Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

20 gimtadienio sveikinimai

2021-08-04

20 gimtadienio sveikinimai

20 - tai dar tik pati jaunystės, naujų atradimų, smagiausių akimirkų pradžia. Todėl gražiausi gimtadienio sveikinimai tokia proga taip pat ypatingi. Tai amžius, kai galima linkėti ir rimtų dalykų, ir pašmaikštauti. O gimtadienio dovanos ne tik mielos, bet ir netikėtos ar net drąsios. Juk tokio amžiaus norisi viską išbandyti, kurti, atrasti. Paruošėme sveikinimų rinkinį 20 gimtadienio proga, belieka išsirinkti atviruką, dovaną ir pasveikinti draugę ar sesę!

***

Neleisk jaunystės vėjais, gražiais žiedais ją puošk, o savo jauną širdį gyvenimui paruošk. Su 20-uoju gimtadieniu!

***

Visus gyvenimo sunkumus, tu tyliai, drąsiai nugalėk, skink skaistų gyvenimo žiedą ir niekad, niekad neliūdėk. Su gimtadieniu!

***

Būkim linksma (-as),  kaip pavasario diena. Tegul tavo kelią lydi džiaugsmas, laimė, šypsena.

***

Gyvenimas – audringas šokis, dažnai širdis skausmų pilna. Bet tu pro ašaras šypsokis, Sakyk – gyvenimo dalia. Gyvenimas – tai laivas, kuriuo plauki ir tu. Stipriau laikyk už vairo, ir nepasuk blogu keliu. Su 20-uoju gimtadieniu!

***

Yra graži ir nuostabi diena, Kuri šiais metais tik viena. Gražus kaip rytmečio dangus tavo gimtadienis brangus. Su 20-uoju jubiliejumi!

***

Tegul gimtadienio proga laimė būna didelė kaip žemė, skaisti kaip saulė, tegul jos užtenka ne tik vienai šventei, bet ir visam tavo gyvenimui. Su gimtadieniu!

***

Siunčiu Tau puokštę linkėdama (-as) neaprėpiamo džiaugsmo,kaip platus dangus, meilės – gilios, kaip jūra ir ramios širdies, kaip žvaigždėtos nakties ant pasaulio krašto. Su gimtadieniu!

***

Yra metuose viena diena, kai visą dieną šypsosi saulė, o naktį krenta žvaigždės tik Tau. Yra metuose diena, kai Tau akyse sutelpa visos gėlės ir visas pasaulis. Yra metuose diena, kai Tau skiriami patys gražiausi žodžiai. Tai yra Tavo tavo gimimo diena!  

***

Padovanok šią dieną sau – paklausyk vėjo, pasigėrėk gėlės žydėjimu, nusišypsok saulei, pamojuok debesiui. Pajusk, kad šiandien tu esi pati svarbiausia šiame pasaulyje. Nes šiandien tavo gimimo diena. Su 20-uoju gimtadieniu!

***

Gyvenimo prasmės ir laimės didelės. Lengvai nepažadėk, pigiai neatiduok. Už viską mokėti tik širdimi gali. Už rūgio varpą, debesėlio spalvą. Žeme, eiki išdidi (-us), kaip tie beržai žali. Aukštai, aukštai iškėlus galvą. Su gimtadieniu!

***

Būk ta (-as), kurios (-io)  rankos laiko pasaulį. Kurios (-io) širdis sušildo žemę. Kurios (-io) daina įsako mylėti. Kurios (-io) žodis įsako gyventi. Būk šviesa, kurioje viskas auga. Būk daina, kurią visi dainuoja. Būk tiesa, kurios trokšta visas pasaulis. Su 20-uoju gimtadieniu! 

***

Sveikinu su gražiu jubiliejumi! Labai labai gaila, kad negaliu būti kartu. Labai myliu ir pasiilgau. Su Gimtadieniu!

***

Ryškiausią žvaigždę perkelk į svajonę, Didžiausią laimę pasilik rytojui. Geriausią žmogų turėk šalia, O meilę savo širdyje. Su 20-uoju gimtadieniu!

***

Tegul kiekviena Tavo diena būna lyg ryto aušra, kad kaskart suprastum save, kad kaskart vis tikėtum. Kaskart vis stipriau norėtum gyventi ir mylėti! Milijono bučinių ir šypsenų puokštė Tau šią ypatingą dieną!

***

Mylėk tai kas su tavimi, tai, kas aplink tave. Visa, kas tave supa yra tavo. Džiaukis kiekviena gyvenimo akimirka, net tomis akimirkomis, kurios nedžiugina. Būk laiminga nesvarstydama ar gyvenimas yra toks, kuriame gali jaustis laiminga!! Su gimimo diena!

***

Nepaleisk savo laimės paukštės. Jos sparnuos gimtadienis atskris. Pavaldus Tau bus galybių aukštis ir daužysis dar jauna širdis. Su gimtadieniu!

***

Nėra žmogaus pasaulyje, kuris savo gyvenimo kelyje nepatirtų nusivylimo kartėlio. Nėra žmogaus, nemačiusio skausmo ir sielvarto. O vis dėl to yra laimingų… Lai laimingi būna tie, Kurie savo širdyje sugeba užgniaužti skausmą, nepalūžta prieš sunkius gyvenimo išbandymus. Su gimtadieniu! Būk laiminga(-as), visada šypsokis! 

***

Norėdama (-as) pasveikinti Tave ir palinkėti laimės, pirmiausia Tau dėkoju už ištikimybę mūsų likimui. Tu esi mano ramstis. Linkiu, kad ir toliau mūsų draugystė išliktų tvirta ir džiaugsminga. Su gimtadieniu!

***

Tu sustok, pagalvok ir palauk: žmogui duota nedaug – ir taip daug. Rytą sveikinti saulę šypsniu, džiaugtis motinos veidu švelniu. Dieną augti, subręsti, mylėti. Dirbti, kurti, svajoti, nugalėti. Vakare džiaugtis vaisiais pjūties – laukti ateinant žvaigždėtos nakties. Su 20-uoju jubiliejumi.

***

Jau seniai paslėpti skrynioj žaislai, jau seniai pirmą nuoskaudą laikas išgydė. Tik nerimstantys žavūs jaunystės sparnai, vis dar žada įveikt kliučių klaną ledinį. Nieko neišsigąsk sunkiame kelyje, net tamsiausią naktis kadanors pasibaigia. Ir atmink ne jėga laimi mūšio lauke, o žmogaus išmintis visad pergale šviečia! Su 20-uoju jubiliejumi!

 

Atgal