Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kalėdiniai linkėjimai

2023-11-17

Kalėdiniai linkėjimai

Per didžiąsias metų šventes dauguma žmonių tampa laimingesni, atlaidesni ir vieni kitiems linki tik pačių geriausių dalykų. Juk tuomet svarbiausios ne tik kalėdinės dovanos, bet ir dėmesys bei gerumas vienas kitam. Kalėdiniai sveikinimai sušildo kiekvieno žmogaus širdį, tačiau labai svarbu, kad ir sveikinimai keliautų tiesiai iš širdies. Kalėdiniai palinkėjimai skirti visiems, kam norisi palinkėti gražių švenčių ir parodyti dėmesį. Paruošėme jums rinkinį linkėjimų, kurie tikrai privers nusišypsoti kiekvieną skaitantį. Tegul Kalėdų linkėjimai pasiekia visus Jums svarbius žmones.  

*** 

Sveiki sulaukę šventų Kalėdų! Žiemos šventės atneša mūsų širdims daug džiaugsmo. Šiuo laiku kiekvienas stengiasi grįžti namo, mintimis ir širdimi susigrąžinti prie šeimos stalo tuos, kurie yra išvykę toli. Kokia džiugi ši šventė ir meilės bendrystė! Tad savo meilės darbais skleiskime gėrį ir neškime viltį pasauliui. 

*** 

Sustabdyk ir išgyvenk kiekvieną stebuklingą Kalėdų akimirką. O ateinančiais metais linkiu, kad visi tavieji lūkesčiai būtų viršijami su kaupu! 

*** 

Jos jau artėja... Taip lauktos ir išsvajotos. Ateina, kad apgaubtų savo spinduliuojančiu gerumu bei ramybe. Idant sukviestų visus, kuriuos mylime ir kurių ilgimės, prie bendro stalo, kad jų artume pasijustume stipresni ir laimingesni. Šv. Kalėdų proga linkiu, jog ateinančių švenčių šiluma paliestų ir jūsų širdis, o gyvenimui suteiktų naujų, nuostabių spalvų. 

*** 

Tegu šventinė nuotaika įkvepia naujiems pokyčiams ir geriems darbams! Linksmų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų! 

*** 

Tebūna šios Kalėdos ypatingos, todėl linkiu visad būti apsuptai (-am) mylinčių tave žmonių. 

*** 

Linkiu, kad kitąmet likimas būtų tau dar dosnesnis, kad pildytųsi svajonės, nepristigtų džiaugsmo ir laimės, tačiau labiausiai tau linkiu svarbiausio dalyko – meilės! 

*** 

Tikėjimas padaro visus dalykus įmanomais, viltis užtikrina, kad viskas klostytųsi gerai, meilė viskam suteikia šviesias spalvas. Kalėdų proga aš linkiu tau niekada nepritrūkti visų šių nuostabių trijų dalykų! 

*** 

Šventiniams varpeliams skambant sidabrinės snaigės neša tau mano nuoširdžiausius Kalėdinius linkėjimus! 

*** 

Aš tau nesiunčiu nei spalvoto atviruko, nei kitų blizgučių, tačiau dovanoju šilumą ir meilę linkėdamas džiaugsmingų Kalėdų! 

*** 

Su Šventomis Kalėdomis! Linkiu, kad šviesa ir ramybė įžengtų į Jūsų namus, į Jūsų šeimas, į Jūsų gyvenimą! 

*** 

Kalėdos – didi, paslaptinga šventė. Ji mums kalba apie neįtikimai nuostabius dalykus. Atraskime šį meilės švyturį ir dažnai tikrinkime savo gyvenimo kelionės kryptį jo šviesoje. 

*** 

Tegul šventas piemenėlių džiaugsmas aplanko mus Kalėdų naktį. Su jų smalsumu skubėkime peržengti savo mąstymo ir gyvenimo įpročius, pasaulio materialumą. Džiugių Kalėdų Jums ir Jūsų šeimoms! 

*** 

Linkiu, kad Kalėdos nesibaigtų blizgučiais parduotuvėse, o sušildytų ir pripildytų meile širdis bei padėtų mums visiems ateinančiais naujais metais tapti geresniais. 

*** 

Lai šios Kalėdos džiaugsmingai užbaigia šiuos metus ir paruošia kelią naujiems šviesiems metams. Linksmų Kalėdų ir laimingų naujų metų. 

*** 

Lai sninga džiaugsmas ir laimė ant Tavęs. Lai skamba Tau Kalėdų varpeliai. Lai Kalėdų senelis būna Tau dosnus. Laimingų Kalėdų. 

*** 

Kalėdinių dovanų idėjos: Atleidimas – priešams, tolerancija – varžovui, širdis – draugui, paslauga – klientui, dosnumas – visiems, geras pavyzdys – vaikui, pagarba – sau. 

*** 

Lai Kalėdos atneša sėkmę, džiaugsmą, gerus laikus. Geriausi linkėjimai. 

*** 

Kalėdinis palinkėjimas to, kas šviesu ir gražu, to, kas Tau daug reiškia, to, kas Tau neša laimę. Viso to ir linkiu Šv. Kalėdų proga. 

*** 

Kiekviena diena yra pati geriausia metuose. Laimingų Naujų metų. 

*** 

Norėjau pasakyti, kad esi ypatingas žmogus mano gyvenime ir nepriklausomai, kokia tai metų diena. 

