Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Laikrodžio-mandalos kūrimo pamoka


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 3 val.
Dovana skirta: 1 asm., 2 asm.
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Taškeliuose atrastas „aš“...

Tai ne tik terapija, padedanti atsipalaiduoti, įveikti stresą ar įtampą, bet ir galimybė lavinti koncentraciją, kruopštumą, dėmesį ir smulkiąją motoriką!

Mandala turi ilgą istoriją ir yra žinoma dėl gilios dvasinės prasmės. Jos pavadinimas sanskrito kalba reiškia „ratas“ arba „pilnatvė“. Kiekvienas ją kurdamas pavaizduoja esmingiausias savo savybes ir charakterio bruožus. Būtent todėl mandalų terapija turi gilią sielos gydymo bei geresnio vidinio savęs pažinimo prasmę: jų kūrimas – tai dvasinė meditacija.

Mandalų kūrimas prilygsta terapijai ir net giliam dvasiniam išgyvenimui. Pasirinktos medžiagos, teptukai ir spalvos atspindi jas gaminančiojo vidinę būseną tuo metu. Tokioje veikloje tereikia pasikliauti instinktais ir jausmais – vidinis kuriančiojo pasaulis taps pagrindiniu įkvėpimo šaltiniu. Kaip ir daugumoje meno terapijos rūšių, čia svarbiausia ne galutinis rezultatas, o kelias, kuriuo iki jo einama.

Dovanos gavėjas kelioms valandoms panirs į savo vidų ir unikalia taškavimo technika akriliniais dažais kurs veikiantį sieninį laikrodį-mandalą. Savarankiškai sukurtos mandalos harmoniją atspindės jos daugiasluoksnė ornamentika, spalvų kontrastai ir dermės. Vos prisėdus taškuoti nurims protas, atgis vidus, o įrankių nesinorės paleisti net po kelių intensyvių taškavimo valandų. Tai nuostabi meditacija, kurioje dominuoja grožio ir pusiausvyros dėsniai.

Pamoka vyks „Artotekoje“ – plataus spektro menų studijoje, kurioje reguliariai vyksta daugiau nei 30 įvairių kūrybinių užsiėmimų. Nuolatinis jų dalyvis – čia nuo pat pradžių gyvenantis Katinas Katinauskas, kuris, kai tik nesnaudžia ar neklajoja, smalsiu žvilgsniu tyrinėja aplinką.

Atvykusiųjų laukia:

  • 3 val. trukmės pamoka;
  • pačių susikurtas laikrodis-mandala;
  • visos reikalingos priemonės;

Dovanokite galimybę atskleisti save per kūrybą!

Vieta
Vieta

Menų studija Artoteka, Šeimyniškių g. 23, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

3 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

Nurodyta pavadinime.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Apie neatvykimą būtina pranešti el. p. prieš 24 val., kitaip dovanų čekis bus laikomas panaudotu. Registruotis galima ir adresu www.artoteka.lt/registracija/kursai įvedus dovanų čekio brūkšninį kodą.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

Žiūrėję šią dovaną taip pat domėjosi

Panašios dovanos

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Daugiau partnerio pasiūlymų


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 3 val.
Dovana skirta: 1 asm., 2 asm.

Lojalumo programos nariams grįžta 3,00 €

Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas
„GERA DOVANA“ TAIP PAT RASITE Pirkimo taisyklės