Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Originalios dovanos, norintiems išskirtinumo

2019-08-20

Originalios dovanos, norintiems išskirtinumo

Pabodo dovanoti jau banaliomis tapusias dovanas? O galbūt iš viso neturite idėjų ką dovanoti artimajam ypatinga proga? Turime Jums keletą smagių idėjų, kurios taps itin įsimintinomis ir originaliomis dovanomis!

Smagios dovanos yra ne tik puikus atsiminimas, bet ir neeilinis laisvalaikio praleidimo būdas, kuris tikrai įkveps naujiems hobiams!

Originalios dovanos vyrams

Viena iš dažniausiai pasitaikančių užklausų Google platformoje „ką dovanoti vyrui“. Taigi, mielos moterys, jei esate visiškai pasimetusios šioje sferoje ir neturite jokių minčių, mes Jums padėsime! Štai originalios dovanos, kurios išvers Jūsų vyrą iš koto:

 • Kelionė po Šiaurės Lietuvos kraštą.

Ne, tai nėra paprasta ekskursija po Šiaurės Lietuvą. Tai išskirtinė galimybė vyrams (ir ne tik) aplankyti „Alaus kelią“. Kelionė prasideda nuo Vilniaus arba Kauno ir tuomet keliaujama į Rokiškį. Čia vyksta ekskursija po Tyzenhauzų dvaro rūmų ansamblį, senąją miesto aikštę bei Šv. Apaštalo Evangelisto Mato bažnyčią. Dvaro rūmuose Jūsų lauks programa „Sūrio kelias“. Tai maloni degustracija, kur dalyviai ragaus 4-5 rūšių sūrius, baltą varškę, gers baltą vyną...

Iš sūrio sostinės keliausite į Biržus, Biržų tvirtovę, kurioje vyks programa „Žaldoko alus“. Programoje dalyvauja folkloro ansamblis. Programos metu ne tik pamatysime visus alaus gamybai naudotus įrankius, bet sužinosime ir alaus gamybos subtilybes. Ragausime biržietiško alaus, naminės duonos, sūrio... Tuomet nepraleisite progos apsilankyti „Alaus kelio“ ekskursijoje su gidu po Rinkuškių alaus daryklą – susipažinsite su alaus darykla, pamatysite, kaip verdamas bene geriausias biržietiškas alus ir galėsite jo paragauti.

 • Žygis lietuviškose džiunglėse

Siūlome dovanoti nepamirštamą, nuotykių kupiną ir ekstremalią pramogą – žygį lietuviškose džiunglėse, pelkyne prie Semeliškių, su aerovaltimi. Mūsų ekspertai drąsiai teigia, kad čia atvykę narsuoliai keliaus vienu sudėtingiausių Lietuvos pelkių maršrutu!

Nekeldami kojos iš Lietuvos, žygio dalyviai pasijus lyg tikrose Amazonės džiunglėse. Atvykusieji aplankys pelkynų vietas, kuriose, atrodo, žmogus nėra įkėlęs kojos. Patyrusio gido vedami, žygeiviai bris per pavojingus pelkynų akivarus, aplankys tokias vietas, kuriose ežeras turi du dugnus. Adrenalinas garantuotas – juk po kojomis bus beveik 15 metrų gylio dumblas, o ir į akivarą, vadinamą velnio akimi, galima nesunkiai įsmukti.

Pasiekus beviltiškiausią pelkių kelio etapą, vienintelis kelias į krantą taps aerovaltis. Žygis į pelkyną yra unikali pramoga. Dalyvis pateks į grėsmingą laukinės gamtos aplinką, kuri nėra pažįstama ir negali būti atkurta įprastoje kasdienybėje. Žygis į pelkes tinkamas visiems – ir vyrams, ir moterims.

 • Paklaidinimas miške

Kada Jūsų artimasis vyras paskutinį kartą vaikščiojo po naktinį mišką? Tikriausiai atsakymas „seniai“ arba „niekada“. Štai todėl, siūlome pramogą – paklaidinimą miške.

Pramogos dalyviai nukeliavę į miško gilumą bus padalinti į 3 grupes. Kiekviena grupė bus paklaidinta skirtingose vietose. Atvykusieji, atlikdami užduotis, išmoks turistinių ir orientavimosi miške gudrybių. Teks surasti priešininkų komandą ir patiems išeiti iš miško glūdumos. Dalyviai varžysis, kurie greičiau užkurs laužą iš to, ką ras gamtoje. Taip pat sužinos, kodėl, psichologų teigimu, paklydimas miške yra naudingas!

