Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka Prisijungti

Sveikinimai 16 gimtadienio proga

2021-07-12

Sveikinimai 16 gimtadienio proga

16 – tai jaunystės, energijos ir džiaugsmo tarpsnis. Kai žmogus jau lyg vienu žingsniu nuo suaugusiojo gyvenimo, bet tuo pačiu dar ir pašėlusioje paauglystėje. Gimtadienio dovanos 16-ojo gimtadienio proga dažniausiai susijusios su aktyvumu, mėgstama veikla. Norisi dovanoti galimybę išbandyti gyvenimą ir jo siūlomas pramogas. O ko gi palinkėti tokia proga? Gražiausi sveikinimai gimtadienio proga tokie, kurie motyvuoja siekti, atrasti ir gyventi laimės kupiną gyvenimą. Sudėjome gražiausius ir prasmingiausius 16-ojo gimtadienio sveikinimus.  

*** 

Būtų puiku gauti jaunystę kiek vėliau, kai tau keturiasdešimt ar penkiasdešimt. Linkiu elgtis protingai jau dabar ir prasmingai leisti saldžias jaunystės dienas! Su 16-uoju gimtadieniu! 

*** 

Šiandien Tavo gimtadienis. Tau prieš akis dideli, aukšti gyvenimo kalnai. Kopk į juos drąsiai ir ištvermingai. Raski per tuos kalnus ne trumpiausius ir lengviausius kelius, bet įdomiausius ir kupinus puikiausių nuotykių. Su gimtadieniu! 

*** 

Amžinos jaunystės paslaptis yra ne tik gyventi dorai ir valgyti lėtai. Kiekvienas turi savo paslapčių, kaip ją išsaugoti. Tačiau lengviausia tai padaryti - atsakingai elgtis su ja, kol ją turi. Linkiu prasmingai leisti dienas, išgyvenant kiekvieną akimirką bei pagalvojant apie ateitį, kad nieko nėra amžino. 

*** 

Geras pavyzdys yra tūkstančius kartų vertingesnis už gerus pamokslus. Linkiu pastebėti gerus pavyzdžius ir jais vadovautis jaunystėje, kad Tu taptum pavyzdingu ir gerbiamu žmogumi. 

*** 

Mes tampame panašūs į dalykus, kurie mus supa ar apie kuriuos daugiausiai mąstome. Linkiu, kad tavo aplinkoje būtų tik geri ir įkvepiantys dalykai, o galvoje - tik puikiausios ir išradingiausios mintys. 

*** 

Kai Tu gimei - verkei, o pasaulis džiaugėsi. Gyvenk gyvenimą taip, kad kai ateis laikas išeiti - pasaulis verktų, o tu džiaugtumeisi, nes viską jame padarei kuo geriausiai. Su gimtadieniu! 

*** 

16-ika, ir Tu jautiesi tvirčiau, turi sparnus, kurių kiti nemato. 

16-ika, ir Tau jau daug drąsiau, gali svajoti apie žvaigždėtą dangų. 

16-ika, dabar Tavam delne jaunystės vėjo vadžios, pažabok jį. 

16-ika, ir Tu jau kelyje į savo savarankišką pasaulį. 

*** 

Su laimingu gimtadieniu, su didžiausia švente! 
Šiandien skrieja jaunystė, žvaigždėmis ir delčia. 

Su laimingu gimtadieniu! Tu esi su draugais. 
Kur nėra išdavysčių, kur linksmi vakarai. 

Su laimingu gimtadieniu — Tu jau laisvas žmogus! 
Ir pabeldus jaunystė išsives iš namų… 

Laukia saulių šešiolika — ridinėjasi žeme. 
Laimė, meilė — lyg sesės Tau — žengia nuolat šalia. 

*** 

Dabar, kai Tau sukanka šešiolika, noriu, kad žinotum, kad tai yra vienas įdomiausių žmogaus gyvenimo etapų. Esi beveik suaugęs žmogus, tačiau taip pat turite išlaikyti savyje tą vaikišką nekaltumą. Yra tiek daug nuostabių nuotykių, kuriuos patirsi. Šešiolika privers jaustis lengvai, stipriai ir drąsiai. Viskas yra įmanoma, nes Tu turi tą energiją, kuri, atrodo, niekad neišsenka. Su 16-uoju gimtadieniu! Mėgautis! 

*** 

16 metų yra labai mielas amžius, kupinas stebuklingų nuotykių ir niekad nesibaigiančia energija. Taigi gyvenk iki galo! Turėk kamuolį per gimtadienį ir net kitą dieną po to. Tai Tavo įvartis! 

*** 

16-os Tavęs laukia daug įdomių dalykų. Gerai - net šaunu - jaudintis dėl gyvenimo! Mėgaukis kiekviena šių metų akimirka. Laimingo 16-ojo gimtadienio. 

*** 

Nuostabiausi dalykai, kuriuos gali pajuokti senas žmogus, prisimenant, yra padaromi Tavo amžiuje. Tikiuosi, kad Tau patiks kiekviena jo dalis. Laimingo šešiolikto gimtadienio.  

*** 

Per Tavo 16-ąjį gimtadienį linkiu, kad Tavo gyvenimas taptų tik įdomesnis ir spalvingesnis, o daugybė tavo širdies norų išsipildytų. Esi nuostabus žmogus ir nusipelnei visų linkėjimų, kurie atskries pas Tave! 

*** 

Linkiu, kad svajonės išskristų šiandien, o Tu galėtum džiaugtis širdimi ir vėjeliu po sparnais per audras ir saulės spindulius. Laimingo 16-ojo gimtadienio.  

*** 

Linkiu viso gyvenimo laimės, meilės ir ramybės. Kai pasaulis pasidaro garsus ir pašėlęs, tikiuosi, kad rasi prieglobstį savo šeimoje ir pas draugus. Telaimina Dievas Tave visada, šiandien ir visomis Tavo gyvenimo dienomis. Gražaus 16-ojo gimtadienio! 

Atgal