Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka Prisijungti

Nebanalūs sveikinimai vestuvių proga

2021-06-02

Nebanalūs sveikinimai vestuvių proga

Vestuvės visuomet laukiama šventė. Jos laukia ne tik jaunieji, bet ir artimieji, giminės ir draugai. Pasiruošimas, puošnūs drabužiai, šypsenos ir puiki nuotaika. Juk visi stebi, kaip sukuriama dar viena laiminga šeima. Žinoma, kartu tai ir vestuvių dovanos paieška. Jauniesiems norisi padovanoti kažką įsimintino ir originalaus! Įteikiant dovaną norisi pasakyti gražiausius žodžius. Vestuvių sveikinimai dažnai ilgi ir besikartojantys, todėl norime su Jumis pasidalinti nebanaliais ir originaliais vestuvių sveikinimų žodžiais.  

*** 

Jūs esate nuostabi pora – tikras lobis vienas kitam ir džiaugsmas aplinkiniams. Sveikiname vestuvių proga ir linkime Jums, kad laimė užlietų kiekvieną širdies kertelę, o vedybinis gyvenimas būtų sklidinas džiugesio ir juoko. 

*** 

Nuoširdūs vestuviniai sveikinimai nuostabiai porai! Gyvenkite tiek, kiek norėsite ir mylėkite tol, kol gyvensite!  

*** 

Šiandien padavėte vienas kitam ranką ir kartu žengėte pirmąjį žingsnį naujoje nuostabioje kelionėje. Mylėkite, gerbkite bei palaikykite vienas kitą kiekvieną dieną ir laimės paukštė lydės jus visą gyvenimą! 

*** 

Du žmonės, du gyvenimai, bet viena meilė. Šiandien dvi širdis sujungė jos tvirti, bet švelnūs saitai. Linkiu, kad neblėstanti meilė sietų jus visą gyvenimą. 

*** 

Sveikinimai vestuvių proga! Kokie jūs šiandien gražūs, jauni ir laimingi. Tegul meilė amžinai liepsnoja jūsų širdyse ir skleidžiasi vaikuose. 

*** 

Šią nuostabią dieną užsižiebė naujos šeimos židinys. Niekada neleiskite jam užgesti, po dienos darbų vienas kito glėbyje raskite ramybę ir šilumą. Būkite laimingi, mylėkite ir tęskite laimės kelionę! 

*** 

Sveikinimai nuostabiai porai! Jūs tiesiog esate skirti vienas kitam. Linkiu ilgo ir gražaus šeimyninio gyvenimo! 

*** 

Sveikiname jaunuosius vestuvių progą! Šiandien mes taip džiaugiamės ir didžiuojamės jumis. Gyvenkite kartu ilgai ir laimingai! 

*** 

Vestuvės atneša didelį džiaugsmą ir tvirtą meilę į jūsų gyvenimus. Linkiu niekad nepamiršti šios ypatingos dienos, tegul prisiminimai apie ją nuolat įkvepia ir suteikia jėgų įveikti visus gyvenimo iššūkius. 

*** 

Šiandien jums šypsosi dangus, o angelai kloja gėles po kojomis. Visad mylėkite ir gerbkite vienas kitą, pasitikėkite ir tvirtai ženkite kartu tiesiais ir vingiuotais gyvenimo keliais. 

*** 

Diena, kai įvyksta stebuklas, kai dvi širdis pradeda plakti vienu ritmu. Nuoširdžiausi sveikinimai vestuvių proga! Linkiu, kad jūsų namuose kasdien liepsnotų meilės židinys, lietųsi džiaugsmas ir skambėtų juokas. 

*** 

Kaip švyturys naktyje, taip ir jūsų meilės šviesa tegul visad parodo kelią į jaukius namus, kur karaliauja šiluma, supratimas ir darna. 

*** 

Ir jie gyveno ilgai ir laimingai... Linkiu, kad šiandien vestuvėmis prasidėjusi pasaka tęstųsi visą gyvenimą! 

*** 

Sveikinu žengus atsakingą žingsnį ir pradėjus naują, gražų gyvenimo etapą! Aš taip džiaugiuosi, kad atradote vienas kitą. Tegul laimė, meilė ir sėkmė lydi judu kiekvieną dieną. 

*** 

Sveikiname sukūrus gražų šeimos židinį. Linkime, kad Jūsų šeimos židinys nesmilktų, o degtų atvira ir labai karšta liepsna! 

*** 

Tegul vienos širdies plakimą kita širdis visad išgirs. Jeigu jau suvedė likimas, tegul jau niekas neišskirs. Sveikinimai vestuvių proga! 

*** 

Dvi žvaigždės šviečia du kartus ryškiau. Dvi upės dvigubai gilesnę vagą rėžia, o du takai į vieną platų kelią susilieja. 

*** 

Tegul ant jūsų bendro tako žiedai gražiausi pražydės. O sutuoktuvių proga linkim – abiem daug laimės didelės! 

*** 

Vestuvių proga norėčiau palinkėti, kad niekada neužgestų meilės ir laimės liepsna, kad džiaugsmas lydėtų visuose bendro gyvenimo keliuose. 

*** 

Jau likimas Jums žiedus sumainė, jau prisiekta mylėt amžinai. Tegul būna graži Jūsų meilė, tegul gimsta Jums patys gražiausi vaikai. 

Atgal