Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Velykiniai atvirukai

2023-03-24

Velykiniai atvirukai

Bundanti gamta, vis dažniau pasigirstantis paukščių čiulbėjimas, vis anksčiau pasirodanti saulė - visa tai rodo, kad pavasaris vis labiau įsibėgėja. O kartu su pavasariu, mus aplanko nuostabi šventė - Velykos. Per šventes turime progą pasimatyti su artimaisiais, smagiai praleisti laiką, pasimėgauti gardžiais patiekalais, kartu marginti kiaušinius, o vėliau juos ridenti, dovanoti Velykines dovanas. Žinoma, Velykiniai sveikinimai mums svarbiems žmonėms yra būtini. Tokia proga norisi pasakyti kuo gražesnius žodžius ir prasmingesnius palinkėjimus. Velykiniai sveikinimai su paveiksliukais sveikinimams suteikia daugiau žaismingumo. Todėl atrinkome Jums gražiausias atvirutes su sveikinimais Velykų proga. Pasveikinkite visus Jums brangius žmones ir taip parodykite jiems dėmesį. 


 

 

Atgal