Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Dovanokite vaikams iš dienos centro ugdymą!

Dovanos įvertinimas: 5.0 (1 atsiliepimas (-ai))

Paslaugos vieta: Visa Lietuva
Įveskite sumą nuo: 5,00 € iki 200,00 €
Pasirinkite sumą:
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui. Ačiū už Jūsų gerumą!

Visi žmonės iš prigimties smalsūs, tad turime padėti jiems tokiems išlikti!

Turėdamas galimybę reikšti savo kūrybingumą žmogus jaučiasi laimingas. Vaikams tai ypač svarbu – jie atviri pasauliui ir naujiems potyriams, dėl to yra be galo kūrybingi. Visi vaikai, nepriklausomai nuo to, kokioje šeimoje gimė, yra potencialūs rašytojai, tapytojai, išradėjai, matematikai… Jų širdelėse dega kaitri pažinimo ir kūrybos galia.

Kartais nutinka taip, kad vaikai neturi galimybės patenkinti savo pažinimo ir kūrybos troškimo, nes jų namai – tik formalus pavadinimas, bet ne vieta, kur jie galėtų reikštis. Mokykloje ne ką geriau – ten tik patyčios ir atstūmimas. Tokiu atveju jiems belieka lankyti dienos centrus.

2017 m. 335 vaikai iš 220 socialiai remtinų šeimų lankė Maltiečių vaikų dienos centrus. Tik čia vaikai iš finansinių ir socialinių sunkumų patiriančių šeimų, su mokymosi, elgesio sunkumais, augantys nepilnoje šeimoje ar išgyvenantys sunkų laikotarpį visada randa saugų prieglobstį. Nors gyvenimas jiems nepagailėjo sunkumų, vaikų iš Maltiečių vaikų dienos centrų akys žiba gražiausioms vaivorykštės spalvomis – jie nori piešti, rašyti, karpyti, lipdyti, perkurti pasaulį pagal tobulą, taikų ir saugų svajonių pasaulio modelį.

„Gera dovana“ ir Maltos ordinas suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori pagelbėti Maltiečių dienos centrus lankantiems vaikams. Padėti galite pirkdami šį dovanų čekį, kuriuo prisidėsite prie vaikų ugdymo, padėsite jiems svajoti ir kurti! Visa auka keliaus Maltiečiams, kurie už surinktus pinigus pirks vaikų ugdymui reikalingas priemones: kanceliarines prekes, edukacines išvykas, psichologo konsultacijas, naujas knygas ir stalo žaidimus. 

„Gera dovana“ remia socialinius projektus ir prisideda prie šių organizacijų veiklų. Todėl paramos pasiūlymus publikuoja be atlygio, netaiko jokių mokesčių ir padengia pavedimo išlaidas. Taip gavėją parama pasiekia cento tikslumu. Juk GERA daryti GERA.

Dovanokite vaikams galimybę kurti!

Vieta
Vieta

Maltiečių vaikų dienos centras

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Paaukoti pinigai bus pervesti organizacijai kaip parama.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

5.0 1 atsiliepimas (-ai)

5 balai 100%

4 balai 0%

3 balai 0%

2 balai 0%

1 balas 0%

Vi

Registruotas klientas

Vilma

Registruotas klientas

5.0

2019-08-20 Ar šis komentaras buvo naudingas? Taip Ne