Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Originalūs sveikinimai su boso diena

2023-09-15

Originalūs sveikinimai su boso diena

Kiekvienais metais spalio 16 dieną visame pasaulyje minima Tarptautinė boso diena. Tai puiki proga išreikšti nuoširdų dėkingumą savo viršininkui. O geriausias būdas tai padaryti – įteikti bosui ar bosei dovanų ir išsakyti nuoširdžius žodžius bei sveikinimus. Įprastai dovanos su boso diena dovanojamos nuo viso kolektyvo. Žinant, kada boso diena, iš anksto galima suplanuoti dovaną bei sveikinimus. Boso dienos sveikinimai gali būti rimti, linksmi ar išskirtiniai. Svarbu, kad sveikinimas boso dienos proga būtų nuoširdūs. Ieškantiems originalių širdžiai mielų sveikinimų, sudarėme tokių sveikinimų rinkinį. Išsirinkite patinkantį originalų sveikinimą viršininkui ir taip parodykite dėmesį bei dėkingumą. 

*** 

„Vadovas veda žmones ten, kur jie nori eiti. Puikus vadovas nuveda žmones ten, kur jie nebūtinai nori eiti, bet ten, kur jie tikrai turi būti. - RosalynnCarter 

 Su Boso diena sveikinimai nuo viso kolektyvo! 

*** 

Laimingos Boso dienos, Jūs to nusipelnėte! Mes visi vertiname jūsų vadovavimą ir lyderystę. Ačiū už viską! 

*** 

Sveikiname Boso dienos proga ir džiaugiamės, kad turime ne tik Bosą, bet ir Lyderį, kuris įkvepia, paskatina ir kuria erdvę kiekvieno realizacijai. Su Boso diena! 

*** 

Iš visos širdies sveikiname savo direktorių, ir linkime nesprangios boso duonos, sveikatos ir begalinės ištvermės dirbant mūsų šauniame ir kartais padykusiame kolektyve. Ilgiausių bosavimo metų! 

*** 

Linkime Jums laimingos Boso dienos, esame labai dėkingi už viską, ką darote! 

*** 

Puikūs darbai prasideda nuo puikių viršininkų. Mums labai pasisekė, kad esame Jūsų komandoje! Su Boso diena! 

*** 

Jūs esate tas retas derinys žmonių, galinčių išklausyti ir susidoroti su nusiskundimais, bet taip pat pasakyti puikius komplimentus. Ačiū! Su Boso diena! 

*** 

„Klientas visada teisus“ citatoje turėjo būti klaida. Visi žinome, kad tikroji citata yra „Šefas visada teisus“. Su Boso diena! 

*** 

„Ačiū“ nepakanka, kad parodytume savo dėkingumą, bet pakartosime tai dar kartą, nes tai yra visko pradžia. Ačiū už viską, ką darote! 

*** 

Vadovauti – darbas ne iš lengvųjų. Juk jis reikalauja atsakomybės, įsiklausymo į komandos poreikius, racionalių sprendimų. Tad linkime kantrybės bei sėkmės ir viso kolektyvo vardu siunčiame šilčiausius sveikinimus Boso dienos proga. 

*** 

Sveikiname savo bosą Tarptautinės boso dienos proga, 

Bet rizikuojame, kad kiti sužinoję, koks jis geras, 

Gali sugalvoti jį nuvilioti iš mūsų kolektyvo. 

Kita vertus nuslėpti, kokį šaunų bosą turime 

Ir tuo nepasidžiaugti, neturime teisės… 

Su Boso diena!

Atgal