Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kalėdinių dovanų idėjos pagal Zodiako ženklą

2017-11-15

Kalėdinių dovanų idėjos pagal Zodiako ženklą

Kalėdinis šurmulys – vienus šis lengvas chaosas erzina, kitus nuteikia šventiškai, bet abejingų nepalieka. Kiekvienas daugiau ar mažiau leidžiasi į kalėdinių dovanų paieškos karuselę. Kartais į pirkinių krepšelius krinta banalios, neapgalvotos kalėdinės dovanos, kurių pasirinkimas argumentuojamas kaip „nežinau, ką dovanoti“. Tokiu atveju tikslingą dovaną parinkti pagal Zodiako ženklą, atsižvelgiant į jiems būdingiausias savybes. Ką dovanoti kiekvieno ženklo atstovams?

Dovanos Avinui

Aktyviems ir itin impulsyviems Avinams patiks abonementas į sporto klubą ar treniruoklis. Šio ženklo atstovai labai energingi, tad galite jiems pagelbėti tą energiją išlieti – įteikite, pavyzdžiui, šuolį su parašiutu. Jei kalėdinė dovana skirta Avino ženklo moteriai, lengva nebus. Nusprendę padovanoti papuošalą neprašausite pro šalį tik tuo atveju, jei tai bus originalus, vienetinis dirbinys. Šio ženklo moterys labai vertina kokybę.

Kalėdinos dovanos Jaučio zodiakui

Gerą maistą dievinantiems Jaučiams tiks receptų knyga, kuponas maisto ar gėrimų degustacijai, prabangi vakarienė restorane, kokybiškų prieskonių komplektas, puodų rinkinys ir kiti buitiniai virtuvės prietaisai. Jaučiai gana taupūs, tad patys nelinkę tokiems dalykams išlaidauti, bet liks pamaloninti gavę prabangių taurių rinkinį, dekoruotus ar graviruotus stalo įrankius. Tokios dovanos dera ir su Jaučiams būdinga praktiškumo savybe. Po šiuo ženklu gimusios moterys apsidžiaugs gavę kosmetikos, parfumerijos gaminių, o štai vyrams patiks intelektualus žaidimas, kažkas praktiško, bet būtinai žinomo prekės ženklo.

Geriausios dovanos Dvyniams


Šio ženklo atstovai neabejingi madai, todėl Dvyniams dovanokite stilingus aksesuarus. Tokios dovanos ypač patiks šio ženklo atstovėms moterims. Elegantiškas šalikėlis, prabangi rankinė ir pan. bus puikiai įvertinti. Dvyniai itin komunikabilūs, todėl arbatos rinkinys bus taikli kalėdinė dovana, kuria galės vaišinti draugus. O jų Dvyniai turi daug! Dvyniams būdingas nuolatinis lėkimas, išsiblaškymas, todėl praktiška dovana būtų stilinga užrašų knygutė.

Dovanų idėjos Vėžiams

Šio ženklo atstovai apibūdinami kaip itin šeimyniški, namų žindinio puoselėtojai. Todėl visos kalėdinės dovanos, susijusios su jaukios atmosferos kūrimu namuose, bus sveikintinos. Pavyzdžiui, žvakės, vazelė, originalus kambarinis augalas, megzti pagalvėlių užvalkalai, dekoruoti nuotraukų rėmeliai ir kt. Juk Kalėdos – šilumos, šeimos metas, tad tokios Kalėdų dovanos bus tobulas pasirinkimas. Vėžio ženklo moterys džiaugsis gavusios švelnaus gėlių ar vaisių aromato kvepalus, knygą, žurnalo prenumeratą, o vyrai – prabangų žiedą, originalią interjero detalę, elegantišką rašiklį.

