Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Gimtadienio sveikinimai vaikams 13 metų proga

2021-08-13

Gimtadienio sveikinimai vaikams 13 metų proga

Nors vaikus atrodo sveikinti paprasta, kaip išrinkti gimtadienio dovanas, iš tiesų ne visuomet taip. Vaikai skirtingi, skirtingi ir jų lūkesčiai. Vieniems vaikams užtenka, kad būtų išpildyta jų nauja užgaida, o kiti vis tik labiausiai laukia gražių sveikinimų ir žodžių, dėmesio, apkabinimo ir laiko kartu. Net ir 13-metis nors ir neparodo savo tikrųjų jausmų, visuomet džiaugsis Jūsų dėmesiu ir buvimo kartu. Paruošėme sveikinimų rinkinį, kurie puikiai tiks pasveikinti paauglius! 

*** 

Gimtadienis - tai tik pirma diena iš kitų trys šimtai šešiasdešimt penkių dienų žemės kelionės aplink saulę. Mėgaukis šia kelione kiekvieną dieną. 

 *** 

Kas visuomet didėja ir niekuomet nemažėja? Amžius. Linkiu, kad Tavo gyvenime visko, kas geriausia (smagių dienų, įdomių bei naudingų žinių, sąžiningai uždirbtų pinigėlių ir kitų gerų dalykų) kad tik daugėtų ir niekuomet nemažėtų. 

 *** 

Kuo daugiau skaitysi, tuo daugiau žinosi. Kuo daugiau mokysiesi, tuo daugiau pamatysi ir tas savo žinias įgyvendinsi. Linkiu ne tik daug skaityti ir mokytis, bet ir tobulėti bei visko, kas geriausia patirti. 

*** 

Savigarba, savęs pažinimas ir kontrolė. Šis trejetas yra didžiausia galia gyvenime. Linkiu, kol augi, kuo geriau save pažinti, išsiugdyti savigarbą, kad kai ateis laikas, save kontroliuotum ir siektum tik pačių geriausių tikslų. 

 *** 

Kaip pasaulyje nėra nieko didesnio ir tobulesnio už žmogų, taip žmoguje nėra nieko svarbesnio nei charakteris. Linkiu užauginti ir turėti patį geriausią ir stipriausią charakterį - jis svarbiausias siekiant savo svajonių įgyvendinimo. 

 *** 

Kai Tu gimei, buvai toks nustebęs, kad negalėjai kalbėti 1,5 metų. Su gimtadieniu! 

 *** 

Žmonės yra vienodi ir ne gimimas, bet jų vertybės daro juos skirtingus. (Volteras) Linkiu, kad ir tavo gyvenime svarbiausios būtų vertybės.  

 *** 

Kad sulauktum senatvės, turi visą gyvenimą derinti kūną, protą ir širdį. Kas sulauktum energingos senatvės, turi visą gyvenimą treniruotis, mokytis ir mylėti žmones. 

*** 

Tegul Tavo dienos būna kupinos saulės šviesos ir nuostabių spalvų, o naktys – ramių sapnų ir svajonių. 

 *** 

Linkiu tokios pat šviesios ateities, kokią šviesą skleidžia žvakutės ant tavo gimtadienio torto. 

*** 

Augimas nėra skaičiuojamas metais. Augimas skaičiuojamas žmogaus nuolatiniu tobulėjimu. Linkiu, kad nuo šio iki kito jubiliejaus daug daugiau visko sužinotum, patirtum, patobulėtum - paaugtum. 

 *** 

Dieve, suteik mums ramybės priimti tai, ko negalime pakeisti. Suteik mums drąsos pakeisti tai, ką reikia pakeisti, ir išminties, kad atskirtume vieną nuo kito. Linkiu ramybės, drąsos ir išminties Tavo tik prasidedančiam gyvenimo kely. 

 *** 

Esi jauna (-a), tik gyvenimo pradžioje, bet nesubrendusi (-ęs) gali būti visą gyvenimą. Linkiu Tau subrendimo ir protingų poelgių jau jaunystės dienomis. 

*** 

Jei galėtume būti jauni dukart, ištaisytume visas savo klaidas. Linkiu išmintingų minčių, poelgių ir niekad neklysti. 

 *** 

Regis paaugame tik tuomet, kai metai prabėga. Bet iš tiesų, paaugame kasdien. Auk kas minutę ir džiaukis kiekviena akimirka ne tik per gimtadienį, ne tik jubiliejaus dieną, bet kas dieną. 

 

Atgal