Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Valentino dienos pasiūlymai poroms

2019-01-02

Valentino dienos pasiūlymai poroms

Artėjant tokiai ypatingai šventei – meilės dienai – norisi dovanoti šilumą ir dėmesį ne tik išrinktajam, bet ir kitiems, pavyzdžiui, tiems, kurie išmokė mus, kas yra meilė – tėvams. O galbūt nusibodo rinkti dovaną antrajai pusei ir keistis dovanomis tarsi tai būtų Kalėdos? Norite kažko kitokio, labiau suartinančio, t. y. vienos dovanos dviems? Pateiksime Jums pasiūlymų, kaip nudžiuginti tėvelius ir kokią bendrą dovaną su mylimuoju pasidovanoti per Valentino dieną.

Dovanos mylimiausiems tėveliams

Jei ne mūsų tėveliai, juk nebūtų ir mūsų pačių... Negalėtume mėgautis gyvenimu, mylėti ir būti mylimi. Tad atsidėkodami jiems už pačius nuostabiausius gyvenimo metus ir visas patirtis bei pamokas, įteikite dovaną skirtą tėvams.

Filosofas ir rašytojas Paul Hudson atliko išties įdomų tyrimą apie tai, už ką vaikai yra dėkingi savo tėvams. Rezultatai – labai šilti ir jautrūs. Apklausęs daugiau nei 1000 respondentų, Paul Hudson išskyrė 6 dažniausiai pasikartojančias dėkingumo priežastis:

 1. Už nuostabią vaikystę. Ir tai visiškai nepriklauso nuo šeimos finansinės padėties, nes respondentai pasakoja, jog tėvai jiems nuolat skyrė daug dėmesio, drauge žaidė, atliko namų darbus ir visas buvimas kartu buvo pats geriausias dalykas, kurį tėvai galėjo jiems dovanoti.
 2. Skirtas dėmesys. Vaikams tėvų dėmesys yra iš tiesų labai svarbus dalykas, kurio trūkumas gali sukelti neigiamas emocijas, nepasitenkinimą, pyktį. Paklausus tėvų, kodėl jie skiria per mažai dėmesio savo atžaloms, atsakymas buvo vienareikšmiškas – didelis užimtumas. Tačiau dauguma šios srities psichologų teigia, jog tėvystė ir yra sugebėjimas balansuoti tarp darbų ir laiko šeimai, tad jei tapote tėvais, turite išmoksi derintis šiuos dalykus.
 3. Už suteiktą meilę. Visiems vaikams reikia rūpesčio ir meilės, kad jie jaustųsi mylimi ir turintys į ką atsiremti, kai reikia pagalbos. Taip pat vaikai jaučiasi dėkingi ne tik už tėvų meilę, bet ir už tai, jog jie išmokė juos mylėti kitus. Štai veidotyrininkas Žydrūnas Sadauskas teigia, kad išmokyti vaiką mylėti kitus gali tik mama, nes tėvo vaidmuo šeimoje yra ne toks. Tad čia tikriausiai didžiausia padėka turėtų skambėti mamai, bet negalima nuvertinti ir tėčio vaidmens šeimoje, juk jis taip pat rodė pavyzdį, kaip mylėti moterį.
 4. Už finansinę paramą. Akivaizdu, kad tėvai išlaiko vaikus iki pilnametystės, o kartais ir ilgiau – kol baigia aukštuosius mokslus. Iš tiesų, juk jei ne mūsų tėva,i neturėtume nei rūbų, nei maisto, nei išsilavinimo, tad tai tikrai rimta priežastis būti dėkingiems.
 5. Už pagarbą. Vaikai dėkoja, kad tėvai išmokė juos gerbti ne tik vyresnius, bet ir savo bendraamžius ar jaunesnius žmones. Taip pat už tai, kad tėvai niekada nebuvo šeimoje „aukštesni“ už vaikus ir jautė jiems pagarbą auklėdami, nežemino atžalų ir t. t. Patys vaikai pritaria, jog išmokyti pagarbos galima tik tuomet, kai patys tėvai yra pagarbūs ne tik aplinkiniams, bet ir savo pačių atžaloms.
 6. Už gerus patarimus ir palaikymą. Tėvai yra tam, kad padėtų mums sunkiais momentais, patartų, pasidalintų savo išmintimi. Tad jei vaikystėje (ir ne tik) esate girdėję gerų patarimų, kuriais vadovaujatės iki šiol, tai tikrai svarbi priežastis jiems atsidėkoti. Taip pat svarbus tėvų palaikymas. Jie visuomet mus skatina kažką išbandyti, nebijoti.

