Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi

Juokingi kalėdiniai sveikinimai

2022-10-05

Juokingi kalėdiniai sveikinimai

Namai, kvepiantys meduoliais ir mandarinais, taip kvepia Kalėdos, tiesa? Jau vos tik pasibaigus šventiniam laikotarpiui, širdis ir vėl laukia kitų metų. Žmonės tampa šiltesni, vieni kitiems draugiškesni. Juk Kalėdos toks metas, kai norisi daugiau juoktis ir pamiršti visus kasdieninius rūpesčius. O kaip kalėdinės dovanos? Ar jau pasiruošėte? Nors atrodo, kad laiko dar daug, geriau iš anksto pasirūpinti kalėdinėmis dovanomis ir būti ramiems prieššventiniu laikotarpiu. Žinoma, nepamirškite ne tik pasirūpinti dovanomis, bet ir sveikinimais. Kalėdiniai sveikinimai, vis dar populiari tradicija. Ir tikrai nereikia siųsti ilgų rimtų sveikinimų, pradžiuginkite draugus linksmu kalėdiniu sveikinimu. Tegul linksma žinutė priverčia nusišypsoti ir prisiminti Jus. Dalinamės juokingais kalėdiniais sveikinimais.  

*** 

Apsnigtais takeliais rieda išsipusčiusios Kalėdos. Rankose – snieguolė, žiedas, pamary įmintos pėdos. Nosys prie langų prišalo, Jums, laukiantiems senelio. Su meškute ir zuikiu, Jis atneš daug dovanų! Su Kalėdomis! 

*** 

Speigas rūstus ir baltoji pūga, miega lyg meškos po lapų krūva. Senelis Kalėdų, spjovė į šaltį, kinko kalėdinę žąsį į valtį. Jo pareiga – net jei sniego nebus, mus aplankyt mažus ir senus. Linksmų ir laimingų Šv. Kalėdų! 

*** 

Nuo Kalėdų stalo senis neša apelsiną, griebk už rankos jį. Tegu dovanas dalina! Ir dalinkime visi! Padovanok Kalėdų rytą dovanėlę ir nereiks gaudyti Kalėdų Senio. Jis atneš dovanų ir į tavo namus. Linksmų švenčių! 

*** 

Kalėdos atskubėjo, atsivežė draugų, Draugai šalia susėdo ir buvo mums smagu. Mes dūkome ir šėlom, dainavom ir draugavom, Visi šalia susėdę tikrai nenuobodžiavom. 

 *** 

Brenda Senis su guminiais, šiemet eina ji pelkynais. Tempia maišą dovanų, klimpsta purve lyg ausų. Elnias jo miške buksuoja, todėl dovanos vėluoja. Jeigu geras tu buvai, gausi dovanų tikrai. 

*** 

Sveikinu su Šv. Kalėdom ir iš visos širdies linkiu, kad netrūktų pinigų kišenėse ir gerų minčių galvoje, o laimė svaigintų kiekvieną dieną. 

*** 

Švęsčiau ir švęsčiau su tavim! Todėl Kalėdų proga palinkėsiu, kad visad būtų "Mūsų dienos kaip šventės!" 

*** 

Sveikinu! Aš perdaviau Kalėdų Seniui tavo norų sąrašą. Deja, jis nieko nesugebėjo perskaityti tavo rašysenos, todėl dovanų atneš gramatikos vadovėlį. 

*** 

Varva vaškas nuo žvakutės, vartos antis ant lėkštutės. Eina senis su snieguole, dovanėles dovanoja. Jeigu geras tu buvai gausi šližiką dykai! 

*** 

Norėjau pagauti snieguolę ir paklausti ar matė Tave, bet nespėjau ištart Tavo vardo, kaip ji tyliai ištirpo delne. 

*** 

Labas, čia Kalėdų Senelis. Ar gera buvai? Ar neišdykavai, nesikeikei, nepaleistuvavai? Tai pradėk, nes aš tau kiekvienais metais dovanų nežadu nešioti. 

*** 

Pro langą matyti vien sniegynai ir tolumos, Ant stalo – Kūčių pyragas, kuris tuoj bus puolamas, Kalėdomis pakvimpa net kambario oras, Kai lauke suburbia Kalėdų senelio motoras. 

*** 

Ramų vakarą Kūčių šneka zuikiai puikiai du, morkytes sau krimsdami linki jie smagių Šv. Kalėdų! 

*** 

Ūbauja miške pelėdos, nes ant nosies jau kalėdos, jeigu geras tu buvai, gausi dovanu tikrai! 

*** 

Šiemet dovanų nebus, nes Kalėdų seneliui depresija! Snieguolė jį paliko ant ledo dėl besmegenio! O nykštukai tebešvenčia Jonines! Bet vis tiek – linksmų Šv. Kalėdų! 

*** 

Baltom, baltom pėdutėm per pusnis gilias, brenda tas Kalėdų sapnas nusinešdamas šalnų gėles. Tu nemiegok, žiūrėk plačiom akim, gal pamatysi Senį Šaltį su didelėm ausim. 

*** 

Eglė, sniegas ir lemputės, kalakutas ir šakutės. Tortas, žvakės, skrandžio bėdos, visa tai yra Kalėdos! 

 

Atgal