Įdomios dovanos moterims

Moteris yra namų židinio kurstytoja, todėl dovana, kuri padės jai puoselėti namų jaukumą – ideali. Štai keletas variantų:

 • Vienetinių keramikinių indų dirbtuvės

Keramikos studija „Shuke Ceramics“ – tai jauki kūrybinė erdvė, kurioje kiekvienas gali susipažinti su keramikos gamybos procesais ar įsigyti vienetinių keramikos gaminių. Šių dienų keramika stebina molių ir glazūrų įvairove, na, o išlikusios senosios lipdymo paslaptys ir lipdytojo kūrybinės svajonės gali sukurti kažką savito, unikalaus ir vienetinio.

Tai dovana, kuri dovanoja ne tik atpalaiduojantį procesą, bet ir ilgaamžį prisiminimą, savo rankų darbo kūrinį. Keramikinių indų dirbtuvės susideda iš dviejų pamokų. Taip galima pažinti keramikos procesus nuo molio iki glazūros.

 • Pažintis su levandomis

Levandų kvapas padeda atsipalaiduoti, palengvinti skausmus ar net gydyti. Šios gėlės naudojamos gydant depresiją, o jų eterinis aliejus – stiprus antiseptikas, gydantis paprastuosius spuogus ir saulės nudegimus. Tai tik maža dalis to, ką galima papasakoti apie šias nepaprasto grožio ir aromato gėles, tad dovanokite progą sužinoti daugiau apie levandas!

Edukacijos metu ūkio svečiai bus supažindinami su levandų auginimu, panaudojimo būdais bei šių violetinių žydinčių augalų teikiama nauda. Pristatomi vaistiniai augalai ir jų išskirtinės savybės. Po edukacinio pristatymo laukia kvapų ir arbatos degustacija. Visi norintys galės nusifotografuoti levandų lauke – Provanso stiliaus sode.

 • Juvelyrikos pamoka

Tai galimybė moteriai, įgyvendinti svajonių papuošalo idėją bei iš arti susipažinti su juvelyro darbu. Pamokos metu bus galimybė įgyti ir teorinių, ir praktinių žinių apie metalus, darbo principus. Dovanos gavėja galės pasigaminti savo norimą papuošalą, kuris vėliau puoš ją ar namus.

Originalios dovanos gimtadieniui

Gimtadienis – ypatinga diena, kurią norisi praleisti su pačiais artimiausiais žmonėmis. Pastarieji linki gražiausių dalykų bei dovanoja dovanas. Kaip minėta anksčiau, dažnai artimieji nebežino ką dovanoti, ypač jei jubiliatas jau „turi viską“ arba jam „nieko nereikia“. Todėl mes, rekomenduojame nustebinti jį/ją išties originalia dovana, kuri privers gimtuvininką patirti kažką naujo.

 • Pabėgimo kambariai

Tai puiki dovana draugui/ei, kurie nebijo būti uždaryti patalpoje. Be to, tai išties įdomi pramoga draugų kompanijai. Taigi, mėgstantiems ekstremalius pojūčius ir siaubo elementus, siūlome „Hangar“ psichologinį žaidimą Vilniuje.Atvykusieji pateks į baisiausią savo sapną: bus griebiami už gerklės ir tempiami į įtampos kupiną negatyvių jausmų prarają. Daugiau nei 500 kvadratinių metrų patalpos izoliuos komandą tamsoje, vers veikti po vieną arba poromis ir įvykdyti daugelį užduočių. Čia laikytis būryje bus pragaištinga.

Norint įveikti visas užduotis ir nepakliūti psichiniams ligoniams į rankas, teks slapstytis ir veikti tyliai. Jei baugina slapčiausios emocijos ir gąsdina fizinis kontaktas, ši vieta ne Jums.

Taip pat, rekomenduojame kiek paprastesnį, ne tokį baisų kambarį „Virusas“, esantį Kaune. Čia komandai reikės ištrūkti iš užrakinto kambario per 60 minučių, o kad dalyviai rastų raktą, teks spręsti užduotis, ieškoti įvairių užuominų, galvoti, kaip panaudoti rastus daiktus.

 • Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje

Tai dar viena įspūdinga dovana ir pramoga grupei draugų. 25 km nuo Vilniaus, 6 metrai po žeme: štai kur galima bent trumpam nukeliauti į 1984-uosius ir patirti ką reiškia pakliūti į SSRS pareigūnų rankas.

