Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Sveikinimai ir gražiausi žodžiai mamai

2023-03-22

Sveikinimai ir gražiausi žodžiai mamai

Mama neabejotinai brangiausias ir artimiausias žmogus gyvenime. Ji buvo pirmoji, kuri paėmė ant rankų, pabučiavo, naktimis nemiegojo. Todėl mamai norisi dovanoti gražiausius ir nuoširdžiausius žodžius. Juk tai sveikinimai mamai, kuri nusipelnė viso, kas geriausia.  

Dovanos mamai taip pat ypatingos – tokios, kurias būtina apgalvoti. Juk norisi nustebinti ir nudžiuginti. Geriausios dovanų idėjos mamai – akimirkos sau (SPA, masažas, grožio procedūra), savaitgalio poilsis, skrydis oro balionu ar pasiplaukiojimas. Be jokios abejonės, tiks ir tokios moteriškos dovanos, kaip kvepalai, degustacinė vakarienė, daiktai susiję su jos mėgstama veikla. Nustebinkite savo mama ypatingomis dovanomis ir apdovanokite gražiausiais sveikinimais! Žemiau žodžiai skirti mamai.  

*** 

Kol esame maži - esi mums visas pasaulis. Kai užaugame, tavo meilė ir rūpestis kasdien lydi mūsų žingsnius ir linki sėkmės. Tegul gražiausi žiedai papuoš tavo rankas, o mūsų meilė ir dėkingumas sušildys širdį. Su gimtadieniu, miela mama! 

*** 

Ačiū tau, miela Mama, už suteiktą gyvybę, begalinę meilę, visada juntamą rūpestį ir parodomą kantrybę. Linkiu, kad visada būtum laiminga ir sveika! 

*** 

Mama, tu pati brangiausia, rankos tavo man švelniausios. 
Kai prisimenu tave, saulė šviečia širdyje. Su gimtadieniu! 

*** 

Mama, esame stiprūs Tavo nesibaigiančia meile. Tegul kiekviena Tavo diena būna nepamirštama ir nepakartojama. Gražios ir jaukios šventės! 

*** 

Ši vienintelė diena metuose yra Tavo, Mama, nors... ją švęsti turėtume 365 dienas per metus! Ačiū už Tavo meilę, stiprybę ir šilumą. Ačiū, kad visada esi mums ir dėl mūsų. Su gimtadieniu! 

*** 

Kur aš bebūčiau, Mama, Tu visad šalia,  
Jaučiu Tave kiekviena širdies kertele,  
Nebaisūs vingiai likimo manam kelyje, 
Nes mintyse Tu lydi ir būni greta! 
 
Nuoširdžiausi sveikinu Tave šventės proga! 

*** 

Ačiū Tau, Mama, už tai, kad tavosios akys išmokė matyti grožį, tavosios lūpos – tarti tiesą, o tavoji širdis – mylėti žmones! Su švente, mamyte! 

*** 

Mama, esi man brangesnė už deimantą, gražesnė nei deivė ir tyresnė nei angelas. Sveikinu su tavąją diena, brangioji Mamyte! 

*** 

Miela Mama, sveikinu Tave gimimo dienos proga. Linkiu tvirtos sveikatos ir daug laimingų dienų, nes neįsivaizduoju savo gyvenimo be Tavęs! 

*** 

Jei pasaulyje būtų rengiami geriausios mamos rinkimai, neturiu jokių abejonių, kad juos lengvai laimėtum! Būk laiminga, Mama, šiandien ir visada! 

*** 

Gražios šventės proga, brangioji Mama, apkabink mane - savo retąjį svečią. Pajusk, kaip aš Tave myliu. Būk sveika, laiminga ir mylima! 

*** 

Turint tokią nuostabią Mamą, man gyvenime nebaisios jokios audros, nes tavo delnuose visada rasiu užuovėją nuo atšiaurių likimo vėjų. Linkiu tau gražios ir šiltos gimimo dienos! 

*** 

Myliu tave, Mama, labiausiai už viską pasaulyje. Tu esi tokia vienintelė, tavimi aš galiu visiškai pasikliauti, tu mane visada išklausysi, suprasi, patarsi ir niekada nenuvilsi. Būk laiminga! Su gimimo diena! 

*** 

Mamytė esi tu mums pati brangiausia – 
Tau mūsų šypsenos ir žiedų puokštė margiausia! Sveikiname Tave su švente! 

*** 

Mieloji Mama, visada buvai man pavyzdžiu: gera, graži, teisinga, rūpestinga ir mylinti. Linkiu Tau pačios gražiausios gimimo dienos! 

Atgal