*** 

Baigiasi dar vieni metai. Tai buvo ypatingas laikas, dienos neretai atrodė ilgos, užpildytos neregėtais iššūkiais ir atkakliu darbu. Tik pasitikėdami savimi ir veikdami drauge, mes visada būsime stipresni ir eisime į priekį. Tegul Šv. Kalėdų šventė šiemet būna ypatingai prasminga, o namuose ir mintyse sklinda ramybė.  

*** 

Linkiu, kad net šalčiausią žiemos dieną širdyje karaliautų šiluma, snigtų tik laime, o Kalėdinis stebuklas niekada nesibaigtų! 

*** 

Gyvenimas yra nuostabiausia pasaulyje pasaka ir didžiausias įkvėpimo šaltinis. Todėl kurkite ir dalinkitės stebuklais! Gražių žiemos švenčių! 

*** 

Kalėdos - tai atokvėpio ir dalijimosi gražiausiais jausmais metais. Tai atsinaujinimo, šviesesnių dienų ir sniego baltumo naujos pradžios pažadas. Švenčių proga linkiu geros nuotaikos ir malonių staigmenų! 

***  

Kalėdų šventė atitraukia mus nuo darbais ir rūpesčiais persmelktos kasdienybės prie amžinųjų vertybių. Kūčių vakarą išgyvename mums brangių žmonių artumą, dalydamiesi su jais dvasios šiluma. Tegul Jūsų namuose nepritrūksta jaukumo ir žmogiškosios šilumos, džiaugsmo ir ramybės. Viltingai žvelkite į ateinančius metus, tebūnie jie dar sėkmingesni! Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų! 

*** 

Tegul artėjančių Kalėdų dvasia išsaugo mūsų jautrumą ir gerumą, lai kiekvieno mūsų širdies Kalėdos tampa džiaugsmo šaltiniu ir sielos namais mūsų artimiesiems. Šiltos ir tikros mūsų mintys bei žodžiai tegul tampa žvakės liepsnele visiems, ieškantiems stebuklo Kalėdų rytą. 

*** 

Tyliai plevenant Kalėdų žvakutėms prisiminkime visus kurie mums brangūs, atleiskime visas skriaudas ir sutikime džiaugsmingą šventą rytmetį su meile širdyje.  

*** 

Kalėdų dvasia teatneša tau ramybę, kalėdinis džiaugsmas – suteikia vilties, o Kalėdų šiluma – įkvepia meilei. 

*** 

Sveikinu Šv. Kalėdų proga ir linkiu, kad jaukumas, šiluma ir gerumas apgaubtų jūsų namus ir sielas. Pasidalinkite ne tik kalėdaičiu, bet ir nuoširdžiu žodžiu, atviru žvilgsniu, žmogiška šiluma. Gražių švenčių ir laimingų Naujųjų metų! 

*** 

Linkiu, kad stebuklinga Kalėdų dvasia visus ateinančius metus šildytų tavąją širdį, kad Meilė apkabintų ir nepaleistų iš glėbio, kad viltis tave laikytų ir suptų. 

*** 

Tegul ramybė, laimė ir geri norai lydi tave ne tik per Kalėdų šventę, bet ir visus ateinančius metus! 

*** 

Linkiu, kad šios Kalėdos tau suteiktų daug progų nusišypsoti, kad spinduliuotum džiaugsmu, o slapčiausi tavo norai išsipildytų. 

*** 

Linkiu atšvęsti šias Kalėdas taip kaip vaikystėje. Tegul nekaltas švenčių džiaugsmas ir tikėjimas stebuklais tepripildo tavąją širdį! 

*** 

Sveikinu su Šv. Kalėdom ir iš visos širdies linkiu, kad netrūktų pinigų kišenėse ir gerų minčių galvoje, o laimė svaigintų kiekvieną dieną. 

*** 

Sveikinu su Šv. Kalėdom ir linkiu daug laimės bei sveikatos, svajonių išsipildymo ir džiaugsmo, lai šiąnakt gimęs Kūdikėlis Jėzus tave globoja ir saugo nuo liūdesio, bėdų, nerimo. 

Tegul kalėdiniai sveikinimai džiugina Jūsų draugus ir artimuosius! 

 *** 

Svajok ne kaip kasdieną – ypatingai, 
Nes per Kalėdas pildos tai, kas buvo tik viltinga. 
Tad linkiu per šias šventes svajonių išsipildymo ir tiesiog daug gražaus laiko su tais, kuriuos myli. Brangink akimirkas ir esančius šalia. 

*** 

Dienos, kuriose pildosi svajonės – Kalėdos. Tebus jos papuoštos ne tik baltu sniegu, šventinėmis vaišėmis, bet ir brangiausių žmonių dėmesiu, nuoširdžiais linkėjimais vieni kitiems. Sveikinu su Šv. Kalėdomis! 

*** 

Kalėdų šventėje daug paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų, dėmesio vienas kitam. Linkiu, kad šis nuostabus laikas būtų skirtas ne liūdesiui, bet įvairiems geriems darbams, prasmingam bendravimui, gyvenimo peržvelgimui ir naujų planų kūrimui. 

*** 

Tegul ramybė, laimė, geri norai ir prasmingi darbai lydės Tave ne tik per Kalėdas, bet ir visus ateinančius metus. Su Šv. Kalėdomis! 

*** 

Tegul šios gražios šventės geru džiaugsmu sušildo Jūsų širdis. Ir tai, ko laukta, kuo visus metus tikėta, tegul Kalėdų angelai išpildo!

Atgal