Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Velykiniai sveikinimai + video

2023-03-26

Velykiniai sveikinimai + video

Velykos – tai gražiausia pavasario šventė. Ši šventė asocijuojasi su margučiais, skaniais velykiniais patiekalais, geru laiku su artimaisiais ir gausybe sveikinimų bei dovanėlių. Sveikinimai Velykų proga labai populiarūs. Juos siunčiame ne tik artimiesiems, bet ir visiems pažįstamiems, kuriuos norime pasveikinti šventės proga. Priklausomai nuo žmogaus, Velykų proga galime pasveikinti nusiunčiant linksmą arba prasmingą, su mintimi, sveikinimą. Vis labiau populiarėja velykiniai sveikinimai Youtube platformoje. Juokingi video sveikinimai, linksmos vaikiškos velykinės dainelės, krikščioniškos velykinės maldos ir palinkėjimai, nuoširdūs eilėraštukai. Pasirinkimas iš ties didelis, todėl atrinkome Jums gražiausius velykinius sveikinimus video formatu. Išsirinkite labiausiai patinkančius ir pasveikinkite brangius Jums žmones.

Atgal