Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka Prisijungti

Geriausi veiksmo filmai įdomiam vakarui TOP 10

2020-03-30

Geriausi veiksmo filmai įdomiam vakarui TOP 10

Šiuo metu leidžiant laiką namuose sunku atrasti daug veiklos. Todėl vakare rekomenduojame pažiūrėti veiksmo filmus, kurie tikrai įneš į Jūsų gyvenimą bent šiek tiek adrenalino ir nuotykių. Veiksmo filmų žanras prikausto dėmesį ir dažniausiai išlaiko iki pat filmo pabaigos. O veiksmo filmas tuo pat metu gali būti ir puiki komedija. Filmų kūrėjai ne kartą sugebėjo suderinti šiuos du žanrus, kur kartais įsipina net ir meilė. Filmas visada puiki pramoga. Paruošėme Jums įdomiausių veiksmo filmų TOP 10. 

„Greiti ir įsiutę“ (angl. Fast & Furious)

Jei tau patinka adrenalinas, lenktynės, gražūs automobiliai būtinai turi pamatyti filmą „Greiti ir įsiutę“. Šis filmas susilaukė tokio populiarumo, kad jo sukurtos net 8 dalys, o jau visai netrukus pasaulio ekranus turi išvysti ir 9-oji. Tai įspūdinga istorija apie lenktynes, gaują, šeimą ir meistriškas vagystes. Visose šio filmo dalyse pasakojama vienos šeimos - gaujos istorija. Ir nors dažniausiai kai kurie filmai sekančiose dalyse tampa prastesnis, šis tikrai ne toks. Kiekvieną kartą kino kūrėjai sugeba nustebinti savo žiūrovus ir įtraukti į kvapą gniaužiančius nuotykius.  

„Dangoraižis“ (angl. Skyscraper 

Filmas „Dangoraižis“ patiks kiekvienam aktoriaus Dwayne Johnson gerbėjui. Tai buvusio FTB kovos su terozimu agento istorija. Kai Kinijoje pastatomas aukščiausias ir moderniausias pastatas pasaulyje, jo savininkas pasikviečia Vilą Sojerį, kad šis įvertintų pastato saugumą. Ir pasirodo, kad pastatas gali būti lengvu taikiniu teroristams. Teroristai sukelia gaisrą ir atjungia visas sistemas, kurios akimirksniu padėtų jį užgesinti. Baisiausia, kad pastate liko įkalinta ir Vilo šeima. Filme nuolat jaučiama įtampa, kai kovojama už gyvybę ir šeimą.  

„21 tiltas“ (angl. 21 bridges) 

„21 tiltas“ pasakojimas apie NYPD detektyvą, kuris turi vos vieną naktį išsiaiškinti, kas išžudė daugybę miesto policininkų. Aiškinantis nusikaltimo priežastis ir ieškant pačių nusikaltėlių, uždaroma dalis miesto. Detektyvas netikėtai atskleidžia didelio masto sąmokslą ir sužino, kad negali pasitikėti net kolegomis. Tai kupinas veiksmo ir įtampos filmas, kuris sukaustys Jūsų dėmesį iki pat galo.  

„Pragaras rojuje“ (angl. The impossible 

Veiksmo filmas nebūtinai turi būti susijęs su nusikaltimais. „Pragaras rojuje“ puikus pavyzdys. Tai išskirtinė gamtos stichijų istorija. Filme pasakojama apie šeimą su trimis vaikais, kuri atvyksta atostogų į Tailandą. Atrodo, kad negali būti gražesnio rojaus kampelio. Tačiau netikėtai viskas pasikeičia, kai po Žemės drebėjimo atsirita milžiniška cunamio banga nusinešanti viską savo kelyje. Šeima išsiskiria ir bando sužinoti ar visi šeimos nariai liko gyvi. Mama suranda vyriausią sūnų ir keliauja ieškoti likusios šeimos. Tačiau tai daryti sudėtinga, nes ji dar ir sužeista. Vyras taip pat deda visas pastangas, kad atrastų savo žmoną ir vaikus. O sirenos įspėją apie antrąją cunamio bangą. Įtampa išlaikoma iki pat galo.  

„Slaptas keleivis“ (angl. The commuter 

Pagrindinis veikėjas Maiklas (aktorius Liam Neeson) kasdien jau 10 metų važiuoja tuo pačiu traukiniu į darbą. Kiekvieną kartą kelionė visiškai nieko nesiskiria nuo kitų. Tačiau kartą prie jo prisėda nepažįstama moteris ir Maiklas pradeda su ja kalbėtis. Ji pristato save, kaip psichologę ir pasiūlo eksperimentą - Maiklas turi atrasti žmogų, kurio šiame traukinyje neturėtų būti. Žinoma, jis palaiko tai juokias, tačiau netikėtai viskas tampa rimta. Jis randa pinigus, kuriuos moteris pažadėjo už įvardintą žmogų. Visas eksperimentas iš tiesų yra kruopščiai suplanuotas planas. Ir viskas dabar priklauso tik nuo Maiklo sprendimų. Visi keleiviai netikėtai pastatomi į mirtiną pavojų. 

