Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Padėkite Vaiko raidos klinikos vaikams gyti

Tik pas mus

Paslaugos vieta: Kaunas
Įveskite sumą nuo: 5,00 € iki 100,00 €
Pasirinkite sumą:
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui. Ačiū už Jūsų gerumą!

Galimybė vaikučius tikrąja šių žodžių prasme pastatyti ant kojų!

Vaiko raidos klinika yra ne pelno siekianti viešoji įstaiga, padedanti negalią turintiems vaikams ir jaunimui gyventi kuo savarankiškiau. Klinika teikia kompleksinę pagalbą fizinių, emocinių, elgesio raidos sutrikimų, mokymosi sunkumų ar neurologinių susirgimų turintiems vaikams, padeda jiems integruotis į visuomenę ir gyventi prasmingą visavertį gyvenimą.

Visos Vaiko raidos klinikos surinktos lėšos skiriamos vaikams ir galimybei juos gydyti. Klinika ne tik teikia ir remia vaikų gydymą – čia nuolat vykdoma vaikų reabilitacija, o specialistai tobulinasi, kad galėtų suteikti tik profesionalias paslaugas. Vaiko raidos klinika negauna valstybės finansavimo, tad surinkta parama Vaiko raidos klinikai padeda įsigyti specializuotos modernios įrangos, taip reikalingos siekiant gydyti ir reabilituoti ligoniukus, taip pat organizuoti modifikuotą laisvalaikį bei kitas klinikines paslaugas.

„Gera dovana“ ir Vaiko raidos klinika vienija jėgas ir su Jūsų pagalba padeda sveikti mažiesiems ligoniukams. Prisidėti prie paramos galite įsigydami šį dovanų čekį – visa Jūsų skirta suma keliaus į Vaiko raidos klinikos fondą. Jūsų dėka vaikučiai gali atsistoti ant kojų!

„Gera dovana“ remia socialinius projektus ir prisideda prie šių organizacijų veiklų, todėl paramos pasiūlymus publikuoja be atlygio, netaiko jokių mokesčių ir padengia pavedimo išlaidas. Taip gavėją parama pasiekia cento tikslumu. Juk GERA daryti GERA.

Dėmesio! Dovanų čekis nekeičiamas ir negrąžinamas.

Dovanokite šansą patirti kuo laimingesnę vaikystę!

Vieta
Vieta

Vaiko raidos klinika, Jonavos g. 45, Kaunas (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Dovanų čekis nekeičiamas ir negrąžinamas. www.vaikoraidosklinika.lt

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.


Paslaugos vieta: Kaunas
Įveskite sumą nuo: 5,00 € iki 100,00 €
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui. Ačiū už Jūsų gerumą!
„GERA DOVANA“ TAIP PAT RASITE Pirkimo taisyklės