Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Trumpi sveikinimai krikštynų proga

2021-08-22

Trumpi sveikinimai krikštynų proga

Sveikinimai krikštynų proga dažniausiai ilgi, su gilia prasme. Tačiau visuomet puikiai tiks ir trumpi, nuoširdūs sveikinimai. Ne visuomet svarbu rašyti ilgus eilėraščius. Trumpai, kartais ir savais žodžiais, galima išreikšti viską, ką norisi. Na, o krikštynų dovanos, padės palikti įspūdį ir sukurti gražų prisiminimą. Dovanokite dovanas, kurios suteiks daugiau laiko šeimos laisvalaikiui ar paliks gražiausias akimirkas atmintyje.  

*** 

Suskambo bažnyčios varpeliai, laikas krikštyti vaikelį. 
Maži angelėliai kviečia tapt krikščionišku piliečiu. 

*** 

Tegul krikšto žvakutės liepsnelė niekada neužgęsta širdy. 
Tegul neša tik viltį ir laimę, bei neleidžia paklysti gyvenimo kely! 

*** 

Linkiu, kad būtum žmogumi, kuris kitus jaučia ir supranta, kuris siekia gėrio, grožio bei tiesos. 

*** 

Baltais žiedeliais nubarstytas takas, Juo žengs mama šviesia suknia su nėriniais. O jos glėby spindės mažytės vaiko akys, Susižavėjusios puošnios bažnyčios reginiais. 

*** 

Apsupk vaikelį gerumu, kasdien savo šviesa apglėbk. Būk ištikimu jo vedliu, Jam eit gyvenimo keliu padėk. Neleisk paklyst jam niekada. Išmokyk savo išminties, Palaimink, Dieve, ranką jam ištiesk. Lydėk žingsnius jo visada. 

*** 

Baltas krikšto balandis sparneliu pamojuos, švelnia plunksnele Tau veidelį paglostys.. Nuo šiandien, mažyti, Tave Dievulis globos, sunkiausią minutę padės, ašarėles nušluostys. 

*** 

Mielasis krikšto vaike, būk visada laimingas, tegul skruostukų tavo nedengia ašarų rasa. Tegul tyrumo lašas pripildo tavo širdį, o mažas meilės grūdas tesuteikia tau viltį. 

*** 

Mielas vaikeli, Krikšto Angelas budės šalia žingsnelių netvirtų. Gal tau pavyks suprasti, kaip gyvenimas sudėtas, Ir rasti krantą, kupiną šviesių dienų. 

*** 

Krikštynos – tai šventė mūsų širdy, Iš dangaus nusileidžia angeliukai balti, Šypsosi giminės ir krikšto tėvai, Šiandien tu, kūdikėli, krikščioniu tapai. 

*** 

Išsipuošę tėvai ir seneliai, Bažnytėlė pilnutėlė svečių, O ant kelių Krikšto tėvelių Mažas angelas pilnas vilčių. Krikšto skraistė iš Dievo rankų Žada lengvą gyvenimą Tau, Baltas angele, meldžiame dangų, Auk į saulę aukščiau ir aukščiau. 

*** 

Tegul krikšto žvakutės liepsnelė Niekada neužgęsta širdy. Tegul neša tik viltį ir laimę, bei neleidžia paklysti gyvenimo kely! 

*** 

Kad geri ir gražūs būtų žmonės, kuriuos tu sutiksi, Kad visuomet būtų namai, kuriuose Tavęs laukia, Kad visuomet būtų rankos, kurios nori tave apkabinti, Kad būtų daug dienų, dėl kurių norėtųsi gyventi! 

*** 

Angelas sargas šiandien atėjo, Globoti ir saugot tave pažadėjo. Imk jį už rankos, Dievo vaikeli, Jis tau parodys gyvenimo kelią. Drąsiai keliauki ir nesustoki, Kai jis šalia – tau nėra ko bijoti. 

*** 

Tegul tavo širdyje visuomet dega tyra krikšto žvakės liepsna, Tegul ją saugo ir kursto šilti mylinčių žmonių jausmai. Tegul tave lydintis angelas sargas neša džiaugsmą ir laimę, O mes pasistengsim, kad tu augtum sveikai ir linksmai. 

*** 

Svečiai susirinko pasveikint vaikučio, Mažos rankelės, visas gležnutis, Uždekit žvakelę, šiandien krikštynos, Praneškit pasauliui, tegu visi žino. 

Atgal