Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka Prisijungti

Diena Druskininkuose: ką galima nuveikti?

2016-08-16

Diena Druskininkuose: ką galima nuveikti?

Manote, kad Druskininkuose galima tik ilsėtis sanatorijose bei gydyklose? Tai tikrai nėra tiesa! Todėl pateikiame sąrašą, ką veikti Druskininkuose ir lankytinų vietų bei pramogų sąrašą, kuriuo naudojantis tiek vieną dieną, tiek visą savaitgalį tikrai bus ką veikti!

Ramiam pasivaikščiojimui: Liškiavos kaimas, Gruto parkas, Čepkelių rezervatas

Jeigu Lietuviškas oras nenuvils, nuostabios gamtos apsuptuose Druskininkuose ir šio miesto apylinkėse pasivaikščiojimas tikrai įsimins. Nors retas yra nebuvęs Grūto parke, tačiau mažiesiems šeimos nariams bus įdomu pamatyti nepažintą ir kitokį Lietuvos laikmetį, atsispindintį eksponatuose.

Čepkelių rezervate jūsų lauks žmogaus nepaliesti gamtos reginiai, kurie atskleis autentišką Lietuvos kraštovaizdį, augmeniją bei gyvūniją, o Liškiavos kaime labiausiai galėsite pasimėgauti ne tik gamta (piliakalniu-alkakalniu, Bažnyčios kalnu, akmeniu su jaučio pėda, raganos akmeniu), bet ir architektūra (Švč. Trejybės bažnyčia ir dominikonų vienuolynu, pilimi su bokšto liekanomis, sakraliniu ansambliu ir t. t.).

Edukacijos takais: Druskininkų miesto muziejus, V. K. Jonyno galerija, Druskininkų vaikų dailės galerija

Miesto puošmenoje, viloje „Linksma“, įsikūręs Druskininkų miesto muziejus gali pasigirti nuolat atsinaujinančiomis ekspozicijomis, vykstančiais renginiais (koncertais, susitikimais, konferencijomis). Pati vila yra saugomas kultūros objektas, atskleidžiantis, kaip viename pastate susijungia moderno ir neoklasicistinis stiliai.

Vytauto Kazimiero Jonyno galerija yra nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus padalinys, kuriame vykdomi edukaciniai renginiai, kultūrinė, šviečiamoji veikla, taip pat čia rasite nuolatinę V. K. Jonyno ekspoziciją bei atsinaujinančias parodas, o atvykusieji su šeima puikiai laiką praleis Druskininkų vaikų dailės galerijoje, kurioje vyksta edukaciniai renginiai, konkursai vaikams, eksponuojami įvairūs dailės darbai.

Taigi, tiek maži tiek dideli galės „pasikultūrinti“ – šiuo klausimu jūsų neturėtų nuvilti Druskininkai. Renginiai jame vyksta nuolat ir patys įvairiausi, tad jeigu norėsis pasivaikščioti kitokiais edukaciniais takais, pasidomėkite jūsų viešnagės metu vyksiančiais renginiais.

Ketinantiems pailsėti: SPA, mažai ir atpalaiduojamosios procedūros

Jeigu Druskininkus jau pažįstate ir norite tiesiog pailsėti bei pasilepinti, kurortas tikrai nenuvils atitinkamomis paslaugomis: sanatorijos, viešbučiai, grožio / SPA salonai teikia pačias įvairiausias sveikatinamąsias, atpalaiduojamąsias bei jauninamąsias procedūras, kurių metu atsigaus kūnas, o mintimis pabėgsite nuo kasdienybės ir rūpesčių. Tik vienas patarimas: procedūras rezervuokitės iš anksto! Minėtų poilsio minučių ieškoti galite „Eglės“ sanatorijoje, „Grand SPA Lietuva“, „Medea“ ar „East Island SPA“. Taip pat mėgautis ramybe galite pasiplaukiojimo laivu Nemune metu ar vakarieniaujant Druskininkų restoranuose.

Ištroškusiems pramogų: slidinėjimas, kartingai, nuotykių parkai bei kitos idėjos 

Susipažinkite su nuotykius siūlančia Druskininkų puse! Vieni arba su visa šeima šauniai laiką praleisite slidinėdami slidėmis arba snieglente „Snow arenoje“, o čia pat rasite ir visais metų laikais veikiančią kartingų trasą. Norintys daugiau adrenalino galės nutrūktgalviškai laipioti medžių viršūnėmis nuotykių parkuose, čiuoždami vandenlente ar važinėdami keturračiu bekelėje.

 

Tad tikimės, jog klausimų, ką veikti Druskininkuose, neliks ir laisvalaikis Druskininkuose įsimins ilgam!

Atgal