 

Peržvelgus visus punktus, akivaizdu, kad visuomet yra už ką atsidėkoti tėvams, tad galbūt kartais net nereikia progos jiems ką nors įteikti ir juos nudžiuginti. Tiesiog, jei matote, kad tėvams trūksta poilsio ar laiko sau ir atitrūkti nuo visų darbų, padovanokite jiems kelialapį į Lietuvos kurortą, kuriame jie galės pasilepinti SPA procedūromis, pasimėgauti prabanga viešbutyje, sočiai ir gardžiai pavalgyti restorane ir pan. Na, o jei Jūsų tėvai vieni iš tų žmonių, kurie nemėgsta palikti savo namų ir mieliau renkasi pramogas savo mieste, nusiveskite juos prabangiai vakarienei ar ten, kur jie nėra buvę, pavyzdžiui, vakarienė 165 metrų aukštyje, TV bokšte! Jei Jūsų tėveliai yra gurmanai, įteikite degustaciją. Tai gali būti saldi desertų arba gėrimų degustacija – šampano, viskio, vyno, kavos ir pan. Viskas priklauso nuo jų norų ir pomėgių.

Kadangi tėveliai vis dėlto dažnai būna jau vyresnio amžiaus, tikrai palepinsite juos padovanodami sveikatingumo programą, pavyzdžiui, Druskininkuose „Eglės“ sanatorijoje arba Palangos sveikatingumo centre „Energetikas“, kur tėvus pakonsultuos specialistas-gydytojas, įteiks individualų gydymo planą ir jie galės mėgautis įvairiomis procedūromis (masažais, inhaliacija, druskų kambariais, plaukiojimu baseine ir t. t.)

Dovanos dviems – kai norisi artumo

Artėjant Valentino dienai norite su antrąja puse praleisti laiką kartu, tačiau nežinote kur ir kaip? Palepinkite save ir savo mylimą žmogų dovana dviems, t. y. nepakartojamu poilsiu kurorte. Tai gali būti Druskininkai, Birštonas ar Palanga. Visi jie turi, kuo Jus nustebinti ir pamaloninti, tad rinkitės tai, kas artimiausia širdžiai.

Poilsis Druskininkuose dviems

Druskininkai yra seniausias (nuo 1794 m.) ir didžiausias, visus metus veikiantis Lietuvos kurortas. Tad čia rasite pačių įvairiausių viešbučių bei SPA pasiūlymų.

Šiame mieste galite rinktis iš tokių viešbučių kaip: Best Baltic Hotel Druskininkai Central, Eglės sanatorija, Europa Royale Druskininkai, Goda, Grand SPA Lietuva, Medea, De Lita, Pušynas ir t. t. Tas jei ieškote ir pigesnių alternatyvų, čia jų tikrai pavyks rasti.

Druskininkai kaip augantis miestas turi išties daug pramogų, pavyzdžiui, vandens parkas ar SNOW arena. Abiejose vietose galite praleisti netgi visą dieną ir linksmai pramogauti, leisti laiką tiek dviese, tiek su šeima. Šiltuoju sezonu veikia WATER INN batutų parkas ant vandens, kuris dar tik laikomas naujienas Lietuvos rinkoje, tas išbandyti tikrai smagu.

