Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Išmėgink 2 karinius autogaliūnus

Tik pas mus Rezervacija internetu
Išmėgink 2 karinius autogaliūnus

Paslaugos vieta: Vilnius (aps.)
Trukmė: Iki 30 min. su pasiruošimu.
Dovana skirta: 1 asm.
179,00

Lojalumo programos nariams grįžta 17,90 €

Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį Rezervuoti laiką
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Abejingų nepaliekantys automobiliai ir galimybė patiems juos išbandyti!

„Gecko Motorsport“ uždara bekelės trasa virs tikru automobilių ringu! Jame „kovos“ karinis pėstininkų transporteris „Bandvagn 202“ ir karinis visureigis „Hummer H1“.

Apie karinį pėstininkų transporterį „Bandvagn 202“ būtų galima pasakoti ir pasakoti. Sukurtas 1965 metais Švedijoje kariniams tikslams, šis pėstininkų transporteris buvo naudojamas NATO, Švedijos, Suomijos, Norvegijos ir Kanados kariuomenių. Vos 83 AG iki 32 km/h greitį galintis išvystyti automobilis važiuoja bet kokiomis oro sąlygomis ir bet kokiu paviršiumi – per gilų sniegą, neįžengiamus miškus, pelkes ir kitas sunkiai įveikiamas vietas. Be to, gamintojas nurodo, kad ši transporto priemonė gali kilti į 55 laipsnių statumo šlaitus. Žemas svorio centras leidžia per juos ropoti ir šonu nebijant apvirsti. Šis visagalis automobilis neskęsta, o įkritęs į vandenį plaukia maždaug 5 km/h greičiu!

Karinis visureigis „Hummer H1“ – tai agresyvios išvaizdos džipas, gaminamas pagal karinės paskirties automobilį M998. Ekstremalių pojūčių vairuotojus visureigis „Hummer H1“ žavi karinio žvėries įvaizdžiu ir įspūdingu pravažumu. Dėl trumpos priekinės dalies jis gali įvažiuoti net į 60 laipsnių įkalnę. Žemo svorio centras visureigiui leidžia važiuoti įstrižai itin stačiu šlaitu.

Dovanos gavėjas, padedamas profesionalaus instruktoriaus, šiuos du automobilius ir jų technines galimybes galės išbandyti pats. Pramoga trunka iki 30 min., o į ją dovanos gavėjas gali pasiimti dar du asmenis.

Dovanokite galimybę išmėginti galingą techniką!

Vieta
Vieta

Rudaminos sen., Vilniaus r. (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Oro sąlygos
Oro sąlygos

Paslauga teikiama visus metus.

Trukmė
Trukmė

Iki 30 min. su pasiruošimu.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asm.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Paslauga teikiama asmenims, turintiems galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Prieš pramogą pasirašoma saugaus vairavimo bei atsakomybės sutartis. Važiavimo datą nustato paslaugos teikėjas. Apie neatvykimą būtina pranešti ne vėliau kaip prieš 48 val. iki numatomo paslaugos teikimo laiko, kitaip dovanų čekis bus laikomas panaudotu.

Apranga
Apranga

Patogi, judesių nevaržanti apranga, kurios negaila išpurvinti.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.