Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kalėdiniai sveikinimai tėvams

2022-12-21

Kalėdiniai sveikinimai tėvams

Vienas atsakingiausių momentų - išrinkti kalėdines dovanas tėvams. Juk tai svarbiausi žmonės gyvenime ir jiems norisi įteikti kažką ypatingo. Kalėdinės dovanos tėvams dažniausiai renkamos bendros. Puikiai tinka laisvalaikio dovanos, romantiška vakarienė dviese ar poilsis namelyje prie ežero, SPA procedūros. Leiskite tėvams pasilepinti ir daugiau laiko skirti vienas kitam.  

Na, o į atviruką te nugula kalėdiniai sveikinimai dovanojami iš širdies. Siūlome pasisemti idėjų - atrinkome gražiausius sveikinimus tėvams.  

Kalėdiniai sveikinimai tėvams 

*** 

Linkiu, kad kiekviena diena būtų lyg baltas knygos lapas, kuriame galėtumėte sukurti naują pradžią, įgyvendinti dar vieną svajonę, atrasti daugybę netikėtumų ir jausti pilnatvę. Šventės – suartina, todėl to artumo linkiu visai mūsų šeimai ne tik dabar, bet ir visą gyvenimą. 

*** 

Išmokėte mus tikėti pasakom. Išmokėte tikėti stebuklais. Dabar stebuklais vadinate anūkus. O mes gyvename pasakoje, nes dar šalia turime jus, mieli tėveliai. Sveikatos ir laimės! 

*** 

Jūs esate didysis mano įkvėpimas, atjauta, prieglobstis ir palaikymas. Geriausios jūsų pamokos tos, kurias vedate meilės spindinčiomis akimis. Darnaus gyvenimo ir kitais metais, dosnių metų! 

*** 

Kasmet vis labiau suvokiu, kad sveikata – svarbiausias turtas. Linkiu jos daug, taip pat ir vitaminų – juoko, džiaugsmo ir optimizmo. Žmogus jaunas, kol svajoja. Svajokite, o aš padėsiu tas svajones išpildyti! 

*** 

Sveikinu su Šv. Kalėdomis ir linkiu daug laimės bei sveikatos, svajonių išsipildymo ir džiaugsmo. Lai šiąnakt gimęs Kūdikėlis Jėzus Jus globoja ir saugo nuo liūdesio, bėdų, nerimo. 

*** 

Kalėdų šventėje daug paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų, dėmesio vienas kitam. Linkiu, kad šis nuostabus laikas būtų skirtas ne liūdesiui, bet įvairiems geriems darbams, prasmingam bendravimui, gyvenimo peržvelgimui ir naujų planų kūrimui. 

*** 

Žiemos šarmoj sustokim pagalvoti, kas nuveikta, ko siekta, kaip gyventa. 
Ir suraskime gražiausią žodį artėjančiai žmogaus ir žemės šventei! 

*** 

Ilgai lauktos ir išsvajotos Kalėdos jau atėjo. Atėjo, kad apgaubtų savo spinduliuojančiu gerumu bei ramybe. Idant sukviestų visus, kuriuos mylime ir kurių ilgimės, prie bendro stalo, kad jų artume pasijustume stipresni ir laimingesni. Šv. Kalėdų proga linkiu, jog ateinančių švenčių šiluma paliestų ir kiekvieno iš mūsų šeimos širdis, o gyvenimui suteiktų naujų, nuostabių spalvų. 

*** 

Šventiniams varpeliams skambant sidabrinės snaigės neša Jums, tėveliai, mano nuoširdžiausius Kalėdinius linkėjimus, kurie, viliuosi, išsipildys! Juk Kalėdos – nedalomos meilės, laimės ir susikaupimo diena. Šiandien svajonės tampa realybe, tad sugalvokite norą, kurį išpildys visagalė krentanti Kalėdų žvaigždė! 

*** 

Šalti sniegynai girgžda 

Tyli rami naktis,   

O žemę švelniai gaubia  Kalėdų paslaptis.   

Tad laukim susikaupę   

Įsižiebiant žvaigždės –   

Juk ir gūdžiausią tamsą   

Tikrai aušra nušvies...   

Su Šv. Kalėdom, brangūs tėveliai! 

*** 

Tikėjimas padaro visus dalykus įmanomus, viltis užtikrina, kad viskas klostytųsi gerai, meilė viskam suteikia šviesias spalvas. Kalėdų proga aš linkiu Jums niekada nepritrūkti visų šių nuostabių trijų dalykų!  

*** 

Kada gauni dovaną, pilnėja tavo delnai. Kada duodi ją kitam – pilnėja tavo širdis. Tad per Kalėdas pripildykime savo širdis gerumo ir užuojautos vieni kitiems!  

*** 

Pusiaunakčio tyla... Tik šerkšnas krenta.... Kažkur žvaigždynų mirgantis lietus. Išeikim į Kalėdų naktį, išeikim į naujus metus.... Tegul jie bus saulėti ir šviesūs, tegul atneš, ko metų metais ieškom, ir tegul laimė mus lydės visuoskeliuos. Su šv. Kalėdom! 

*** 

Kažko nepaprasto ir stebuklingo, krentančio tiesiai į rankas.. Saulės ir sniego, verčiančių šypsotis, begalinės laimės ir meilės, ir visko, ko tik trokšti! Linksmų Kalėdų! 

*** 

Po eglute linkiu surasti pačių brangiausių dovanų: 
Jėgų, pradėtus darbus tęsti,  
Stiprybės, polėkių, svajų, 
Sveikatos taurę pilnutėlę,  
Naujų minčių ir įkvėpimo kibirkštėlę,  
Taip pat ir šypsenų draugų! 

