Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Gražiausi sveikinimai draugei gimtadienio proga

2023-11-09

Gražiausi sveikinimai draugei gimtadienio proga

Kai gimtadienį švenčia geriausia draugė norisi ne tik išrinkti įspūdingiausias gimtadienio dovanas, bet ir atrasti tinkamiausius žodžius. Sveikinimas draugei turi būti prasmingas ir nuoširdus. Juk draugė tas žmogus, su kuriuo praleidžiate daug laiko, dalinatės paslaptimis, liūdnomis ir džiaugsmingomis akimirkomis. Todėl gražiausi gimtadienio sveikinimai turi paliesti jos širdį ir priversti nusišypsoti. Tad koks gimtadienio sveikinimas draugei būtų pats taikliausias? Paruošėme Jums sveikinimų rinkinį, kuriame tikrai rasite tinkamiausius žodžius.  

*** 

Sveikinu su gimtadieniu ir linkiu sėkmė darbe, jaukumo namuose ir meilės šeimoje! 

*** 

Sveikinu, miela drauge, Tave su gimtadieniu ir linkiu, kad pildytųsi drąsiausi Tavo norai, kad gyvenimas dovanotų tik malonias akimirkas, o gerų žinių srautas ir įkvepiančios idėjos būtų nuolatiniai Tavo palydovai! 

*** 

Linkiu Tau niekada nepritrūkti ryžto, išminties ir veržlumo siekiant užsibrėžtų tikslų, o gyvenimas tegul dovanoja tik sėkmę, džiaugsmą ir meilę! Su gimtadieniu, brangi drauge.  

*** 

Sveikinu su gimimo diena ir linkiu, kad sėkmingai įveiktum kiekvieną savo gyvenimo kelio posūkį!  

*** 

Gimtadienio proga linkiu Tau daug laimės, daug šypsenų, tikrų draugų, vilties ir kad sėkmė Tave už rankos vestų tiesiu gyvenimo keliu! 

*** 

Sveikinu, miela drauge, Tave su gimimo diena ir linkiu, kad Tavo gyvenimo kelią kasdien nušviestų vis skaistesni laimės spinduliai, o svarbiausia - nepamirštum šypsotis, mylėti ir keliauti! 

*** 

Gimtadienio proga linkiu visko, kas atrodo taip paprasta, bet gražu - laimės ir pilnatvės jausmo, didelių svajonių ir jų išsipildymo, skanaus torto ir geros kompanijos, su kuria galėtum jį suvalgyti. Su gimtadieniu! 

***  

Gyvenimas - kaip šokoladinių saldainių asorti dėžutė - niekada nežinai, su kokiu įdaru saldainį išsitrauksi. Linkiu išsitraukti tik skaniausius gyvenimo „saldainius“. Gražios gimimo dienos! 

*** 

Lai visi norai išsipildo, niekada netrūksta džiaugsmo, šypsenų. 
Linkiu Tau žemiškų dalykų ir visko, kas šioj žemėj nuostabu! Su gimimo diena! 

*** 

Linkiu, kad gyvenimas būtų kupinas laimės, o širdyje vyrautų harmonija, jaudintis tektų tik dėl meilės reikalų, o bėdos ir nusivylimai aplenktų tavo kiemą. Linkiu stabilumo, finansinės gerovės, sėkmės ir laimės, o tavo norai ir troškimai lai pildosi! Su gimtadieniu! 

*** 

Tegul gyvenimas bus kupinas laimę teikiančių smulkmenų, mylimo žmogaus apkabinimų, jaukių vakarų su garuojančiu arbatos puodeliu, įkvepiančių idėjų ir tik geriausio linkinčių žmonių. Būk laiminga

*** 

Gimimo dienos proga linkiu įkvepiančių ir spalvingų gyvenimo akimirkų, didelių pasiekimų, daug nuostabių siurprizų ir ištikimų bičiulių, kurie nuolat palaikytų ir džiaugtųsi Tavo sėkme! Su gimtadieniu! 

*** 

Gimtadienio proga linkiu, kad Tavo laimė būtų tokia didelė kaip žemė ir tokia skaisti kaip saulė, o jos užtektų ne tik vienai šventei, bet ir visam Tavo gyvenimui! 

*** 

Noriu palinkėti Tau žvaigždėtų metų ir tyro, nuostabaus dangaus! Kad siela koptų laimės laiptais – juk laimės niekada nebus per daug! Su gimimo diena!  

*** 

Sveikinu su gimtadieniu ir linkiu Tau atrasti tai, kas kiekvieną dieną skatintų eiti į priekį, kilti aukštyn ir sėkmingai pasiekti savo tikslų!  

*** 

Gimtadienio proga linkiu visko, kas šiame gyvenime svarbiausia: tvirtos sveikatos, begalinio džiaugsmo, amžinos jaunystės, plačios šypsenos ir tiesiog laimės!  

*** 

Miela drauge, gimtadienio proga linkiu, kad iš Tavo akių riedėtų tik džiaugsmo ašaros, širdies niekada neužgautų melas ir išdavystė, visada būtų, kuo didžiuotis, ką mylėti, kuo pasitikėti ir į ką atsiremti sunkiausiomis akimirkomis.  

*** 

Visada būk ryški ir žavinga, atvira širdimi meilei. Gimtadienio proga linkiu būti laiminga, turtinga, sėkminga, nes gyvenime dažnai to taip stinga... 

*** 

Tegul negandos Tave aplenkia, o laimės akimirkų niekada nebūna per mažai. Išlik nuostabi ir jauna amžinai, juk esi verta tik to, kas geriausia! Su gimtadieniu, brangi drauge! 

*** 

Linkiu netikėtų siurprizų ir nežemiškos meilės, dar didvyrio mielo šalia. Kad gyvenime netrūktų romantikos, laimės ir išskirtinių akimirkų. Sveikinu Tave su gimimo diena! 

***  

Drauge, sveikinu Tave su gimimo diena. Linkiu, kad Tavo gyvenimas būtų linksmas, įdomus ir sėkmingas, o visos svajonės išsipildytų su kaupu. 

*** 

Žmogaus likimas - siekti laimės. Tegul tavasis laimės žiburys šviečia kiekvieną dieną vis skaisčiau ir niekada neužgęsta! Su gimtadieniu! 

*** 

Kai Tu gimei, danguje įsižiebė dar viena žvaigždė... Linkiu, kad ji kuo ryškiau spindėtų ir neužgestų dar ilgai, ilgai! Su gimimo diena! 

*** 
Linkiu svajonių išsipildymo ir meilės kibirkštėlės, kuri uždegtų ugnį Tavo širdyje, sušildytų šalčiausią naktį, priverstų pasijust laimingu žmogumi! Su gimtadieniu! 

*** 

Gimtadienio proga linkiu gyvenimo kelyje sutikti daug stiprių konkurentų, kurie savo išmintimi bei idėjomis skatintų nuolat tobulėti, kurti ir tapti dar stipresniu žmogumi.

Gimtadienio sveikinimai draugei – svarbi draugystės dalis. Sveikinant draugę užtenka pačių nuoširdžiausių žodžių ir paprastų linkėjimų. Ir tam nebūtina rinktis eiliuotus žodžius ar ilgus sveikinimus. Juk kartais vienas žodis pasakytas iš širdies daug mielesnis nei ilgas eilėraštis. Sveikinimai su gimtadieniu draugei taps dar malonesni, jei pasakysite juos gyvai, šventiško susitikimo metu. 

Atgal