Mieste ar netoli jo, taip pat rasite ir daug įdomių lankytinų vietų: apverstas namelis, Illusion Rooms, ONE nuotykių parkas, lynų kelias, Gruto parkas, įvairūs muziejai, Vijūnėlės parkas, A. Česnulio skulptūrų parkas ir t. t. Tad kiekvienas galės patenkinti savo pažintinius poreikius.

Kalbant apie maistą, Druskininkai gali pasigirti dideliu restoranų bei kavinių skaičiumi: kavinė „Senasis Nemunas“ ir „Bukhara“ didžiuojasi didelėmis porcijomis. „The House“ ir restoranas-vyninė „Sicilia“ klientus nustebins itin gardžiais kokteiliais. „Druskininkų Kolonada“, „Širdelė“ ir „Elingas Restaurant&Bar“ pradžiugins Jūsų skonio receptorius gurmaniškais patiekalais, po kurių sotūs galėsite grįžti į viešbutį.

Jei Druskininkuose ketinate svečiuotis šiltuoju metų laiku, būtinai į pagalbą, pažinti miestą, griebkite dviratį. Apžiūrėti miestą dviračiu bus kur kas paprasčiau nei automobiliu, nes nereikės ieškoti parkavimo vietos, o ir važinėtis galėsite net parkeliais ar upės krantu. Tad tokiu būdu galėsite artimiau pažinti seniausią Lietuvos kurortą.

Poilsis Birštone porai:

Birštonas kiek kuklesnis kurortas nei Druskininkai, tačiau tikrai nei kiek neprastesnis! Birštonas garsėja tuo, jog tai balneologinis ir purvo terapijos kurortas, kuriame išgaunami mineraliniai vandenys („Vytautas“, „Versmė“, „Danutė“, „Vaidilutė“ ir kiti), tad čia tikrai puiki vieta laiką leisti dviese ar dovanoti kuponą porai. Čia galite rasti: „Eglės“, „Tulpės“ sanatorijas, „Royal SPA Residence“, „Vytautas mineral SPA“ ir kitus viešbučius, kuriuose atpalaiduojančiai praleisite laiką.

Miestelyje pramogų yra išties mažiau, tačiau jei norite skirti laiką tik poilsiui ar sveikatos gerinimui, ši vieta kaip tik Jums. Tačiau, tai nereiškia, kad būtina užsidaryti viešbutyje ir daugiau nieko neveikti. Birštone galite pasiplaukioti Nemuno vingiais su laivu „Vytenis“. Laivas yra dviejų denių. Pirmame uždarame denyje yra įrengta restorano salė, kurioje prie stalų patogiai galime susodinti iki 50 žmonių, nedidelis baras. Antrajame uždarame denyje yra įrengtos šešios dvivietės kajutės, ir viena keturvietė kajutė laivo gale. Plaukimo metu visi keleiviai gali patogiai mėgautis besikeičiančiais gamtovaizdžiais, pasigrožėti Nemuno upe, įspūdingais skardžiais tiesiai pro restorano apvaliuosius langus arba išėję į vieną iš dviejų atvirų denių.

Tačiau, Birštonas taip pat turi ir keletą lankytinų vietų: piliakalnį, mineralinio vandens garinimo bokštą „Druskupis“, Škėvorių atodangą, įvairius muziejus, Kneipo sodą, Birutės vilą, Vytauto parką ir t. t. Taigi, akivaizdu, jog Birštonas nėra toks jau nuobodus miestelis, tad veiklos čia tikrai rasite.

Jei domitės kur kurorte pavalgyti apart viešbučio restorano, štai Jums keletas populiariausių pasiūlymų: „Pizza Birštonas“, „Skonių svetainė“, restoranas „Kurhauzas“, sušinė, itin išgirtas „BIR. BUR. BAR“...