Atvykusius į Nacionalinės premijos laureato Jono Vaitkaus režisuotą spektaklį „1984. Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje“ pasitiks sargyba su šunimis. Atsisveikinus su savo daiktais, valiuta, fotoaparatais ir mobiliaisiais telefonais, apsirengus sovietinėmis šimtasiūlėmis, iš karto panyrama į įtampos ir socialinių keistenybių pilną SSRS gyvenimą. Tamsūs labirintai, 1984-ųjų televizijos laidos ir parduotuvės, tardymai KGB kabinete, SSRS himno pamoka, dujokaukės dėvėjimo pratybos, šokiai pagal tų laikų muziką ir sovietiniai pietūs...

Po šio interaktyvaus spektaklio kiekvienam dalyviui suteikiamas specialus pažymėjimas ir unikali sovietinių laikų dovana.

 • Žaidimas „Mafia Club International“

„Mieste naktis... Bunda mafija!“ Ši nuo žaidimo neatsiejama frazė jau daugiau kaip 30 metų lydi intelektualius renginius, vakarėlius, įmonių komandos formavimo susitikimus. Žaidimas, sukurtas 1986 m. psichologo Dmitry Davidoff, jau tapo klasika ir yra išrinktas tarp 50 geriausių visų laikų žaidimų. Ir tikrai pelnytai! Todėl, siūlome jį išbandyti ir Jūsų draugų kompanijai...

Daugeliu atvejų žaidžiant yra lavinami tam tikri įgūdžiai, o šio žaidimo pagalba galima patobulinti savo emocinį intelektą, pagerinti kūno kalbos skaitymo įgūdžius, lavinti socialinį bendravimą.

Juokas susimaišęs su emocijomis garantuoja nepamirštamą laiką, kurio kūrėjais tampa patys žaidėjai. Renginiai kuriami taip, kad juose būtų naujos pramogos, įdomūs žaidimai, todėl kai kyla klausimas, ką veikti, – atsakymas akivaizdus, tiesa? Na, o žaidimo tikslas – tobulinti komunikavimo kompetencijas ir bendravimo įgūdžius, stiprinti komandinę dvasią, palaikyti žaidėjų ir komandos ryšius. Negana to, kad šis laisvalaikio praleidimo būdas duoda galimybę puikiai ir naudingai leisti laiką, sklinda gandai, kad jis buvo sukurtas specialiųjų tarnybų užsakymu, o mes puikiai žinome, kad šios struktūros neužsakinėja nieko be reikalo...

Originalios dovanos jauniesiems

Nors populiariausia dovana vestuvių proga vis dar išlieka vokelis, kai kurie nevengia padovanoti ir kažko papildomai... Apie populiariausias vestuvių dovanas galite skaityti ankstesniame mūsų straipsnyje, o dabar, toliau tęsiame apie originalias dovanas:

 • Tapybos pamoka

Galvojate, kad tai moteriška dovana arba skirta itin kūrybiškos sielos asmeniui? Jūs iš dalies teisus, tačiau tai dar puikiai tinkanti pramoga jaunavedžiams, nes jie, turės galimybę pamokos metu, nusitapyti paveikslą savo namams.

Tai, taip pat, yra galimybė atrasti savyje laisvės lengviems potėpiams ant baltos drobės, išmokti pamatyti daugiau spalvų, fiksuoti įvairius objektus. Tapybos pamokoje bus suteikiama galimybė išbandyti skirtingas tapybos technikas, susipažinti su natiurmortų, peizažų ir portretų tapymu.

 • Gastronominis maršrutas „Po gardų kąsnelį“

Leiskite jauniesiems pasinerti į kelionę po kurortinio maitinimo istoriją ir pasimėgauti gurmaniškais skoniais! Maršruto dalyvių laukia pažintis su „Birštono kulinarijos istorija“, tarpukario damų ir ponų popietės „arbatėlė“, daug įdomių faktų, užduočių ir staigmenų.

Dalyviai turės išspręsti su Birštono kulinarijos istorija susijusias užduotis, sužinos, ką mėgdavo šeimoje gaminti žymūs to meto žmonės – prezidentas Smetona, Balys Sruoga, Juozas Tumas-Vaižgantas, koks buvo dietinis maitinimas ir kokiais principais vadovavosi tarpukario šeimininkės…

 • Ekskursija po Lietuvos sostinę

Tai puiki dovana poroms, kurios retai lankosi sostinėje ir mažai ją pažįsta. Kompanija „Valandėlė“ siūlo ekskursiją Vilniaus senamiestyje, kurią įgyvendinti padės profesionalūs, didelę darbo patirtį turintys gidai. Ekskursija gali vykti net 9 kalbomis: lietuvių, anglų, rusų, vokiečių, lenkų, prancūzų, italų, norvegų ir ispanų.

