Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi

Kalėdiniai atvirukai

2021-10-27

Kalėdiniai atvirukai

Ar jau laukiate Kalėdų? To meto, kai visas pasaulis tarsi išprotėjęs puošiasi, žmonės laksto su kalėdinėmis dovanomis ir ieško kalėdinių atvirukų. Norisi būti pasiruošusiems ir pasveikinti visus artimuosius ir draugus. Kokias kalėdines dovanas renkatės? Ar žinote, kad paskutiniai metai rodo, kad žmonės vis dažniau renkasi praktiškas ir laisvalaikio dovanas. Tokias, kurios leidžia atrasti kažką naujo ir pajausti kitokį gyvenimo skonį, išpildyti senas svajones.  

Na, o kaip kalėdiniai paveiksliukai – atvirukai? Jie taip pat svarbus Kalėdų atributas, kadangi yra daug žmonių, kuriuose tenka sveikinti tiesiog išsiunčiant žinutę socialiniuose tinkluose. O juk nors trumpam norisi pradžiuginti brangų žmogų ir žinoti, kad tas mielas kalėdinis paveiksliukas sukėlė šypseną.  

Atgal