Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Tėvo diena: kaip nustebinti?

2023-05-19

Tėvo diena: kaip nustebinti?

Neseniai visi skubėjome sveikinti vienus brangiausių ir artimiausių žmonių savo gyvenime su mamos diena, o dabar artėja diena, kai reikės prisiminti ir tėvus – palepinti juos ypatingu, nekasdieniu dėmesiu ar mielai nustebinti. Rodos, vyrą pasveikinti yra paprasčiau nei moterį, juk būtent pastarosios yra išrankios ir, kaip daugelis sako, pačios nežinančios ko nori asmenybės. Tačiau nustebinti artimą vyrą gali tapti taip pat sudėtinga užduotimi. Gal jis ekstremalas ir oro pramogos jam būtų tinkama dovana? O gal jis kaip tik vertina kuklų pasveikinimą? Aptarsime įvairius dovanų tėčiams variantus, o jūs išsirinkite tinkamiausią savo mylimiausiam tėveliui! 

Atsižvelkite į dabartinį jo gyvenimą 

Nepaisant to, ar gyvenate kartu su tėčiu, ar ne, vis tiek žinote, kuo jis šiuo metu „kvėpuoja“. Gal jis pastaruoju metu ypač daug dirba ir visiškai neturi laiko nei šeimai, nei sau. O gal jis kaip tik nuobodžiauja ir nori įdomiai praleisti laisvalaikį? Arba garsiai yra išsakęs (net ir juokais), jog norėtų kažko konkretaus – savaitgalio, paskirto žvejybai, išvykos su šeima ar tiesiog ramaus poilsio? Jeigu jums jau šovė nors viena idėja – einate teisingu keliu. Tiesiog pasistenkite įgyvendinti to, ko jis nesiryžta, neranda laiko ar, kaip dažnai būna, pagaili tam pinigų. 

 

 

Smulkmenų mylėtojai 

Turbūt visi žinome nors vieną tėvų kartos smulkmenų mylėtojų atstovą – jis saugo jaunystės ženklelius ar paauglystėje rinktą pašto ženklų kolekciją, neišmeta net jam ne itin patikusių dovanų, o ką jau kalbėti apie laiškus, atvirutes ir pan. Tokie žmonės vertina ne tiek patį daiktą, bet emociją, būseną ar prisiminimą ją gavus. Daiktai simbolizuoja patirtą jausmą, todėl jie tampa tokiais brangiais. 

Miela smulkmena – pavyzdžiui, puodelis su sveikinimu – gali jam būti pati nuostabiausia dovana, nes gerdamas rytais iš jos kavą, jis visą laiką prisimins, kad svarbią dieną jo nepamiršote ir jį branginate. 

Ekstremalios pramogos 

Vyrai mėgsta adrenaliną nepaisant kiek jiems metų – oro pramogos, tokios kaip skrydis lėktuvu ar šuolis su virve, privers jo širdį kaip reikiant padrebėti! Pagalvokite, kas jam patiktų, gal tai parasparnis, o gal įsimintinesnis būtų oro balionas? Jeigu oras – ne jo stichija, pasirinkite kokią nors žemės ar vandens pramogą – pasivažinėjimą keturračiais, plaukimą vandenlente ir pan. Tikrai rasite pramogą, tinkančią tiek jo charakteriui, tiek gebėjimams, tiek norams ir lūkesčiams! 

 

 

Savaitgalio išvyka 

Jeigu jūsų mylimas tėvas per mažai laiko leidžia su šeima ir matyti, kad jis pats dėl to labai kremtasi, tačiau darbų lavina neleidžia nė sekundei atsikvėpti, padovanokite ar suorganizuokite išvyką su visa šeima – suplanuokite savaitgalį ir pasakykite, kad viskas užsakyta ir pasirinkimo nedalyvauti būti negali. Darbai tikrai niekur nepabėgs ir niekas nesugrius, jei jūsų tėtis trumpam pabėgs. 

Tai gali būti tiek savaitgalis ant ežero kranto, tiek išvyka į pajūrį, tiek ekskursija įdomiuose Lietuvos objektuose. Pasirinkite pagal tai, ką jis labiausiai vertina ir tai, kas labiausiai patinka. Jeigu jo noras tiesiog pailsėti, veiklos daug neplanuokite ir mėgaukitės ramiu laiku kartu. O jeigu jis vertina edukacinius užsiėmimus, teks labiau paplušėti ir sugalvoti ką nors įdomaus arba paprašyti kelionių organizatorių pagalbos. 

 

 

Laikas tik sau 

Pagalvojome ir apie tą vyrų tipą, kurio atstovai labai daug laiko skiria savo šeimai ir pareigai jai, todėl itin mažai lieka laiko sau. Tėvo dienos proga tokiam vyrui tinkamiausia dovana bus pabūti su draugais ar vienam. Žvejyba, savaitgalis jaukioje aplinkoje ar kurortinė sanatorija – tokios ir panašios idėjos leis jam atsipūsti, pabūti su savimi arba bendraminčių kompanija. 

Atgal