Ekskursijos metu pora pamatys šiuos Vilniaus objektus:

 • Vilniaus universitetą;
 • LR prezidentūrą;
 • Rotušę;
 • Aušros vartus;
 • Senamiesčio panoramą;
 • Bernardinų ir Šv. Onos bažnyčią;
 • Pilių kompleksą ir Arkikatedrą baziliką;
 • Šv. Petro ir Povilo bažnyčią;
 • Karaliaus Mindaugo bei Žaliąjį tiltą;
 • Operos ir baleto teatrą;
 • Vilniaus savivaldybės rūmus;
 • LR Seimo rūmus: parlamentą;
 • Genocido aukų muziejų;
 • Gedimino prospektą.

Smagios dovanos

Žiūrėkite į gyvenimą linksmai! Linksmos, smagios, šmaikščios ir originalios dovanos kiekvienai progai:

 • Dainos įrašymas studijoje

Jūsų artimas žmogus, gavęs šią dovaną, išbandys save žvaigždės kailyje ir turės galimybę savo mylimiausią dainą įrašyti į kompaktinį diską. Dainos įrašymas vyks profesionalioje įrašų studijoje, tad kokybė – garantuota, o profesionalus personalas užtikrins, kad įrašymas vyktų ne tik sklandžiai, bet ir linksmai!

Išpildykite artimo žmogaus svajonę – nustebinkite dovana, kuri suteiks naujų potyrių ir išbandymų bei tikrai linksmų prisiminimų.

 • Kokteilių gaminimo pamoka

Dovanokite skonių įvairovę! Namų baro kokteilių akademijoje bus mokoma paprastai, bet įspūdingai pasigaminti kokteilius namuose! Bus linksma ir naudinga!

Namų baro akademijos barmenai siūlo šią programą:

 1. Alkoholiniai gėrimai – jų istorija, įvairovė, skirtumai, mitai ir tiesa.
 2. Kokteilių istorija – ištakos bei vystymasis, populiariausi kokteiliai.
 3. Kokteilių klasifikacija – pagal taures, stiprumą ir kitus požymius, kurių galbūt niekada nepastebėjote.
 4. Baro įranga.
 5. Baras namuose – įranga, gėrimai ir kiti ingredientai.
 6. Papuošimai.
 7. Kokteilių gaminimas – praktinė dalis.
 8. Kokteilių receptai – pritaikyti namų barui.
 9. Įvairios gudrybės.
 10. Klausimai ir atsakymai.
 11. Testas bei prizas iš kurso medžiagos.

Po teorinės bei praktinės dalies laukia profesionalų patarimai, kur geriausia įsigyti gėrimus bei reikmenis namų barui, be to, suteikiama trumpa atmintinė, kuri tikrai pravers naujus įgūdžius demonstruojant namuose!

Noras mokytis, pastangos bei kūrybiškumas bus įvertinti diplomu, kuris ne tik primins apie puikiai praleistą laiką, tačiau ir suteiks teisę save vadinti tikru namų barmenu!

 • Šaržai ir karikatūros

Profesionali dailininkų komanda su džiaugsmu nupieš šaržą iš Jūsų atsiųstų nuotraukų, o gimtadienio, vestuvių, sužadėtuvių proga sukurs menišką ir linksmą karikatūrą, išryškinančią dailiausią bruožą!

 • Vasaros rogučių atrakcionas

Ar kada esate važiavę rogutėmis vasarą? Ne? Tuomet pats metas aplankyti Anykščiuose, ant Kalitos kalno esančią vasaros rogučių trasą arba suteikti galimybę tai padaryti artimiesiems! Tai – vienintelis toks atrakcionas Lietuvoje, veikiantis ištisus metus ir viliojantis nusileisti linksmaisiais kalneliais ir patirti naujas bei netikėtas emocijas!

Anykščių mieste esantis Kalitos kalnas – puiki vieta įvairaus amžiaus žmonėms, šeimai ar draugų būriui aktyviai praleisti laisvalaikį. Tai unikali vieta: čia galima pramogauti visais metų laikais ir bet kokiu oru. 500 metrų ilgio vasaros rogučių trasa galima skrieti net iki 40 km/h greičiu.

 

 

Dovanokite pažinimo džiaugsmą! Visos šios originalios dovanos išties patiks tiems, kurie mėgsta išskirtinumą, asmeninį dėmesį, rūpestį ir nuolat išbandyti kažką naujo!

Atgal