 „Kalnas tarp mūsų“ (angl. The mountain between us) 

Be galo stiprus, daug emocijų sukeliantis ne tik veiksmo, bet ir dramos filmas. Tikro veiksmo jame kiek mažiau, tačiau įtampos ir nerimo dėl pagrindinių herojų tikrai užteks. Du, nepažįstami žmonės sudužus lėktuvui bando išgyventi kalnuose. Jie greitai supranta, kad pagalvos tikėtis neverta ir bando patys surasti kelią namo. Filme puikiai atskleidžiama, kaip svarbu turėti palaikymą, bendravimą su kitu žmogumi. Vienam žmogui tokios kelionės išgyventi neįmanoma. O sugrįžus į įprastą gyvenimą, jis jau niekada nebebus toks pat.  

„Pabėgimo kambarys“ (angl. Escape room) 

„Pabėgimo kambarys“ puikus, įtempto siužeto veiksmo, o gal šiek tiek net ir siaubo filmas. Visa istorija prasideda nekaltai. Keli, visiškai nepažįstami žmonės gavo juodą dėžutę su galvosūkiu. Tai buvo kvietimas į modernų ir naują „Pabėgimo kambarį“.  Visi gavę dėžutę buvo visiškai tarpusavyje nesusiję, išskyrus tai, kad visi iki vieno buvo nusivylę savo gyvenimu. Žaidimo laimėtojui, pirmam sugebėjusiam įveikti visas užduotis pažadėtas milijonas dolerių. Todėl visi nedvejodami susirinko pradėti svarbiausio žaidimo savo gyvenime. Atvykę į vietą jie visi susirenka kambaryje ir net nesupranta, kad žaidimas jau prasidėjo. O laiku neatlikta užduotis gali kainuoti gyvybę.  

„Mechanikas: sugrįžimas“ (angl. Mechanicresurrection) 

Jason Statham gerbėjai tikrai matė pirmąją filmo „Mechanikas“ dalį. Tai antroji dalis apie samdomą žudiką, kurį visi žino pravarde mechanikas. Šį kartą jis gyvena ramų gyvenimą, palikęs visą juodą praeitį užnugaryje. Vis dėlto, praeitis taip paprastai nepalieka ramybėje. Bišopas susipažįsta su simpatiška moterimi, kuri yra tik jaukas. Žinoma, užgimsta abipusės simpatijos, tačiau senas Bišopo priešas ją pagrobia. Tam, kad išgelbėtų naują mylimąją buvę samdomas žudikas turi skirtingose šalyse meistriškai nužudyti tris asmenis. Tai nėra taip paprasta, nes juos saugo armijos apsauginių. Bišopui pasiseka ir jis atranda sąjungininką, kuris padeda nugalėti bendrą jų priešą.  

„Globalinė audra“ (angl. Geostorm) 

Ar kada pagalvojote, kad palydovai gali valdyti orus žemėje? Filme „Globalinė audra“ audra žmonės sukuria ypatingą palydovų sistemą, kuri gali kontroliuoti orus visoje žemėje. Ši sistema buvo sukurta tam, kad būtų suvaldytos įvairios gamtos stichijos. Atrodo, kaip ir viskas puiku, stichijų valdymas leidžia atsikvėpti. Tačiau įvyksta nenumatytas dalykas, kai palydovai gali sukelti globalinę audrą. Ir kad tai nenutiktų, būtina atjungti sistemą, tik ar užteks tam laiko?  

„Pabėgti neįmanoma“ (angl. No escape) 

Filmas, kuris prikaustys Jūsų dėmesį nuo pat pirmų minučių. „Pabėgti neįmanoma“ - tai šeimos istorija, kuri turėdama didelių lūkesčių atvyksta iš Amerikos gyventi į Aziją. Juos viliojo egzotiškas gyvenimas, tačiau niekas nesitikėjo, kad šalyje gali kilti perversmas. Baisiausia tai, kad pilietinio perversmo metu taikiniais pirmiausia tampa nevietiniai gyventojai, svetimšaliai. Tėvai turi padaryti viską, kad kartu su vaikais pabėgtų iš šio pragaro ir išliktų gyvi. Čia reikalingas greitis ir drąsa.  

Gerų ir įtraukiančių veiksmo filmų tikrai netrūksta. Tikimės, kad mūsų atrinktas dešimtukas bent kelis vakarus pavers kupinus nuotykių ir veiksmo. Karantinas - puikus metas peržiūrėti geriausius serialus ir filmus.   

Atgal