Mokėk su MoQ - gauk 1 € atgal! Daugiau

Žygis lietuviškose džiunglėse aerovaltimi


Paslaugos vieta: Vilnius (aps.)
Trukmė: 2 val.
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Siūlome išbandyti nepamirštamą, nuotykių kupiną ir ekstremalią pramogą – žygį lietuviškose džiunglėse, pelkyne prie Semeliškių, su aerovaltimi. Drąsiai galime teigti, kad čia atvykę narsuoliai keliaus vienu sudėtingiausių Lietuvos pelkių maršrutų!

Nekeldami kojos iš Lietuvos, žygio dalyviai pasijus lyg tikrose Amazonės džiunglėse. Atvykusieji aplankys pelkynų vietas, kuriose, atrodo, žmogus nėra įkėlęs kojos. Patyrusio gido vedami, žygeiviai bris per pavojingus pelkynų akivarus, aplankys tokias vietas, kuriose ežeras turi du dugnus. Adrenalinas garantuotas – juk po kojomis bus beveik 15 metrų gylio dumblas, o ir į akivarą, vadinamą velnio akimi, galima nesunkiai įsmukti.

Pasiekus beviltiškiausią pelkių kelio etapą, vienintelis kelias į krantą taps aerovaltis. Žygis į pelkyną yra unikali pramoga. Dalyvis pateks į grėsmingą laukinės gamtos aplinką, kuri nėra pažįstama ir negali būti atkurta įprastoje kasdienybėje. Žygis į pelkes tinkamas visiems – ir vyrams, ir moterims.

Žygis vyksta bet kokiu oru, net lyjant, nes tiek lietus, tiek pelkės yra šlapios, o per lietų net smagiau!

Tiesa, galima nebijoti jokių vabalų, dėlių ar kitų gyvių – jų pelkėje paprasčiausiai nėra.

Išeiti iš komforto zonos, žygio pabaigoje ištarti sau „TAIP, aš tai įveikiau!“, nemokamos purvo vonios – dovanokite nepamirštamą kelionę čia pat, Lietuvoje!

Vieta
Vieta

Semeliškės (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

2 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Žygiai vyksta birželio 1 – rugpjūčio 31 d., sekmadieniais. Konkretus laikas derinamas registruojantis, grafikas pateiktas Pelkynas.lt. Žygis vyksta grupėmis. Būtina turėti sausus drabužius ir batus po žygio. Žygiui netinka įspiriami batai, avalynė turi būti suvarstoma raišteliais, fiksuojanti kojos čiurną. Būtinos ilgos kelnės. Rekomenduojama judesių nevaržanti viršutinė apranga ilgomis rankovėmis.

Apranga
Apranga

Rekomenduojama dėvėti aprangą ir batus, kurių negaila ištepti ir sušlapinti.

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.