Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Pramogos vaikams Kaune

2020-03-17

Pramogos vaikams Kaune

Vaikai nenustygsta vietoje, nori keliauti, pamatyti, sužinoti ir kažkur išlieti savo beribę energiją. Kaunas kviečia vaikus pramogauti pačiais įvairiausiais būdais. Pramogos Kaune vaikams šiandien suteikia galimybę pažinti, kurti ir džiaugtis įdomiu pasauliu pačiais įvairiausias būdais. Kaunas tikra pramogų sostinė vaikams ir visai šeimai. Papasakosime, ką nuveikti šiame mieste, kur papramogauti ir ką pamatyti.  

Aktyvios pramogos vaikams Kaune 

Jei namuose auginate nenuoramą, kuriam nuolat reikia aktyvios veiklos, rinkitės aktyvias pramogas. Kauno mieste jų netrūksta. Žinoma, kalbant apie ekstremalesnes pramogas, reikėtų paminėti, kad jos skirtos kiek vyresniems vaikams ir paaugliams. Todėl visuomet atkreipkite dėmesį, kokio amžiaus vaikui pramogos yra leidžiamos.  

Vaikai niekada nepamirš tokių pramogų, kaip iššūkiai, aukštai įrengtose trasose. Tokias pramogas savo mažiesiems lankytojams siūlo nuotykių parkas „Lokės pėda“. Tai pramogų vieta, kurioje kiekvienas vaikas ir net suaugęs patirs neišdildomų įspūdžių, leisis į nuotykius, įveikinės įvairaus sudėtingumo kliūtis. Trasos išsidėsčiusios skirtinguose aukščiuose. Trasos, skirtos vaikams yra žemiau. Jomis leistis gali vaikai, kurių ūgis ne mažesnis nei 110 cm. Tad pramogauti gali tikrai pakankamai jauno amžiaus vaikučiai. „Lokės pėda“ nuotykių parke laukia daugybė išbandymų: beždžionių tiltas, tibetietiškas ir neapalietiškas tiltai, judantys rąstai, sūpynės, balnakilpės, piratų kopėčios, Tarzano šuolis, tirolietiškas tiltas ir kitos linksmybės. 

Tokia pramoga leis vaikui ugdyti ištvermę, padės nugalėti aukščio baimę, ugdys susikaupimą, atsakingumo jausmą. Tai puikus sportas ir kūno tvirtinimas. Todėl jei Jūsų vaikai aktyvūs, turėtumėte išbandyti šią nuotykių ir adrenalino kupiną pramogą.  

Ieškantiems įdomių pramogų paaugliams, jaunuoliams, rekomenduojame išbandyti šratasvydžio žaidimą. Tai prieš 60 metų Japonijoje atsiradęs profesionalus žaidimas. Lietuvoje jis žaidžiamas taip pat jau ne vienus metus. Tai žaidimas, kuris skatina pasitikėjimą kitais, ugdo sąžiningumo jausmą. Tuo pačiu tai ir jėgos bei ištvermės reikalaujantis žaidimas. Šratasvydis žaidžiamas komandomis, todėl tai gali būti puiki pramoga jaunuolio gimtadienio proga ar tiesiog šaunus laisvalaikio praleidimas su draugais Kaune. Pajuskite komandinę dvasią! 

Žaidimas vyksta lauke bei uždaroje patalpoje. Ši teritorija įsikūrusi II Kauno tvirtovės forte. Žaidėjai gauna šratasvydžio ginklą, šratukus, specialią karinę aprangą, apsaugą akims, kaukę bei pirštines. Žaidimo metu šratukai pakankamai skaudžiai šaudo, todėl šis žaidimas skirtas tik vaikams, kurie jau turi sulaukę 16 metų. Tai žaidimas su tikrų ginklų kopijomis, čia kiekvienas paauglys pasijus tikru kariu. Na, o po mūšio čia galima likti ir vakarienei bei įspūdžių pasidalinimais. 

