Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Velykiniai sveikinimai (GIF)

2023-03-19

Velykiniai sveikinimai (GIF)

Jau visai neužilgo švęsime gražiausią pavasario šventę - Velykas. Tai gamtos atgimimą, pavasario džiaugsmą simbolizuojanti šventė. Krikščioniams ji simbolizuoja Kristaus prisikėlimą. Per Velykas dažniausiai susiburia būrys artimųjų, kurie leidžia laiką drauge, mėgaujasi skaniais velykiniais patiekalais, žaidžia velykinius žaidimus. Velykiniai sveikinimai yra puikus būdas pradžiuginti ir pasveikinti visus pažįstamus šios gražios šventės proga. Kiekvienas džiaugiasi gavęs sveikinimą. Na, o judantys velykiniai sveikinimai – puiki idėja, norintiems pasveikinti kitaip. Atrinkome Jums gražiausius judančius velykinius sveikinimus, telieka išsirinkti ir pasveikinti artimus žmones.  


 

 

 

Atgal