Birštonas iš tiesų yra tokio dydžio miestelis, kurį lengvai apeisite pesčiomis, todėl nereikės nei automobilio, nei dviračio. Tačiau, linksma būtų pasinaudoti riedučiais, bet tik vasaros metu, tad turėkite tai minty.

Poilsis pajūryje su mylimu žmogumi

Tiek Palanga, tiek Klaipėda yra laikomi populiariais kurortais, kadangi abu miestai išsidėstę itin patogioje vietoje, šalia Baltijos jūros pakrantės, tad čia miesto svečiai gali mėgautis ne tik SPA ar sveikatinimosi procedūromis, bet ir jūros ošimu, maudynėmis jūroje (sveikuoliai tai gali padaryti net žiemos metu!) ir pasivaikščiojimu kopose. Taigi, tai puikus poilsis dviese.

Palangoje ir Klaipėdoje puikuojasi tokie kurortiniai viešbučiai kaip: „Energetikas“, „Gradiali“, „Michaelson boutique hotel“, „Palanga SPA“, „SPA Amber Palace“, „Alanga“, „Gabija“ ir t. t. Daugelyje jų, rasite ne tik nakvynės paslaugas, bet ir SPA procedūras, maitinimą ir pan.

Pajūryje pramogų galima rasti kur kas daugiau vasaros sezonu, tačiau jų taip pat netrūksta ir šaltuoju metų laiku. Čia veikia virtualios realybės atrakcionai, delfinariumas, muziejai, dinoparkas, Olando kepurė, Klaipėdos pilis, zoologijos sodas ir t. t. Veiklos ras tiek vyresnės, tiek jaunesnės poros ir netgi šeimos su vaikais.

Kadangi jau esate pajūryje būtų nuodėmė neparagauti gurmaniškų jūros gėrybių, tad apsilankykite restorane „Žuvinė“, bet jei nemėgstate žuvies gaminių, šiuose miestuose rasite ir daug kitų vietų, kur numalšinti alkį: „Vivalavita“, „XII“, „Čaginas“, „Navalis“, „Biblioteka. Grill“ ir kt. Taip pat išbandykite neįprastas degustacijas, tokias kaip: vokiškų dešrų, jūros gėrybių, viskių, desertų degustacijas.

Taigi, romanšiskas poilsis pajūryje, suteiks Jums atgaivos, energijos, atsipalaidavimo. Tai bus puiki proga pasibūti dviese, kartu patirti nuotykių, sukurti romantiškų prisiminimų, kurie padės puoselėti judviejų meilę.

SPA IR masažai dviems

Rasti laiko kasdien atsipalaiduoti ir skirti laiko sau, yra gero bei sveiko gyvenimo pagrindas. Tačiau, kai šiais laikais nuolat visur bėgame ir skubame, dažniausiai skiriame per mažai laiko pabūti ir parelaksuoti dviese su antrąja puse, o juk kartais taip pasiilgstame vienas kito per tuos nesibaigiančius darbus... Tad Valentino dienos proga pasidovanokite popietę su SPA procedūromis dviems.

Masažų ir SPA salonų yra visuose didesniuose Lietuvos miestuose, tad pasilepinti galėsite net neišvykę iš miesto. O jei svarstote kokia masažų nauda, pateiksime Jums didžiausius ir svarbiausius procedūros privalumus, kad įrodytume, jog jie ne tik atpalaiduoja kūną ir protą:

