Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka Prisijungti

Gimtadienio sveikinimai tėčiui

2021-08-07

Gimtadienio sveikinimai tėčiui

Tėtis - vienas brangiausių žmonių gyvenime. Todėl jis vertas gražiausių sveikinimų gimtadienio proga. Tegul žodžiai skamba iš širdies, su pagarba ir meile. Juk norisi pasakyti viską, kas gražiausia. Paruošėme sveikinimų rinkinį tėčiui. Gimtadienio dovanos tėčiui turėtų būti taip pat ypatingos. O geriausia dovana - Jūsų laikas kartu. Pasiimkite tėtį savaitgalio poilsiui ar pasiplaukiojimui, o gal parodysite jam pasaulį iš dangaus, skrisdami oro balionu. Tokios dovanos pačios įsimintiniausios! Juk akimirkų niekas negali ištrinti.  

*** 

Tėti, brangiausias, dėkoju aš tau, kad auklėjai, mylėjai, padėjai daugkart. Linkiu tau sveikatos, idėjų ir laimės, kad niekas netemdytų tau gyvenimo saulės. Su gimtadieniu! 

*** 

Su gimtadieniu, Tėveli! Linkiu tau ilgų ir laimingų metų, energijos ir optimistinių minčių. Tegul tavo širdį aplanko atliktų darbų džiugesys, o visos idėjos tampa realybe. Daug laimės ir tvirtos sveikatos Tau! 

*** 

Tėveli, tegul tava širdis ilgai liepsnoja, lai tvirtas žingsnis nesustoja. Darbščios rankos gėrį sėja – gyvenimas tik įpusėjo! Su gimtadieniu! 

*** 

Tėveli, linkiu visada išlikti tvirta ir stipria mūsų šeimos atrama. Būk laimingas ir sveikas! Sveikinu su gimimo diena ir linkiu tau tik to, kas geriausia! 

*** 

Sveikinu, tėveli, su gimimo diena ir linkiu sėkmės, stiprybės bei sveikatos. Labai myliu tave ir didžiuojuosi, kad turiu tokį nuostabų tėtį! 

*** 

Tėveli, noriu, kad žinotum, jog esu labai laimingas būdamas tavo s8numi. Linkiu, kad tavo svajonės pildytųsi, džiaugsmingos akimirkos lydėtų kiekvieną tavo žingsnį, o sveikata niekada nekeltų rūpesčių. Niekada nepamiršk, koks brangus man esi! Su gimtadieniu! 

*** 

Ačiū, tėveli, kad visada esi šalia, kad tavimi galima pasitikėti, sulaukti paguodos ir palaikymo. Myliu Tave ir gimtadienio proga linkiu neišsenkančios sveikatos! 

*** 

Tėti, tegul tavo gyvenimas būna ilgas ir giedras. Tegul tavo gerose akyse šviečia tik laimės žiburėliai. Su gimimo diena! 

*** 

Tėti brangiausias, dėkoju aš tau, kad auklėjai, mylėjai, kad ranką ištiesei suklupus. Dėkoju tau už suteiktą gyvenimą ir gerą žodį man kaskart. Su gimtadieniu! 

*** 

Tėveli, tegul tava širdis ilgai liepsnoja, lai tvirtas žingsnis nesustoja. Tau visas kelias priešaky dar! Su gimtadieniu! 

*** 

Kaip laikas greit metus skaičiuoja! Jis bėga lyg sraunus vanduo, jis nesustoja. 

Ir nors šiandieną jubiliejų tu šventi, tau metų tiek, kiek tu jauti širdy. Su gimtadieniu! 

*** 

Be tavęs, tėti, nebūčiau tuo, kas esu. Tu pastatei mano gyvenimo pamatą Ir jo iš manęs niekas neatims. 

Užaugau su tavo vertybėmis ir dėl to be galo džiaugiuosi. Ačiū. 

Su gimtadieniu! 

*** 

Jaučiuosi saugus, kai esi su manimi, tu visad randi linksmybių, kurios prablaško, 

Mano gyvenimas daug gražesnis, nes tu šalia. Jei atvirai, esi pats geriausias tėtis pasaulyje. 

Su gimtadieniu! 

*** 

Tėti, tu esi mano užuovėja ir rūpesčio rūmas, tik tu esi tikras mano draugas. 

Esi mano mokytojas, mano užtarėjas, kai tik man tavęs prireikia, visuomet esi šalia. 

Ačiū tau už tai. Myliu tave ir sveikinu su gimtadieniu! 

*** 

Su gimtadieniu, tėveli! Linkiu tau ilgų ir laimingų metų, negęstančios energijos ir optimistinių minčių. Tegul tavo širdies neslegia rūpesčiai ir liūdesys, darbai džiugina, o idėjos pildosi. Daug laimės ir tvirtos sveikatos tau! 

 

Atgal