Įvyniojimas + sauso plūduriavimo terapija

  • Įvyniojimas + sauso plūduriavimo terapija
  • Įvyniojimas + sauso plūduriavimo terapija
Dovanos įvertinimas:

Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 50 min.
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Ši dovana – tai drėkinamasis ir maitinamasis perlų putų kūno įvyniojimas nesvarumo (sauso plūduriavimo) terapijos būsenoje.

Vieno seanso metu atliekamos kelios procedūros tuo pačiu metu: atsipalaidavimas, hidromasažas, termoterapija, chromoterapija, hemolimfodrenažas, kūno įvyniojimas.

Procedūros privalumai. Atpalaiduojamasis nesvarumas – tai novatoriškas plūduriavimo būdas, skatinantis labai gilų kūno ir proto atsipalaidavimą. Vandens apgaubtas kūnas plūduriuoja be jokio kontakto su vandeniu ir lieka sausas. Universalaus pritaikymo nesvarumo vonia veikia tiek estetiniu, tiek medicininiu lygiu, o integruota šviesų sistema padeda pasiekti visišką atsipalaidavimą per trumpą laiką.

Procedūra padeda besiskundžiantiems nugaros, galvos skausmais, esantiems streso būsenos, jaučiantiems įtampą, pervargimą, fizinį išsekimą.

Plūduriuojant atpalaiduojami visi raumenys, ypač kaklo, nugaros ir galūnių. Stuburo slanksteliai įgauna teisingą padėtį. Iš kraujo pašalinamos stresą sukeliančios ir žmogaus organizme pasigaminančios cheminės medžiagos: adrenalinas, kortizolis, pieno rūgštis. Jos pakeičiamos endorfinais – ,,laimės hormonais“.

Taip pat gerėja deguonies ir maistingų medžiagų pernešimas organizme, iš organizmo pašalinamas skysčių perteklius. Greitėja reabilitacijos procesas po traumų, didėja fizinės ir emocinės energijos lygis, stiprėja imuninė sistema.

Plūduriavimo metu atliekamas kūno įvyniojimas į baltųjų perlų putų „debesį“. Tai puoselėjančios, žvilgančios putos, kurių pagrindą sudaro „yuchayu“ aliejus, ryžių branduolių aliejus ir dumbliai. Šios itin lengvo, gaivaus aromato putos puikiai drėkina ir giliai atpalaiduoja.

Kūno kaukė turi nepakartojamą maitinamąją ir atkuriamąją galią, kuri intensyviai atkuria ir užpildo epidermį. Atsipalaidavimo pojūtis akivaizdžiai matomas ir odoje: ji tampa glotni ir lygi.

Terapija gali tapti puikia dovana bet kuria proga kiekvienam žmogui – juk kokybiškas poilsis pradžiugintų visus!

Vieta
Vieta

Pušų g. 2, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

50 min.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Paslauga atliekama asmenims iki 100 kg svorio. „Amadėja“ darbo laikas: II–VI 10.00–20.00 val.