Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

2 miuziklo pamokos 4–6 m. vaikui


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 2 pamokos po 1 val. 30 min.
Dovana skirta: 1 asm.
35,00

Lojalumo programos nariams grįžta 3,50 €

Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Kai norisi ir dainuoti, ir šokti, ir vaidinti!

Jūsų ar artimas vaikas tik užgrojus dainai ima pats ją niūniuoti ar nejučia – linguoti į taktą?.. Gal net garsiai dainuoti ir ekspresyviai šokti?! Paklaustas jis greitai išvardintų mėgstamus muzikinius animacinius filmukus ar filmus ir galėtų sudainuoti visą jų repertuarą? Net jei ir ne visai, galimybė susipažinti su tris meno šakas – dainavimą, šokį ir vaidybą – jungiančiu miuziklo pasirodymu – puiki erdvė įgyti pasitikėjimo savimi, nugalėti scenos baimę bei, žinoma, vystyti savo talentus ir kurti ypatingus dalykus.

Ši dovana – tai 2 miuziklo pamokos 4–6 m. vaikui (po 1 val. 30 min.) Vilniuje. Dovanos gavėjas pats išbandys miuziklo žanrą ir mokysis dirbti komandoje, ugdys empatiją, gebėjimą klausytis bei išreikšti save, kalbėti prieš kitus. Pamokas ves patyrę pedagogai, kurie yra ir žinomi aktoriai, šokėjai, profesionalūs menininkai. Pamokos vyksta šeštadieniais.

„Stagecoach Theatre Arts Vilnius“ – scenos menų mokykla, kurioje įvairių gabumų vaikai ir paaugliai mokomi dainuoti, šokti bei vaidinti. Mokyklos tikslas – ne tik išmokyti tinkamai pasirodyti scenoje, bet ir atskleisti kiekvieno talentus, padėti jaustis pasitikintiems savimi ir būti drąsiems, pozityviai žvelgti į gyvenimą, būti atviriems suteikiamoms galimybėms, siekti savo tikslų ir leisti savo kūrybiškumui skleistis. Mokykla kiekvienai asmenybei padeda suprasti, ar ji norėtų savo gyvenimą susieti su scenos menais, o gal tiesiog išmokti naujų dalykų, ir laikosi griežčiausių vaikų saugumo principų.

Dovanokite progą iš arčiau susipažinti su miuziklo menu!

Vieta
Vieta

Scenos menų mokykla „Stagecoach Theatre Arts Vilnius“, Kalvarijų g. 143, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

2 pamokos po 1 val. 30 min.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asm.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Pamokos vyksta šeštadieniais.

Apranga
Apranga

Rekomenduojama laisvalaikio arba sportinė apranga.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

Žiūrėję šią dovaną taip pat domėjosi

Panašios dovanos

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.