Jūsų vaikas mėgsta labai ekstremalias pramogas ir norite išbandyti kažką, ko dar neteko? Rinkitės šuolį kosmine katapulta. Tai pramoga, kurią mielai išbando ir suaugę. Vaikai šia pramoga gali mėgautis nuo 130 cm ūgio. Vos per kelias sekundes specialia katapulta šausite į 18 metrų aukštį. Todėl labai svarbu, kad vaikas nebijotų aukščio. Šuolio metu laukia nepakartojami potyriai – lengvai besisukanti galva, virpantis kūnas, džiaugsmas ir noras pakartoti tą jausmą. Katapultą galite išmėginti nuotykių parke „Lokės pėda“. Dėl pramogos saugumo galite nesijaudinti, viskas yra daroma tiksliai pagal aprašus. Instruktoriai patikrins gumas, sutvirtins ir parinks reikiamą jų kiekį pagal ūgį ir svorį. Tai nuostabus jausmas, kuomet patiriamas laisvas kritimas. O kuris vaikas nenorėtų pasiekti dangaus?  

Gimtadienio pramogos vaikams Kaune 

Gimtadienis, ypatinga diena, kai vaikus norisi nustebinti, suteikti jiems kuo geriausių emocijų. Gyvenantiems Kaune gimtadienio šventimų vietų tikrai netrūksta. Neretai čia atvyksta ir žmonės iš kito miesto, norėdami vaikus nustebinti dar nematytomis pramogomis.  

Kiekvienas šiuolaikinis vaikas, ypatingai berniukai, apsidžiaugs pramogomis virtualios realybės žaidimų salėje. „V-R Shop“ siūlo išskirtines pramogas vaikams ir suaugusiems virtualioje realybėje. Čia galima susirinkti kompanijai ir kartu patirti neišdildomus įspūdžius ir nuotykius. Vaikai žaidimų metų aplankys netikėčiausias vietas, pabus žaidimų herojais ar atliks tokius triukus, kurių nėra niekada darę. Čia pildosi visos svajonės. Galima pasirinkti net iš 1000 skirtingų žaidimų. Todėl kiekvienas ras sau tinkamiausią. Vienoje žaidimų vietoje, vienu metu gali žaisti net 3 žaidėjai. Tai pramoga, kuri vaikams užgniauš kvapą, o po jos jie nesustodami pasakos savo įspūdžius. Tai puiki vieta vaikui paminėti gimtadienį su draugais. Turbūt jau ne kartą pastebėjote, kad gimtadienių metu vaikams svarbiausia tikrai ne maistas, o šaunios pramogos.  

Gimtadienius švęsti pas save siūlo sporto ir laisvalaikio centras „Neo Kaunas”. Čia vaikai gali smagiai žaisti boulingą. Čia pat galima įsigyti ir vaišių. Todėl pramogos tikrai neprailgs, o po žaidimo vaikai vietoje galės pavalgyti. Šiame sporto ir laisvalaikio centre yra įrengti net 8 takeliai, kurie tinka vaikams. Tad visiškai nesvarbu, kokio amžiaus vaikui rengsite gimtadienio šventę. Čia bus puiki vieta kiekvienam. Vaikai pasikraus gerų emocijų, o galbūt tai bus primas jų boulingo žaidimas. O tai reiškia naujus potyrius.  

Ieškantiems dovanos vaikams, o ne gimtadienio šventės vietos, rekomenduojame dovanoti ne konkrečią pramogą, o pasirinkimą. Tam yra skirtas dovanų rinkinys „IŠBANDYK“. Gavęs šį dovanų rinkinį, vaikas galės pats išsirinkti norimą pramogą net iš 55 skirtingų pasiūlymų. Tai speciali knygelė, su aprašytomis pramogomis. Vaikas galės išsirinkti nuo ramaus pasijodinėjimo arkliu iki nuotykių parke su trasomis. Juk kiekvienas vaikas bus laimingas, galėdamas pats, savarankiškai išsirinkti tai, ką norėtų nuveikti. Taip augs ir vaiko pasitikėjimas savimi. Juk taip smagu, kai Tavimi pasitiki ir leidžia spręsti lyg būtum suaugęs asmuo.  