 • Sumažina nuolatinį nugaros skausmą ir pagerina judesių amplitudę.
 • Palengvina būsimųjų mamų savijautą, patį gimdymą, sutrumpina jų buvimą ligoninėje.
 • Lengvina priklausomybę nuo vaistų.
 • Stiprina imunitetą, stimuliuoja limfos tekėjimą – natūralią organizmo gynybos sistemą.
 • Treniruoja ir tempia silpnus, kietus ar atrofuotus raumenis.
 • Sportininkams padeda pasiruošti ar atsigauti nuo įtemptų treniruočių.
 • Gerina didžiausio kūno organo – odos būklę.
 • Pagerina sąnarių lankstumą.
 • Sumažina depresiją ir nerimą.
 • Skatina audinių regeneraciją, mažina randų audinį ir strijas.
 • Padeda deguoniui ir kitoms maistingoms medžiagoms patekti į audinius ir gyvybiškai svarbius organus.
 • Sumažinti po operacines sąaugas ir patinimus.
 • Sumažina spazmus ir mėšlungį.
 • Atsipalaiduoja ir minkština sužeistus, pavargusius ir pertemptus raumenis.
 • Skatina endorfinų – aminorūgščių susidarymą, kurios veikia kaip natūralus organizmo skausmą malšinantis vaistas.
 • Sumažina migrenos skausmą.
 • Gerina nuotaiką, suteikia optimizmo.
 • Gerina miego kokybę.

Taigi, akivaizdu, jog įsigiję kuponą SPA procedūroms ar masažui dviems, tikrai turėsite galimybę ne tik nuraminti kūną ir sielą, bet ir stiprinti sveikatą. SPA centrai yra puikiausia vieta tiems, kuriems tai rūpi.

Verta paminėti, jog Vilniuje ir Kaune rasite vienintelį ajurvedos centrą Lietuvoje – SPA SHANTI. Čia susipina neapsakomas jaukumas, žvakės, smilkalai, skambanti rami muzika bei itin prabangus Indijos karalių interjeras ir aukšta aptarnavimo kultūra. SPA centras siūlo įvairiausius ritualus poroms, kurių metu galėsite lepintis ne tik masažais, bet ir maudynėmis raudonojo vario vonioje su rožių žiedlapiais, arbatos gėrimu ir taip pat galėsite atlikti žmogaus prigimties testą pagal ajurvedą. Kalbant apie raudonojo vario vonią, tai šios maudynės turi itin daug gerų savybių: gulint autentiškoje rankų darbo vonioje pašalinami energijos blokai, fizinis ir energinis kūnas sugrįžta į savo struktūrą, patiriama visiška kūno ir proto harmonija. Skamba viliojančiai, tiesa?

Vilniuje ir Klaipėdoje rasite saloną „Amadėja“, apsilankę čia išvysite ypatingą pasisveikinimo ritualą – tai terapeuto rankų ir minčių prisilietimas bei susipažinimas su klientu. Atpalaiduojamieji, spaudžiamieji ir tempiamieji judesiai per akimirksnį nukels į ramybės ir malonių potyrių pasaulį. Na, o po to galėsite rinktis bet kokio tipo masažus, kuriuos Jums atliks tikros profesionalės. Atsipalaidavę kūnai, nurimusios mintys ir akimirkomis su mylimu žmogumi besidžiaugianti siela – kas gali būti geriau?

Esate girdėję apie Yin-Yang? Tai kinų filosofijoje ir metafizikoje randami du priešybių pradai, tačiau vienas kitą papildantys. In yra siejamas su tamsa, pasyvumu, moteriškumu, kryptimi žemyn, naktimi; Jang yra šviesus, aktyvus, vyriškas, krypstantis aukštyn, susijęs su diena. Būtent tokio pavadinimo procedūra galite pasilepinti „Vytautas mineral SPA“ centre. Šios procedūros metu gulėsite Yin-Yang formos vonioje, gausite pasirinktą kūno šveitimą ir atpalaiduojantį viso kūno masažą. Taip pat mėgausitės vakariene ir 3 valandų apsilankymu baseinų ir pirčių komplekse. Tad šiame rituale praleisite visą pusdienį ir tai bus tobula diena!

Negailėkite laiko specialių pasiūlymų paieškoms, kadangi prieš Valentino dieną tikrai padaugės akcijų, kurių metu galėsite sutaupyti. O sutaupytas lėšas galėsite skirti vienas kito staigmenoms, kitam apsilankymui į SPA ar kelialapiui į Jūsų mėgstamą kurortą.

Atgal