Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Joninių sveikinimai (paveikslėliai)

2022-06-10

Joninių sveikinimai (paveikslėliai)

 

Joninės - dar viena nuostabi vasaros šventė. Ši diena priklauso visiems Jonams ir Janinoms. Taip pat šią dieną minima ir vasaros saulėgrįža – tai ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties metas, dar nuo seno vadinama Rasos šventė. Šią dieną įprasta paminėti gamtoje, linksmoje draugų kompanijoje. Per Jonines deginamas laužas, ieškoma paparčio žiedo bei pinami vainikai Jonams ir Janinoms. Šią dieną taip pat stengiamasi pasveikinti visus varduvininkus nustebinant juos ne tik linksmomis dovanomis, bet ir gražiais žodžiais. Jei negalite pasveikinti gyvai, nusiųskite gražų sveikinimą elektroniniu laišku ar žinute. Paruošėme Jums gražių paveikslėlių su sveikinimais, kurie tikrai pradžiugins Joną ar Janiną.


           

 

Atgal