Jei pirmajame dovanų rinkinyje pramogų pasirinkimų pasirodys per mažai, rinkitės dovanų rinkinį „PRAMOGAUK“. Jis kiek brangesnis, tačiau čia vaikas atras dar daugiau galimybių pasirinkti. Tai net 60 neatrastų nuotykių rinkinys. Čia daugiau aktyvių pramogų, kurios sužavės ne tik vaikus, bet ir suaugusius!  

Pramogos Kaune šeimai 

Pramogos Kaune visai šeimai Jus tikrai nustebins. Ką veikti čia atras kiekvienas šeimos narys – nuo mažiausio iki didžiausios. Leiskitės į nuotykius po Kauną ir jo apylinkes visa šeima. Pramogos su vaikais padės pamiršti kasdieninius rūpesčius, labiau sustiprins tarpusavio santykius. Nors kartais atrodo, kad vaikams užtenka mūsų dėmesio, jo niekada nebus per daug.  

Visa šeima nepamirštamą dieną gali praleisti nuotykių parke „UNO Park“. Šis parkas įsikūręs nepakartojamo grožio Lampėdžių ežero pakrantės medžiuose. Čia laukia net 5 skirtingos trasos ir 100 kliūčių. Visas nuotykių parko trasų ilgis didesnis nei 1,5 km. Trasos skirtingų lygių. Vienos pritaikytos patiems mažiausiems, o kai kurios skirtos net patyrusiems alpinistas. Todėl čia savo jėgas galės išbandyti kiekvienas šeimos narys. Atvykę pasirinksite norimą pramogą ir kliūčių ruožą. Beje, čia atrasite ir sūpynes, kurios yra net 16 m aukštyje. Nuotykių parke Jus pasitiks, praves instruktažą ir aprūpins visa reikiama įranga, kad kliūtis įveiktumėte saugiai. Beje, kiekvienas atvykęs gauna indėnišką vardą, nugali aukščio baimę ir turi galimybę nuo aukščiausių medžių pamatyti Lampėdžių ežero peizažą bei patirti nerealiausius nuotykius savo gyvenime.  

Šeimai, mylinčiai gyvūnus, kviečiame rinktis ramią ir terapinių savybių turinčią pramogą - jodinėjimą. „Harmony park“ kviečia visą šeimą pajodinėti kartu. Pamatykite šimtamečius miškus, ąžuolynus, išgirskite gamtos garsus, paukščių giesmes, pakvėpuokite tyru oru ir pasimėgaukite ramybe.  

Turbūt tikrai yra manančių, kad jodinėjimas per daug aktyvi pramoga ir skrita mėgstantiems sportą bei ekstremalius nuotykius. Tačiau arkliai veikia raminančiai, tai tikrai terapija sielai. Tiek suaugę, tiek vaikai turės galimybę iš arti pažinti be galo gracingus ir protingus gyvūnus - žirgus. Jus išmokys jojimo pagrindų, papasakos daugiau apie žirgų sportą. Profesionalus jojimo treneris visai šeimai praves įdomią ir naudingą pamoką, išmokys joti. Ši pramoga gali vykti bet kokiu oru, kadangi jojimo pamokos rengiamos uždare manieže arba lauke. Patirkite išskirtines emocijas visi kartu.  

Šeimai, norinčiai ramios pramogos, bet tuo pačiu ir pažintinės kelionės siūlome rinktis išskirtinį kruizą laivu po Kauno marias. Jums tereikia atvykti į jachtklubą, kur laivu „K-1“ išplauksite iš Kauno miesto. Vienu metu gali plaukti net iki 14 asmenų. Šis kruizas pakerės nuostabaus grožio peizažais. Išvysite kvapą gniaužiančius regioninio parko krantus, iškilius Pažaislio vienuolyno bokštus, piliakalnius, smėlio atodangas. Priklausomai nuo maršruto galite aplankyti ir „Meilės“ įlanką, nuplaukti iki Rumšiškių ar Kruonio hidroakumuliacinės elektrinės. Norintiems papietauti, rekomenduojama atsinešti savo iškylų krepšelį. Jūsų laukia tyras oras, raminantis vandens ošimas. Ikimokyklinio amžiaus vaikams ši pramoga visiškai nieko nekainuoja. Tai be galo ramus, tačiau kupinas nepakartojamų vaizdų laikas.  

