Kalėdinių dovanų idėjos pagal Zodiako ženklą

2017-11-15

Kalėdinių dovanų idėjos pagal Zodiako ženklą

Kalėdinis šurmulys – vienus šis lengvas chaosas erzina, kitus nuteikia šventiškai, bet abejingų nepalieka. Kiekvienas daugiau ar mažiau leidžiasi į kalėdinių dovanų paieškos karuselę. Kartais į pirkinių krepšelius krinta banalios, neapgalvotos kalėdinės dovanos, kurių pasirinkimas argumentuojamas kaip „nežinau, ką dovanoti“. Tokiu atveju tikslingą dovaną parinkti pagal Zodiako ženklą, atsižvelgiant į jiems būdingiausias savybes. Ką dovanoti kiekvieno ženklo atstovams?

Avinas


Aktyviems ir itin impulsyviems Avinams patiks abonementas į sporto klubą ar treniruoklis. Šio ženklo atstovai labai energingi, tad galite jiems pagelbėti tą energiją išlieti – įteikite, pavyzdžiui, šuolį su parašiutu. Jei kalėdinė dovana skirta Avino ženklo moteriai, lengva nebus. Nusprendę padovanoti papuošalą neprašausite pro šalį tik tuo atveju, jei tai bus originalus, vienetinis dirbinys. Šio ženklo moterys labai vertina kokybę.

Jautis


Gerą maistą dievinantiems Jaučiams tiks receptų knyga, kuponas maisto ar gėrimų degustacijai, prabangi vakarienė restorane, kokybiškų prieskonių komplektas, puodų rinkinys ir kiti buitiniai virtuvės prietaisai. Jaučiai gana taupūs, tad patys nelinkę tokiems dalykams išlaidauti, bet liks pamaloninti gavę prabangių taurių rinkinį, dekoruotus ar graviruotus stalo įrankius. Tokios dovanos dera ir su Jaučiams būdinga praktiškumo savybe. Po šiuo ženklu gimusios moterys apsidžiaugs gavę kosmetikos, parfumerijos gaminių, o štai vyrams patiks intelektualus žaidimas, kažkas praktiško, bet būtinai žinomo prekės ženklo.

Dovanos pagal Zodiako ženklą

Dvyniai


Šio ženklo atstovai neabejingi madai, todėl Dvyniams dovanokite stilingus aksesuarus. Tokios dovanos ypač patiks šio ženklo atstovėms moterims. Elegantiškas šalikėlis, prabangi rankinė ir pan. bus puikiai įvertinti. Dvyniai itin komunikabilūs, todėl arbatos rinkinys bus taikli kalėdinė dovana, kuria galės vaišinti draugus. O jų Dvyniai turi daug! Dvyniams būdingas nuolatinis lėkimas, išsiblaškymas, todėl praktiška dovana būtų stilinga užrašų knygutė.

Vėžys


Šio ženklo atstovai apibūdinami kaip itin šeimyniški, namų žindinio puoselėtojai. Todėl visos kalėdinės dovanos, susijusios su jaukios atmosferos kūrimu namuose, bus sveikintinos. Pavyzdžiui, žvakės, vazelė, originalus kambarinis augalas, megzti pagalvėlių užvalkalai, dekoruoti nuotraukų rėmeliai ir kt. Juk Kalėdos – šilumos, šeimos metas, tad tokios Kalėdų dovanos bus tobulas pasirinkimas. Vėžio ženklo moterys džiaugsis gavusios švelnaus gėlių ar vaisių aromato kvepalus, knygą, žurnalo prenumeratą, o vyrai – prabangų žiedą, originalią interjero detalę, elegantišką rašiklį.

Liūtas


Bene labiausiai šio ženklo atstovams būdingas nenumaldomas noras būti dėmesio centre, tad tiks akį traukiantis aksesuaras, grožio paslaugų kuponai, čekiai masažui ar SPA procedūroms. Tiesa, ar girdėjote, kad būtent Liūtai tituluojami vienais aistringiausių Zodiako ženklų? Todėl jei renkate dovaną savo antrajai pusei Liūtui, nesidrovėkite įteikti kažko erotiško. Ir dar... Liūtai skiria daug dėmesio prekės ženklui, prabangai ir kainai.

Mergelė


Mergelės ženklo atstovai apibūdinami kaip praktiški ir žingeidūs, jie neabejingi gyvūnams, labai vertina savirealizaciją ir tobulėjimą. Mergelės tikrai įvertins knygą (idealu, jei tai bus enciklopedija ar kita mokslinio žanro knyga), šokių, muzikos ar kalbų kursų pamokas, bilietus į teatrą, paveikslus.

Dovana 

Svarstyklės


Dievina muziką, mėgsta bendrauti, ieško tobulumo, puikiai išmano etiketo subtilybes, vertina gerą maistą – taip, tai Svarstyklės. Neprašausite pro šalį padovanoję muzikos instrumentą, bilietus į koncertą, muzikinį grotuvą, tiks ir kuponai vakarienei restorane, prabangaus gėrimo butelis. Svarstyklės moterys nudžiugs gavusios elegantišką papuošalą, o vyrai įvertins ir originalias, net kiek šokiruojančias dovanas.

Skorpionas


Skorpionams patinka paslaptys, mistika, todėl pataikysite padovanoję knygą apie burtus, smilkalų, SPA procedūras su eteriniais aliejais. Skorpionės nepaprastai aistringos ir labai jausmingos, bet drauge joms būdingas ir drovumas, uždarumas, todėl dovaną rinkite atsakingai. Šio ženklo moteris pamalonins kvepalai, aksesuarai.

Šaulys


Tai Zodiako ženklas, kuris be galo dievina keliones, tad, jei turite galimybę, dovanokite šio ženklo atstovams kelialapius, knygas, žurnalus apie keliones. Jei norite kiek mažiau laiko skirti dovanos paieškoms, nesuklysite padovanoję knygyno dovanų čekį – Šaulys ten jausis it žuvis vandenyje ir tikrai ras, ką išsirinkti. Šauliai vertina praktiškas, linksmas, originalias dovanas.

Dovanų idėjos 

Ožiaragis


Ožiaragiams pelnytai galima kabinti praktiškiausio Zodiako ženklo etiketę. Šie yra verslūs, nuolat sukasi darbų lavinoje. Jiems tiks kanceliarinių prekių parduotuvės kuponai, darbo knygos, rašikliai, kalendoriai, čekiai seminarams ir pan. Kalėdos – puikus metas atsipalaiduoti, o tai ypač naudinga nuolat užsiėmusiems Ožiaragiams. Įteikite šio ženklo atstovams kuponą masažui, SPA procedūroms.

Vandenis


Sako, kad Vandeniams įtikti sunkoka, šio ženklo atstovai pasižymi individualizmu, išrankumu, naujovių troškimu. Ieškodami dovanos Vandeniui užsukite į antikvariatą, butiką. Naujoves dievinantiems Vandeniams tiks kažkas, kas gali būti pavadinta „naujausiu mados klyksmu“.

Žuvys


Jautrios prigimties Žuvims kalėdinės dovanos labai reikšmingos. Šio ženklo atstovai dažnai linkę į vieną ar kitą meno šaką, todėl dovanokite paveikslą, knygą, bilietus į teatrą ar koncertą, piešimo rinkinį, tapybos, muzikos ar šokio pamokas. Šio ženklo atstovams visiškai nesvarbi prabanga, tad juos papirksime mielomis su meile padovanotomis smulkmenėlėmis.

Atgal