

*** 

Tu tikrai sensti tada, kai žvakutės kainuoja daugiau už tortą. Linkiu pigių žvakučių ir brangaus torto. Su gimimo diena! 

*** 

Gyvenimas būtų daug laimingesnis, jei gimtume būdami 80 metų ir kasmet jaunėtume iki 18 metų. (Markas Tvenas). Linkiu ir Tau kasmet jaunėti! 

*** 

Šią dieną tau linkiu: ispaniškos kaitros, čigoniško linksmumo, amerikietiškos sąskaitos banke, indiškos karštos meilės ir paprastos, Lietuviškos laimės! Su gimimo diena!

 

Atgal