Norite poilsio ir vandens pramogų? Keliaukite su visa šeima į baseino ir pirčių erdvę „Aušra“. Čia visi kartu pasimėgausite vandens teikiamais malonumais, pabėgsite nuo kasdienybės ir atgausite jėgas, atsipalaiduosite. Jūsų laukia vandens malonumai, 25 m ilgio plaukimo baseinas su dviem takeliais, modernus masažinis baseinas, net dvi sūkurinės vonios, specialus baseinas vaikams bei pirčių erdvė. Pirčių erdvėje įrengta lietuviška ir garinė pirtys bei sauna. Pasidovanokite sau nuostabų laiką ir poilsį.  

Pramogos su mažais vaikais Kaune  

Pramogos su vaikais Kaune tikrai pačios įvairiausios, todėl tikrai atrasite, ką nuveikti ir su pačiais mažiausiais šeimos nariais. Kartais vyksta be galo įdomūs spektakliai Kaune vaikams. Todėl rekomenduojame sekti mūsų partnerių pasiūlymus. Rengiami interaktyvūs, edukaciniai spektakliai, kurių metu kartais įtraukiami ir mažieji žiūrovai. Na, o ieškantiems kitokių pramogų, jų taip pat netrūksta.  

Ar įsivaizduojate savo mažylio akutes, kai į jį žvelgia mielas gyvūnėlis. O jei jį dar galima paliesti? ZOOPARK.LT - tai pats pirmas Lietuvoje edukacinis kontaktinis zoologijos sodas. Čia patiks bet kokio amžiaus vaikui, o patiems mažiausiems suteiks daug džiaugsmo. Čia vaikučiai gali iš labai arti susipažinti su gyvūnais ir net turėti su jais tiesioginį kontaktą. Vaikai gali gyvūnėlius glostyti, maitinti, bendrauti su jais ir stebėti. Tai unikalus edukacinis projektas Lietuvoje, kuris padeda ugdyti vaikų kantrybę, švelnumą, rūpestį, atsakingumą, skatina pažinti, atrasti. Tai išskirtinė galimybė iš labai arti susipažinti su gyvūnijos pasauliu. Čia vaikai pamatys vėžlius, surikatas, papūgas, ožiukus, triušiukus ir kitus gyvūnėlius, kurie su mielu noru mėgaujasi lankytojų dėmesiu.  

Dar vienas puikus būdas pažinti gyvūnus - pajodinėti poniais. Mažiems vaikučiams be galo patinka leisti laiką su mažu arkliuku. Tai suteiks vaikui naujų įspūdžių ir įgūdžių. Vaikas ne tik pajodinės, bet ir išmoks bendravimo su gyvūnu, pajaus ryšį ir išmoks rūpintis. Poniai maži arkliukai, jie tikri vaikų draugai. Juk vaikui smagu, kai arkliukas yra beveik jo ūgio. Dėl to vaikai jaučiasi drąsiai ir nebijo jodinėti. Tai draugystė tarp vaiko ir gyvūno be žodžių.  

Jodinėjimo metu visada kartu bus instruktorius, kuris prižiūrės ir padės vaikučiui joti bei susipažinti su poniu.  

