Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kalėdiniai sveikinimai mamai

2022-11-27

Kalėdiniai sveikinimai mamai

Ne tik per Motinos dieną, tačiau ir per Kalėdas turime progą savo mamas apipinti pačiais gražiausiais sveikinimais. Juk tikrasis Kalėdų senelis – ne tas, kuris kartą per metus aplanko vaikus ir atneša jiems dovanų. Tikrasis Kalėdų senelis – tai kiekvieno iš mūsų mama, kuri prieš šventes užkrečia mus šventine dvasia, apglėbia šiluma ir paruošia gausų vaišių stalą. Ne tik dovanomis, tačiau ir trumpais kalėdiniais sveikinimais parodykime, kokie esame už tai Joms dėkingi. Su šventėmis pasveikinkime ir krikšto mamas – juk su jomis nuo pat vaikystės turime ypatingą ryšį.

 

Gražūs kalėdiniai sveikinimai mamai

 

***

Mamyte, Tavo meilė man brangesnė už visas dovanas po egle. Ačiū, kad su mumis visais metai iš metų daliniesi savo šiluma. Su šv. Kalėdomis!

 

***

Motinos meilė yra pati didžiausia dovana, kurią kiekvienas gali gauti. Ačiū, kad ją man padovanojai. Su šventėmis!

 

***

Nors už lango ir stūgauja žiema, žinau, kad šalnoms niekada nepavyks atvėsinti Tavo širdies. Ačiū, kad visus metus buvai pati nuostabiausia mama. Viliuosi, kad tiek šiandien, tiek ateinančius metus visos Tavo mintys ir siekiai būtų tyri kaip pirmasis sniegas ir šviesūs kaip angelų veidai. Su šv. Kalėdomis, mamyte!

 

***

Miela mama, vaikystėje tu man padovanojai nuostabią pasaką ir tikėjimą stebuklais, pripildydama šią šventę magiško spindesio ir tikrų šypsenų. Tegul dabar Kalėdos Tau padovanoja pasaką – lai tavo siela tiki stebuklu, o širdis prisipildo meilės ir nuoširdaus džiaugsmo. Su Kalėdomis!

 

***

Mama, ačiū Tau, kad kiekvieną metų šventę padarai ypatingą. Gausiomis vaišėmis nukrautas stalas, meilė, dėmesys ir rūpestis, kuriuo mus visus apipini, – be šių dalykų šventės netektų viso savo žavesio. Jaukių šv. Kalėdų.

 

***

Kalėdinių lempučių spindesy

Aš dovanėlę Tau nešu.

Tai bučkis – didelis ir šiltas,

Mamytei mylimiausiai skirtas.

Su šventomis Kalėdomis, Mama!

 

***

Mano brangioji Mama, linksmų šv. Kalėdų! Tegul tavo širdyje karaliauja džiaugsmas. Būk sveika, stipri ir laiminga.

 

***

Mama, sveikinu tave su Kalėdomis ir linkiu harmonijos – tavo sielai, šilumos ir gerumo – tavo širdžiai, gerovės ir laimės – mūsų namams, magiškų istorijų ir šiltų susitikimų – tavo gyvenime. Tegul šios Kalėdos brangių ir artimų žmonių rate virsta džiugia ir šviesia švente, kupina nuostabių akimirkų.

 

***

Tamsiame danguje sušvito kelrodė žvaigždė, o kartu su ja atėjo Kalėdos. Noriu pasveikinti Tave šia ypatinga proga. Linkiu sveikatos ir laimės. Tegul išsipildo viskas, apie ką svajoji. Tegul veide švyti plati šypsena, o akies kampučiuose neblėsta laimės žiburėliai.

 

***

Nebijok gruodžio šalnų, nes Tave visada sušildys mūsų šiluma ir gerumas. Linkiu per šviesias Kalėdas negalvoti apie praeities nesėkmes ir sielvartus – jų jau seniai nebeliko, o ateityje jau laukia nuoširdžios šypsenos, tikri draugai ir pačios maloniausios akimirkos! Pačių gražiausių švenčių Tau, Mama!

 

Kalėdiniai sveikinimai krikšto mamai

 

***

Už lango krenta laikas, jau matyti ir šerkšnas, o žiburėliai languose šviečia kaip žvaigždėtas dangus... Tapomas gražiausias gruodžio peizažas. Linksmų Kalėdų, mano krikšto mama! Būkite sveika, linksma ir laiminga.

 

***

Linkiu svajonių išsipildymo ir kiek įmanoma giedresnių gyvenimo dienų. Dievo palaimos Tau ir visai Tavo šeimai! Jaukių šv. Kalėdų, krikšto mamyte!

 

***

Tegul ateitis atskleidžia gyvenimo prasmės ir laimės paslaptis, tegul praeitis ateina nešina šviesiais prisiminimais, o dabartis išlieka džiaugsminga ir sėkminga. Tegul išsipildo slapčiausi širdies troškimai! Su šv. Kalėdomis!

 

***

Šią šviesią šventę norėčiau palinkėti šilumos ir santarvės. Tegul džiaugsmas ir sėkmė niekada nepalieka Tavęs, o Kalėdų žvaigždė nenuilstamai nušviečia Tavo gyvenimo kelią! Jaukių šv. Kalėdų!

 

***

Šią šv. Kalėdų dieną skubu palinkėti jaunatviškos sielos, santarvės ir gerumo! Tegul artimi ir brangūs žmonės būna šalia, suteikia džiaugsmo ir šilumos! Sveikinu su šv. Kalėdomis! Ramybės ir šilumos Jūsų namams!

 

***

Tegul ryškiausios žvaigždės pildo Tavo troškimus, o ištikimiausi žmonės globoja savo meile! Tegul angelai per šias nuostabias Kalėdas į Tavo namus atneša gėrio ir džiaugsmo, grožio ir ramybės, meilės ir laimės! Tegul gyvenimas pasitinka su šypsenomis ir šviesia nuotaika!

 

***

Iš visos širdies noriu pasveikinti Tave su šviesiausia švente – Kalėdomis. Tegul gyvenimo bėdos ir sunkumai niekada neaplanko Tavo namų, tegul lydi tik laimė ir sėkmė, o gera sveikata džiaugiasi ir kūnas, ir siela. Su šv. Kalėdomis!

 

***

Brangi krikšto mama, linkiu Tau visada išlikti sieloje vaiku, sugebėti nustebinti, džiaugtis smulkmenomis, įprastame įžvelgti tai, kas nepaprasta, pasitikėti žmonėmis, nelaikyti pykčio ant savęs, o svarbiausia – tikėti stebuklais! Linksmų švenčių!

Atgal