*** 

Uždekime žvakes ir sėskime 
Prie švento Kūčių stalo  
Be pykčio, be skriaudos, 
Be nuoskaudų ir melo. 
Atraskime viens kitą  
Ir gyvenimas lai bus 
Vien laimė, gėris, 
Džiaugsmas ir palaima. 

*** 

Šventų Kalėdų džiaugsmas 
Apgaubia šiluma. 
Jau artinasi šventė 
Palaimą nešina. 
Suvirpins vėlei širdis 
Ir jas užlies džiaugsmu. 
Linksmų šventų Kalėdų 
Ir metų Jums gerų! 

*** 

Ar norim, ar ne, bet iš šalčio delnų 
Kalėdos alsuoja į langą šerkšnu. 
Šuoliuoja Naujieji žvaigždėtu taku - 
Taip metai iš metų... ir viskas ratu. 
Ar norim - nenorim, jie neša mus vėl 
Į naują rytojų, tikriausiai, todėl, 
Kad viską pradėtume jau be klaidų... 
Ir meilė pripildytų širdis visų! 

*** 

Su Šv. Kalėdomis, tėveliai! 
Palinkėsime, kad Jūsų svajonės – nesudegtų žvakių liepsnoje, 
Kad sėkmė neapleistų Jūsų namų, 
Kad kišenėse nešvilpautų vėjai 
Ir kad netrūktų ištikimų draugų! 
Laimingų Naujųjų Metų ir Šv. Kalėdų! 

Trumpi kalėdiniai sveikinimai tėvams 

*** 

Ačiū, kad esate pati nuostabiausia mano gyvenimo dovana. Linkiu nesibaigiančios laimės, sveikatos ir džiaugsmo per šias Kalėdas 

*** 

Jūsų buvimas pripildo namus meilės, ramybės, juoko, laimės ir šilumos. Viso to linkiu Jums Šv. Kalėdų proga 

*** 

Linkiu, kad Kalėdos pripildytų Jūsų širdis begalinio džiaugsmo ir laimės. Dėkoju už tai, kad esate. 

*** 

Jūs išmokėte mus šypsotis, džiaugtis, dalintis su kitais, tikėti stebuklais. Be galo tai vertiname ir mylime Jus. Dėkojame už tai, ką mums duodate. Laimingų Šv. Kalėdų! 

*** 

Kalėdos – tai galimybė pasakyti, kaip Jus vertinu, myliu ir dėkoju už viską. Esate svarbiausi žmonės mano gyvenime. Linksmų švenčių! 

*** 

Jūs esate patys nuostabiausi Tėvai Žemėje. Linkiu, kad ateinantys metai Jums būtų patys geriausi, pripildyti šilumos, džiaugsmo, juoko. 

*** 

Lai Jūsų dienos būna pilnos šviesos ir džiaugsmo, o širdis kupina ramybės. Laimingų Šv. Kalėdų. 

*** 

Tegul šios Kalėdos atneša palaimą ir ramybę Jūsų namams, o širdyse įžiebia negęstančią vilties ir meilės kibirkštėlę! Būkit laimingi, būkit mylimi! 

*** 

Kiekvieną naujų metų dieną išgyvenkime kaip meilės dovaną tiems, kas bus šalia mūsų, užtvindykime pasaulį ramybe ir laime! 

*** 

Šviesioji žvaigždė nušvietė naktį ir įveikė tamsumas mumyse. Linkiu sveikatos, kantrybės ir ramybės. Švęskime Kalėdas pakylėta širdimi! 

*** 

Visko po lašelį – ir laimės, ir geros nuotaikos, ir meilės, ir gerų draugų...  ...po lašelį, bet kasdien, kiekvieną valandą, kiekvieną akimirką!...  

*** 

Tegul šios Kalėdos Jums įteikia geriausias dovanas – ištikimiausius draugus, gardžiausios duonos ant stalo ir geležinę sveikatą. Laimingų Kalėdų! 

*** 

Gyvenimo ratas apsisuko – tikiu, kad jo kelias buvo kupinas malonių žmonių, smagių nutikimų ir gražių netikėtumų. To paties palinkėsiu ir peržengus šių Kalėdų slenkstį! 

*** 

Kūčių naktį dangų užklojus bekraščiam žvaigždynui tegul Jūsų sielą apkabina ramuma ir suteikia stiprybės tvirtai pasitikti naują etapą. Linkiu šviesių, prasmingųšv. Kalėdų! 

***  

Prasiskleidė dar vienas įstabus Kalėdų stebuklo žiedas. Branginkime tuos, kurie šalia, prisiminkime tuos, kurių nebėra, mylėkime ir auginkime save bei puoselėkime viltį apie vis geresnį rytojų. To linkiu šią gražią Kalėdų šventę. 

*** 

Lai kvapnios Kalėdų eglutės šakelės suburia visą šeimą kartu, o ant Kūčių stalo spindinčios žvakelės skelbia apie viltį. Tegul išsipildo kiekvieno slapti troškimai! Sveikiname šv. Kalėdų proga! 

*** 

Baltame gruodžio šokyje kelioms minutėms nutildykite šurmulį ir sutikite Kalėdas ramia, šviesia širdimi. Tegul ši šventė sukuria tikrą žiemos pasaką, kurios pabaiga – būtinai laiminga! 

*** 

Tegul namus užlieja skardus juokas ir kiekvieną papuošia nuoširdi šypsena. Kalėdų dieną linkiu stebuklo ir kad laimė būtų amžina! Sveikinu, Jus, tėveliai! 

Atgal