Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Ką veikti kai lyja?

2023-09-21

Ką veikti kai lyja?

Rudenėjant vis dažniau aplanko lietus, o lyjant norisi jaukiai įsitaisyti ant sofos su arbatos puodeliu ir stebėti langu riedančius lašus. Tačiau tai, kad lyja, nereiškia, jog turite visą laiką leisti namuose ir nuobodžiauti. Esant blogam orui, tikrai galima papramogauti ir praleisti laiką aktyviai. Pramogos viduje taip pat gali būti įdomios ir įsimintinos. Šiame straipsnyje pateiksime keletą idėjų, kaip praleisti laiką kai lyja. Net jei ir atostogausite kitame mieste, o atostogas sugadino lietus, neverta nusiminti, pateiksime idėjų ką galima nuveikti esant blogam orui Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose.  

Apsilankykite kino teatre 

Nesinori laiko leisti namuose prie televizoriaus? Tačiau neatsisakytumėte pažiūrėti naujo ir įdomaus filmo? Tuomet praleiskite lietingą dieną kino teatre. Apsilankymas kino teatre smagi pramoga tiek suaugusiems, tiek vaikams. Nukeliavę į kiną, trumpam nusikeliame į kitą realybę, patiriame naujų įspūdžių ir praturtiname savo laisvalaikį. Tad jei nežinoteką veikti Vilniuje kai lyja, apsilankykite kino centre ForumCinemas. „ForumCinemas“ įsikūręs ir kituose Lietuvos miestuose – Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. „ForumCinemas“ – tai daugiausiai kino teatrų ir salių turintis kino centras su gausiausiu kino pasirinkimu, čia galėsite mėgautis kinu moderniausiose „LUXE“, „iSCAPE“ ir „iSCAPE VIP“ kino salėse. Pasirūpinkite spragėsiais ir leiskitės į kino pasaulį.  

Nuotykiai pabėgimo kambaryje 

Pramogos pabėgimo kambariuose vis labiau populiarėja. Tai puikus būdas praleisti laiką, kai lauke prastas oras. Pabėgimo kambariuose laukia įvairūs iššūkiai, verčiančios pasukti galvą užduotys, lobių paieškos, azartas ir kiti potyriai. Pabėgimų kambariuose pramogų ras kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus ir patirties. Rinktis galima pagal savo galimybes. Tad jei norite pasinerti į visai kitą pasaulį, kuriame galite pagauti serijinį žudiką, sustabdyti mirtino viruso plitimą ar išnarplioti sudėtingus galvosūkius, rinkitės pabėgimo kambarius. Nesugalvojate, ką veikti Kaune kai lyja?  Apsilankykite „Break Free“ pabėgimo kambarių tinkle. Tai didžiausias ir ilgiausiai veikiantis pabėgimo kambarių tinklas Lietuvoje, siūlantis skirtingus teminius kambarius suaugusiems ir vaikams. Visų „Break Free“ pabėgimo kambarių išskirtinumas yra tas, kad žaidime reikia naudoti visus 5 turimus pojūčius - regą, klausą, lytėjimą, uoslę, skonį. Žaidėjai gali pasirinkti tematiką, sudėtingumo lygį ir užraktų tipą.  Kaune galima rinktis beveik iš 10 skirtingų pabėgimo kambarių temų, tokių kaip Hario Poterio pabėgimo kambarys, „Apokalipsė“, Alisa ir t.t. Beje, šis pabėgimo kambarių tinklas įsikūręs ir Vilniuje, tad nepraleiskite progos apsilankyti ir sostinėje. Jei lankysitės ir neturėsite ką veikti Klaipėdoje kai lyja, rekomenduojame apsilankyti pabėgimo kambaryje „ESCAPE BUNKER 1944“. Tai unikali vieta – 1944 m. statybos vokiečių tunelinės konstrukcijos slėptuvė. Tai puiki kultūrinė pramoga, kurios metu pagrindinė užduotis yra rasti pabėgimą iš požeminio bunkerio per vieną valandą. 

Boulingas  

Boulingas – tai ne tik linksmas, bet ir itin azartiškas žaidimas, kuris patinka kiekvienam – tiek mažam, tiek dideliam. Tad jei lauke lyja, tačiau vis tiek norisi smagių pramogų, susiburkite su kompanija boulingo žaidimui. Vilniuje rekomenduojame apsilankyti „O‘Learys“ amerikietiško stiliaus sporto bare ir restorane. Čia galima pajusti tikrą amerikietišką dvasią, paragauti amerikietiškos virtuvės patiekalų, bei smagiai praleisti laiką žaidžiant boulingą, leisti laiką virtualiose pramogose ar stebėti įvairias sporto varžybas per ekranus. Kaune įsikūrusiame sporto ir laisvalaikio centre „Neo Kaunas“, kur galėsite su draugų kompanija ar šeima praleisti laiką žaidžiant boulingą. Na, o Klaipėdoje, esant blogam ir lietingam orui, apsilankykite „Apollo boulinge“ ir pajuskite žaidimo azartą bei įmušto „straiko“ džiaugsmą.

 

Vandens pramogos 

Vandens pramogomis galima džiaugtis ne tik esant saulėtam ir šiltam orui. Net jei ir už lango lyja lietus, mėgaukitės vandens pramogomis uždarose erdvėse. Vandens parkai – tai vasariška nuotaika ir karštis visus metus bet kokiu oru. Čia laukia vandens atrakcionai, banguojantys baseinai, šildančios ir sveikatą gerinančios pirtys, sūkurinės vonios ir daug kitų atostogomis kvepiančių malonumų.  

Galvojate, ką veikti Anykščiuose kai lyja? Apsilankykite SPA pramogoms „Bangenyje“. Čia galėsite mėgautis net 6 skirtingomis pirtimis, paplaukioti baseine, pailsėti sūkurinėje vonioje, išbandyti hidromasažinius baseinus, pasilepinti vandens kaskadomis ir kt. Jei esate Kaune – apsilankykite „Aušra“ baseino ir pirčių erdvėje. Čia taip pat rasite baseinus, pirtis, ramybės ir atsipalaidavimo zonas. Subtili ir raminanti aplinka padės bent trumpam pamiršti aplinkinį pasaulį, miesto šurmulį, atkurti savo vidinę pusiausvyrą. Na, o esantiems pajūryje, blogu ir ne tik oru, būtina apsilankyti Palangoje esančiame „Atostogų parkas“. Nepraleiskite galimybės turkštis vandens pursluose ir mėgautis unikaliomis pirčių programomis. Čia rasite ne tik lauko, bet ir vidaus baseinus - sportinis, masažiniai, treniruočių, vaikų, Kneipo takelio, sertifikuoto mineralinio geoterminio vandens baseinai. Taip pat kokios vandens pramogos be pirčių. Šis kompleksas turi išskirtines pirtis - „Nefritas“, garinė druskų, tradicinė lietuviška „Perenė“, aromatinė „Riauška“, pirmoji pasaulyje natūralaus gintaro „Saulė“  ir kt. „Atostogų parkas“ - puiki vieta šeimoms ar draugams susiburti ir pasimėgauti vandens pramogomis, net ir kai lauke lyja.  

Taigi, nors ir atrodo, kad sudėtinga sugalvoti kaip praleisti laiką ir papramogauti, kai lauke lyja, vis tik tereikia noro ir kompanijos. Nesvarbu ar pasirinksite žaisti boulingą, ar peržiūrėti naujausią kino filmą, ar linksmybes vandens parke – svarbiausia neleisti blogam orui gadinti nuotaikos ir neužsidaryti namuose.  

Atgal