Dovanos Liūtams

Bene labiausiai šio ženklo atstovams būdingas nenumaldomas noras būti dėmesio centre, tad tiks akį traukiantis aksesuaras, grožio paslaugų kuponai, čekiai masažui ar SPA procedūroms. Tiesa, ar girdėjote, kad būtent Liūtai tituluojami vienais aistringiausių Zodiako ženklų? Todėl jei renkate dovaną savo antrajai pusei Liūtui, nesidrovėkite įteikti kažko erotiško. Ir dar... Liūtai skiria daug dėmesio prekės ženklui, prabangai ir kainai.

Kalėdiniai pasiūlymai Mergelėms

Mergelės ženklo atstovai apibūdinami kaip praktiški ir žingeidūs, jie neabejingi gyvūnams, labai vertina savirealizaciją ir tobulėjimą. Mergelės tikrai įvertins knygą (idealu, jei tai bus enciklopedija ar kita mokslinio žanro knyga), šokių, muzikos ar kalbų kursų pamokas, bilietus į teatrą, paveikslus.

Dovanos Svarstyklėms

Dievina muziką, mėgsta bendrauti, ieško tobulumo, puikiai išmano etiketo subtilybes, vertina gerą maistą – taip, tai Svarstyklės. Neprašausite pro šalį padovanoję muzikos instrumentą, bilietus į koncertą, muzikinį grotuvą, tiks ir kuponai vakarienei restorane, prabangaus gėrimo butelis. Svarstyklės moterys nudžiugs gavusios elegantišką papuošalą, o vyrai įvertins ir originalias, net kiek šokiruojančias dovanas.

Geriausios dovanos Skorpionams

Skorpionams patinka paslaptys, mistika, todėl pataikysite padovanoję knygą apie burtus, smilkalų, SPA procedūras su eteriniais aliejais. Skorpionės nepaprastai aistringos ir labai jausmingos, bet drauge joms būdingas ir drovumas, uždarumas, todėl dovaną rinkite atsakingai. Šio ženklo moteris pamalonins kvepalai, aksesuarai.

Dovanos Šauliams

Tai Zodiako ženklas, kuris be galo dievina keliones, tad, jei turite galimybę, dovanokite šio ženklo atstovams kelialapius, knygas, žurnalus apie keliones. Jei norite kiek mažiau laiko skirti dovanos paieškoms, nesuklysite padovanoję knygyno dovanų čekį – Šaulys ten jausis it žuvis vandenyje ir tikrai ras, ką išsirinkti. Šauliai vertina praktiškas, linksmas, originalias dovanas.

Dovanų idėjos Ožiaragiams

Ožiaragiams pelnytai galima kabinti praktiškiausio Zodiako ženklo etiketę. Šie yra verslūs, nuolat sukasi darbų lavinoje. Jiems tiks kanceliarinių prekių parduotuvės kuponai, darbo knygos, rašikliai, kalendoriai, čekiai seminarams ir pan. Kalėdos – puikus metas atsipalaiduoti, o tai ypač naudinga nuolat užsiėmusiems Ožiaragiams. Įteikite šio ženklo atstovams kuponą masažui, SPA procedūroms.

Kaip nustebinti Vandenį per Kalėdas?

Sako, kad Vandeniams įtikti sunkoka, šio ženklo atstovai pasižymi individualizmu, išrankumu, naujovių troškimu. Ieškodami dovanos Vandeniui užsukite į antikvariatą, butiką. Naujoves dievinantiems Vandeniams tiks kažkas, kas gali būti pavadinta „naujausiu mados klyksmu“.

Idėjos Žuvims

Jautrios prigimties Žuvims kalėdinės dovanos labai reikšmingos. Šio ženklo atstovai dažnai linkę į vieną ar kitą meno šaką, todėl dovanokite paveikslą, knygą, bilietus į teatrą ar koncertą, piešimo rinkinį, tapybos, muzikos ar šokio pamokas. Šio ženklo atstovams visiškai nesvarbi prabanga, tad juos papirksime mielomis su meile padovanotomis smulkmenėlėmis.

Atgal