Ieškantiems vaikui ne tik pramogos, bet ir vietos, kurioje ugdoma ištvermė, tvirtinamas kūnas, rekomenduojame rinktis plaukimo baseiną „Banga“. Šiame baseine vaikai jau nuo 6 metų gali mokytis plaukimo. Čia teikiamos ir sveikatingumo paslaugos vaikams, kur specialistai dirba net ir su specialiųjų poreikių turinčiais asmenimis. Plaukimo pamokų metu vaikai lavinami būtiniausi plaukimo įgūdžiai, taikomi naujausi ugdymo metodai. Plaukimo klubas įsikūręs moderniausioje plaukimo bazėje Lietuvoje – sporto komplekse Girstutis“. Plaukimas naudingas užsiėmimas ir puikus būdas sustiprinti vaiko raumenis, ugdyti ištvermę, užsispyrimą. Tuo pačiu tai puikus būdas ruoštis šiltajam sezonui, kai laiką leidžiame su vaikais prie ežero ar jūros. Mokėti plaukti turėtų bet kokio amžiaus vaikais. Be to, tai padės sustiprinti imunitetą.  

Edukacinis pramogų centras Kaune

Ieškote visų aukščiau išvardintų pramogų vienoje vietoje? Didžiausias Baltijos šalyse edukacinis pramogų centras „CurioCity“, tai – vieta, kurioje įdomu ir visai šeimai, ir vieniems vaikams, net patiems mažiausiems. Čia gausu aktyvių pramogų ir galima švęsti savo privačias šventes. Miestas smalsiems vaikams „CurioCity“ bet kokio amžiaus vaikui yra tikras atradimų pasaulis. Tai puiki vieta pažinti, pramogauti ir aktyviai leisti laiką. Čia laukiančios pramogos ir edukacijos nustebins tiek vaikus, tiek tėvelius. Jūsų laukia: skrydis erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, specialus kliūčių ruožas virš degančios ugnikalnio lavos, įspūdingas čiuožimas vaivorykšte. Vaikai galės įsijausti į ugniagesių darbą ir gelbėti kačiuką iš liepsnojančio namo, narplioti detektyvines situacijas, tapti radijo laidų vedėjais, išmokti kulinarinių paslapčių. Analogų aplinkinėse valstybėse neturintis edukacinis pramogų centras yra sukurtas šeimoms, auginančioms 1–13 metų vaikus bei mokyklų ir darželių grupėms. Daugiafunkcio miesto įspūdį kuriančioje edukacinio centro erdvėse sudarytos sąlygos vaikams imituoti realaus gyvenimo situacijas, susipažinti su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis. Užsukite, čia daugybė galimybių žaisti, patirti, sužinoti, pajausti!

Edukacinis pramogų centras Kaune CurioCity

Pabėgimo kambarys Kaune

Na, o norintiems pramogų išskirtiniame žaidimų kambaryje, kviečia pabėgimo kambarys Tamplierių paslaptis“. Tai puiki pramoga ir suaugusiems ir paaugliams. Tai įtampos ir nepamirštamų įspūdžių kupina pramoga. Per 60 min. Reikia ištrūkti iš paslėptų užuominų kambario. „Istoriniuose Kauno Senamiesčio rūsiuose atradome pamišusio mokslininko paliktus laiko vartus, juos išbandėme ir nepatikėsite – jie veikia! Kiek kartų bandėme, laiko vartai praveria vieninteles duris į 1918 m. spalio 13 d. „Apple tree“ užeigą, praėjus dviem valandoms po pirmojo slaptosios „Masonų ložės“ draugijos susitikimo ir likus 60 minučių iki viską sunaikinusios audros pradžios. Istorinėse knygose parašyta, kad būtent tą dieną užeigoje masonai paslėpė didžiausią Tamplierių ordino turtą – mistiškąjį Šventąjį Gralį. Mums nepavyko surasti Šventojo Gralio, gal jūsų komandai pavyks tai padaryti? Turite 60 min. kol neužsidarė laiko vartai ar jūsų nesunaikino baisi audra.“  

Jei ieškote daugiau pramogų, ką veikti Kaune su vaikais, peržiūrėkite visus mūsų partnerių pasiūlymus.  Atrasite dar daugiau vandens pramogų ir idėjų, ką veikti visai šeimai Kauno mieste ir jo apylinkėse. Leiskite laiką su šeima, kartu pažinkite ir leiskitės į nuotykius!  

Atgal