Mokėk su MoQ - gauk 1 € atgal! Daugiau

Gausūs „lėtieji pusryčiai“ restorane


Paslaugos vieta: Klaipėda
Dovana skirta: 1 asm., 2 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

„Michaelson boutique Hotel“ siūlomų pusryčių įvairovė patenkins kiekvieno skonį. Nuolatiniai ir sezoniniai blyneliai, omletai, virti ir kepti kiaušiniai bei „firminis“ kiaušinis krepšelyje, keturių rūšių košės, varškėtukai, kuriuos labai mėgsta mažieji svečiai – laukia atvykusiųjų!

Visi karštieji patiekalai ruošiami nenaudojant jokių užšaldytų ar greitai paruošiamų maisto produktų, o pageidaujant, patiekiami be laktozės ar gliuteno.

Belaukiant karšto patiekalo, pasirinkto iš meniu, atvykusieji galės atsigaivinti šviežiai spaustomis sultimis ir mėgautis maistu nuo gausaus švediško stalo. Visuomet rasite didelį dribsnių, ekologiškų jogurtų ir sūrių asortimentą, restorano kulinarų marinuotų saulėje džiovintų pomidorų, salotų ir daržovių, šviežių ir džiovintų vaisių, sūdytos ar rūkytos lašišos, silkės, vytintos jautienos išpjovos ar vytinto kiaulienos kumpio, kurie užsakomi iš kruopščiai atrinktų tiekėjų.

Vienas iš „Michaelson boutique Hotel“ pusryčių išskirtinumų – itin pamėgti sezoniniai ir netradiciniai, sūrūs ir saldūs, pyragai. O kaipgi be gardžios ir aromatingos kavos? Latte, cappuccino, juoda kava ar espresso, gundančiai garuojanti ir visiškai šviežia, ruošiama tik kavos aparatu. Arbatos mėgėjai taip pat nenusivils – ji patiekiama šilkiniuose maišeliuose, padedančiuose atsiskleisti žolelių aromatui. Savaitgaliais atvykusieji vaišinami „Prosecco“ taure! Kokybiško maisto įvairovė suteikia gyvybiškai svarbios energijos, o lėtas pusryčiavimo ritualas malonioje aplinkoje įkvepia dienos pradžiai ir suteikia pozityvumo...

Prasiskverbiant pirmiesiems saulės spinduliams „Michaelson boutique Hotel“ restorane ramu ir jauku – tinkamiausias laikas ramiai pasimėgauti visaverčiais pusryčiais.

Dovanokite puikią dienos pradžią!

Vieta
Vieta

„Michaelson boutique Hotel“, Žvejų g. 18A, Klaipėda (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Dovana skirta
Dovana skirta

Asmenų skaičius nurodytas pavadinime.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Pusryčiai patiekiami I–V 7.00–11.00 , VI–VII 8.00–12.00. Vaikams nuo 12 iki 6 metų pusryčių kaina 10 €; vaikams nuo 6 iki 3 metų – 7,50 €; vaikams iki 3 metų – 5 €.

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.