Mokėk su MoQ - gauk 1 € atgal! Daugiau

Dovanokite vaikams iš dienos centro ugdymą!

TOP

Paslaugos vieta: Visa Lietuva
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Visi žmonės iš prigimties smalsūs! Vaikai ypač – jie atviri pasauliui, naujiems potyriams ir be galo kūrybingi. Visi vaikai, nepriklausomai nuo to, kokioje šeimoje gimė, yra potencialūs rašytojai, tapytojai, išradėjai, matematikai… Jų širdelėse dega kaitri pažinimo ir kūrybos galia!

Kartais nutinka taip, kad vaikai neturi galimybės patenkinti savo pažinimo ir kūrybos troškimo, nes jų namai – tik formalus pavadinimas, mokykloje jie susiduria su patyčiomis ir atstūmimu.

„Gera dovana“ ir Maltos ordinas suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori padėti vaikams iš Maltiečių dienos centro. Padėti galite pirkdami šį dovanų čekį – visa nurodyta suma, už kurią įsigysite čekį, keliaus į Maltos ordino vaikų dienos centro fondą. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai įsigyti šį dovanų čekį ir Jūsų auka automatiškai atiteks vaikų dienos centrui.

Kviečiame Jus prisidėti prie vaikų ugdymo, padėti jiems svajoti ir kurti! Įsigiję šį čekį, nupirksite vaikų ugdymui reikalingų priemonių: kanceliarinių prekių, edukacinę išvyką, psichologo konsultaciją ar naują knygą, stalo žaidimą.

2017 m. 335 vaikai iš 220 socialiai remtinų šeimų lankė Maltiečių vaikų dienos centrus. Vaikai iš finansinius ir socialinius sunkumus patiriančių šeimų, turintys mokymosi, pritapimo mokykloje, elgesio sunkumų, augantys nepilnoje šeimoje ar išgyvenantys krizinį laikotarpį visada randa saugų prieglobstį Maltiečių vaikų dienos centre.

Nepaisant to, Maltiečių vaikų dienos centrų vaikų akys žiba gražiausioms vaivorykštės spalvomis – jie nori piešti, rašyti, karpyti, lipdyti, perkurti pasaulį pagal tobulą, taikų ir saugų svajonių pasaulio modelį.

Vieta
Vieta

Maltiečių vaikų dienos centras

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.