Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi
Meniu
Kategorijos
Dovanų idėjos
Vieta

Kalėdiniai sveikinimai tėvams

2021-10-07

Kalėdiniai sveikinimai tėvams

Vienas atsakingiausių momentų - išrinkti kalėdines dovanas tėvams. Juk tai svarbiausi žmonės gyvenime ir jiems norisi įteikti kažką ypatingo. Kalėdinės dovanos tėvams dažniausiai renkamos bendros. Puikiai tinka laisvalaikio dovanos, romantiška vakarienė dviese ar poilsis namelyje prie ežero, SPA procedūros. Leiskite tėvams pasilepinti ir daugiau laiko skirti vienas kitam.  

Na, o į atviruką te nugula kalėdiniai sveikinimai dovanojami iš širdies. Siūlome pasisemti idėjų - atrinkome gražiausius sveikinimus tėvams.  

Kalėdiniai sveikinimai tėvams 

*** 

Linkiu, kad kiekviena diena būtų lyg baltas knygos lapas, kuriame galėtumėte sukurti naują pradžią, įgyvendinti dar vieną svajonę, atrasti daugybę netikėtumų ir jausti pilnatvę. Šventės – suartina, todėl to artumo linkiu visai mūsų šeimai ne tik dabar, bet ir visą gyvenimą. 

*** 

Išmokėte mus tikėti pasakom. Išmokėte tikėti stebuklais. Dabar stebuklais vadinate anūkus. O mes gyvename pasakoje, nes dar šalia turime jus, mieli tėveliai. Sveikatos ir laimės! 

*** 

Jūs esate didysis mano įkvėpimas, atjauta, prieglobstis ir palaikymas. Geriausios jūsų pamokos tos, kurias vedate meilės spindinčiomis akimis. Darnaus gyvenimo ir kitais metais, dosnių metų! 

*** 

Kasmet vis labiau suvokiu, kad sveikata – svarbiausias turtas. Linkiu jos daug, taip pat ir vitaminų – juoko, džiaugsmo ir optimizmo. Žmogus jaunas, kol svajoja. Svajokite, o aš padėsiu tas svajones išpildyti! 

*** 

Sveikinu su Šv. Kalėdomis ir linkiu daug laimės bei sveikatos, svajonių išsipildymo ir džiaugsmo. Lai šiąnakt gimęs Kūdikėlis Jėzus Jus globoja ir saugo nuo liūdesio, bėdų, nerimo. 

*** 

Kalėdų šventėje daug paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų, dėmesio vienas kitam. Linkiu, kad šis nuostabus laikas būtų skirtas ne liūdesiui, bet įvairiems geriems darbams, prasmingam bendravimui, gyvenimo peržvelgimui ir naujų planų kūrimui. 

*** 

Žiemos šarmoj sustokim pagalvoti, kas nuveikta, ko siekta, kaip gyventa. 
Ir suraskime gražiausią žodį artėjančiai žmogaus ir žemės šventei! 

Trumpi kalėdiniai sveikinimai tėvams 

*** 

Ačiū, kad esate pati nuostabiausia mano gyvenimo dovana. Linkiu nesibaigiančios laimės, sveikatos ir džiaugsmo per šias Kalėdas 

*** 

Jūsų buvimas pripildo namus meilės, ramybės, juoko, laimės ir šilumos. Viso to linkiu Jums Šv. Kalėdų proga 

*** 

Linkiu, kad Kalėdos pripildytų Jūsų širdis begalinio džiaugsmo ir laimės. Dėkoju už tai, kad esate. 

*** 

Jūs išmokėte mus šypsotis, džiaugtis, dalintis su kitais, tikėti stebuklais. Be galo tai vertiname ir mylime Jus. Dėkojame už tai, ką mums duodate. Laimingų Šv. Kalėdų! 

*** 

Kalėdos – tai galimybė pasakyti, kaip Jus vertinu, myliu ir dėkoju už viską. Esate svarbiausi žmonės mano gyvenime. Linksmų švenčių! 

*** 

Jūs esate patys nuostabiausi Tėvai Žemėje. Linkiu, kad ateinantys metai Jums būtų patys geriausi, pripildyti šilumos, džiaugsmo, juoko. 

*** 

Lai Jūsų dienos būna pilnos šviesos ir džiaugsmo, o širdis kupina ramybės. Laimingų Šv. Kalėdų. 

*** 

Tegul šios Kalėdos atneša palaimą ir ramybę Jūsų namams, o širdyse įžiebia negęstančią vilties ir meilės kibirkštėlę! Būkit laimingi, būkit mylimi! 

*** 

Kiekvieną naujų metų dieną išgyvenkime kaip meilės dovaną tiems, kas bus šalia mūsų, užtvindykime pasaulį ramybe ir laime! 

*** 

Šviesioji žvaigždė nušvietė naktį ir įveikė tamsumas mumyse. Linkiu sveikatos, kantrybės ir ramybės. Švęskime Kalėdas pakylėta širdimi! 

 

Atgal