Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Ką veikti pajūryje - idėjos ir lankytinos vietos

2016-05-14

Ką veikti pajūryje - idėjos ir lankytinos vietos

Poilsis Palangoje, Klaipėdoje Šventojoje ar kituose pajūrio miestuose bei miesteliuose dažniausiai asocijuojasi tik su saulėtomis dienomis pliaže. Tačiau ką veikti pajūryje apniukusią dieną ar norint ne tik patinginiauti ant smėlio, bet ir sužinoti šį tą naujo, aktyviai praleisti laiką ir pan.? Kad nakvynė Palangoje nesisietų tik su Basanavičiaus gatve ir maudynėmis jūroje, siūlome praplėsti laisvalaikio idėjų sąrašą – esame tikri, kad rasite ir negirdėtų lankytinų vietų!

Norintiems praleisti laiką su šeima, pažinti kurortą bei jo istoriją ar aplankyti įdomias ir netikėtas vietas rekomenduojame užsukti čia:

1. DINO parkas. Tai dinozaurų parkas, skirtas pramogauti bei ilsėtis visai šeimai. Šalimais yra jaukus restoranas ir viešbutis, o veiklos ras visi šeimos nariai.

2. Tiškevičiai ir Palanga. Poilsis Palangoje neatsiejamas nuo Tiškevičių paveldo, tad galite aplankyti įžymias kurorto vietas – Tiškevičių rūmus, Birutės parką, Botanikos sodą, Gintaro muziejų bei Birutės kalną, nuo kurio atsiveria nepaprastas vaizdas.

3. Ventės ragas kitaip. Ornitologijos stotis yra dažnai lankoma užsienio svečių, tačiau lietuviai čia lankosi rečiau. Nepraleiskite puikios galimybės susipažinti su Lietuvos gamta bei sužinoti daugiau apie paukščius – įspūdis liks ilgam!

4. Japoniškas sodas. Nepaprastų vaizdų vieta priblokš harmonija bei ramybe, o puoselėjami augalai privers juos įsimylėti!

5. Baltų mitologijos pažintinis takas. Sanatorijos Palangoje nėra vienintelis būdas atsipalaiduoti. Tai galima padaryti ir vaikštant ypatingais baltiškaisiais takais, kurie supažindins su senąją lietuvių kultūra bei parodys nepaprastą baltų ir gamtos ryšį.

6. Interaktyvus pažintinis turas „Tiškevičių bulvaras“. Atsisiųskite žemėlapį ir aplankykite net 20 objektų Palangoje, kuriuos pristatys žodinė, vaizdinė ir net garsinė medžiaga, pasakojanti apie lankomų objektų istoriją bei svarbą.

7. Gyvūnai ir muziejai. Šunų muziejus – Vidos ir Vytauto Kusų suvenyrinių šunų muziejuje pamatysite beveik 2000 eksponatų iš net 37 skirtingų pasaulio šalių. Taip pat retas žino, jog gali apsilankyti insektariume, kur pamatysite nariuotakojus, vorus, gyvalazdės bei daugelį kitų. Mėgstantys labiau tradicinę fauną, gali rinktis jūrų muziejų arba delfinariumą.

8. Istoriniai muziejai. Jeigu norite pažinti Lietuvos ir Palangos istoriją, apsilankykite Antano Mončio namuose-muziejuje, Dr. Jono Šliūpo memorialinėje sodyboje arba Tremties ir rezistencijos muziejuje. Tai suteiks peno bei naudos ir sielai, ir protui.

9. Vaškinės figūros. Vaškinių figūrų parodą galite apžiūrėti Palangoje. Čia pamatysite net 37 eksponatus, atvaizduojančius istorines, mitologines, pramogų ar mokslo pasaulio asmenybes.

10. Aktyvi veikla. Na o neišsitenkantiems savame kailyje geriausia bus smagiai leisti laiką aktyviai pramogaujant. Kadangi pajūris pirmiausia asocijuojasi su vandens atrakcijomis, galite išmėginti kaitavimą, žvejybą, plaukiojimą jachta, pramogas su vandens motociklu, vandenlenčių sportą ir t. t. Tačiau pajūrio kurortuose rasite ir kitokių pramogų – golfą, skrydį oro balionu, šuolį parašiutu, skrydį lėktuvu bei daugelį kitų.

Atgal