Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

TOP pabėgimo kambariai Kaune

2023-08-01

TOP pabėgimo kambariai Kaune

Ieškote kūrybiškos ir linksmos dovanos? O gal norisi drauge su šeima ar artimaisiais turiningai praleisti laiką bei pasikrauti teigiamos energijos? Pabėgimo kambariai Kaune laukia Jūsų, o kartu – ir įdomios užduotys, jaudulys bei azartas kiekviename žaidimo žingsnyje!

Pabėgimo kambarys SQUID GAME sukurtas vieno populiariausių „Netflix“ serialo tema. Kupinas netikėtumo, elektroninių sprendimų, aukštos kokybės kambarys tikrai paliks neišdildomų įspūdžių. Įžengusieji čia balansuos ant gyvybės ir mirties ribos. Tai moralės ir žmogiškumo išbandymas, kuriame laikas tiksės tikrai ne Jūsų naudai. Ar pavyks tilpti į laiko rėmus ir pergudrauti „Kalmaro žaidimą“?..

Net jeigu ir nesate Indiana Džounso gerbėjai, pabėgimo kambarys „Išminties skeptras“ tikrai nustebins! Čia laukia naujos ir dar niekur nematytos užduotys, sukurtos naudojant moderniausias technologijas. Įžengusieji čia privalės užbaigti Indiana Džounso kelionę, kuri prasidėjo vos tik pasklidus žiniai apie Išminties skeptrą. Deja, ji buvo nesėkminga. pabėgimas.lt rado jo užrašus bei daiktus ir metė iššūkį – įrodyti, kad Jūsų komanda gali surasti Išminties skeptrą. Prireiks atidumo detalėms, loginio mąstymo ir daug bendrų pastangų – tik taip įvykdysite misiją!

Jei pabodo tradiciniai pabėgimo kambariai, apsilankykite VR pabėgimo kambaryje „Černobylis“. Atvykę užsidėsite virtualios realybės akinius ir būsite nukeliami į miestą-vaiduoklį – Černobylį, kuriame turėsite galimybę ne tik būti nelaimės liudytojais, tačiau ir pabandyti pakeisti istoriją. Kas nutiko avarijos naktį? Kas nutiko po to? Tai tik keli iki šiol neatsakyti klausimai, į kuriuos drauge su savo komandos nariais turėsite rasti atsakymus.

Hario Poterio pabėgimo kambarys patiks net ir nesidomintiems magija. Atvykę atsidursite Hario Poterio kambaryje, kuris anksčiau buvo Hario ir jo draugų slaptavietė. Tačiau Voldemortas sužinojo, kur jie slepiasi, todėl Haris paspendė jam spąstus, o pats išvyko ruoštis kovai. Voldemortas atvyksta už valandos, kambaryje Haris paliko tik vieną būdą ištrūkti, antraip teks akis į akį susidurti su Tuo, Kurio Nevalia Minėti... Kas bus stipresnis – nenumaldomai tiksintis laikas ir painios užuominos ar Jūsų noras ištrūkti?..

Mūsų puslapyje rasite ir daugiau pabėgimo kambarių. Apsilankykite juose – juk čia įmanomi visokie scenarijai: būti nusikaltėliu, CSI tyrėju ar net nusikelti į Senąją Graikiją!

Atgal