Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Trumpi kalėdiniai linkėjimai

2022-12-14

Trumpi kalėdiniai linkėjimai

Kalėdinis linkėjimas – daugiau nei tik galimybė pasveikinti dovanos gavėją su švente. Juk linkint galima paaiškinti išrinktos kalėdinės dovanos prasmę, aiškiai atskleisti tai, ko dovana linkite brangiam žmogui. Trokštate jam naujų atradimų, sėkmingų metų, puikių santykių, sveikatos, materialinės laimės? Išreikškite tai žodžiu – juk tai nieko nekainuojantis papildomas asmeninis dėmesys tam, kurį taip stengiatės nudžiuginti. Dauguma atvirukus su net ir trumpais linkėjimais kruopščiai deda į krūvelę ir saugo, kartas nuo karto su malonumu paskaito ir nusikelia į atsiminimus. Leiskite mylimam žmogui ir vėliau sugrįžti į akimirką, kai jį nudžiuginote nuostabiausia kalėdine dovana! Jūsų dėmesiui – trumpi linkėjimai Kalėdų proga.

 

1. Nei pūgos ir žvarba, nei rūpesčiai ir negandos nebaisūs, kai turiu Tave. Per šias Kalėdas tegul mano meilė Tavo širdyje uždega gerumo židinį, prie kurio galės pasišildyti ir kiti. Jaukių, šviesos kupinų švenčių!

 

2. Į Tavo širdį ateinu nešinas maišu gražiausių linkėjimų: įkvėpimo, sėkmės, gausos ir džiugesio – to linkiu ir žadu! Su šv. Kalėdomis!

 

3. Tegul šios Kalėdos Tau įteikia geriausias dovanas – mylinčią šeimą, ištikimiausius draugus, gardžiausios duonos ant stalo ir geležinę sveikatą. Laimingų Kalėdų!

 

4. Gyvenimo ratas apsisuko – tikiu, kad jo kelias buvo kupinas malonių žmonių, smagių nutikimų ir gražių netikėtumų. To paties palinkėsiu ir peržengus šių Kalėdų slenkstį!

 

5. Kūčių naktį dangų užklojus bekraščiam žvaigždynui tegul Tavo sielą apkabina ramuma ir suteikia stiprybės tvirtai pasitikti naują etapą. Linkiu šviesių, prasmingų šv. Kalėdų!

 

6. Džiaukis, linksminkis ir dainuok dainas – šiandien ypatinga diena! Pakviesk į namus šviesą, šilumą ir kiekvieną vienišą sielą. Tegul Kalėdų dieną visi būna laimingi! Su šv. Kalėdomis!

 

7. Prasiskleidė dar vienas įstabus Kalėdų stebuklo žiedas. Branginkime tuos, kurie šalia, prisiminkime tuos, kurių nebėra, mylėkime ir auginkime save bei puoselėkime viltį apie vis geresnį rytojų. To linkiu šią gražią Kalėdų šventę.

 

8. Tegu Jus visur ir visada lydi sėkmės aitvarai! Te jie gausiai nukloja Jūsų kelią sėkme, kūrybiškumu, sveikata ir visokiausiais kitais turtais. Džiaugsmingos Kalėdų šventės Jūsų namuose!

 

9. Pasikliauki meile – ji nemeluoja ir nenuvilia, tikėki žmonių gerumu ir kad giliai širdy nė vienas netrokšta kitam pikto, pasitikėk savimi – Tavyje slypi tiek neatrastų galių! Kalėdų proga linkiu vilties!

10. Lai kvapnios Kalėdų eglutės šakelės suburia visą šeimą kartu, o ant Kūčių stalo spindinčios žvakelės skelbia apie viltį. Tegul išsipildo kiekvieno slapti troškimai! Sveikiname šv. Kalėdų proga.

 

11. Į džiaugsmo šventę pasiimki tikėjimą, kad viskas bus gerai, kad už durų nekantriai trepsi tik sėkmė ir laimė! Juk kalėdinis stebuklas – tai viltis, kurią sukuriame patys. Baltų Tau Kalėdų!

 

12. Jau laukia nauji darbai, nauji iššūkiai ir sparnus kelia naujos svajonės. Pasitik visa tai džiaugsmingai – išbandymai sustiprina, o juos nugalėję troškimai patys atranda kelią! Sėkmės ir kantrybės! Su Kalėdomis!

 

13. Baltame gruodžio šokyje kelioms minutėms nutildykite šurmulį ir sutikite Kalėdas ramia, šviesia širdimi. Tegul ši šventė sukuria tikrą žiemos pasaką, kurios pabaiga – būtinai laiminga!

 

14. Linkiu, kad net šalčiausią žiemą širdyje rusentų šiluma, o snigtų tik laime! Su kalėdiniu stebuklu!

 

15. Tegul namus užlieja skardus juokas ir kiekvieną papuošia nuoširdi šypsena. Kalėdų dieną linkime stebuklo ir kad laimė būtų amžina! Sveikiname!

Atgal