Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Gimtadienio sveikinimai mokytojai

2023-08-13

Gimtadienio sveikinimai mokytojai

Gimtadienis – nuostabi diena sukaktuvininkui. Tai ne tik diena, kai padidėja metų skaičius, bet ir laikas pabūti dėmesio centre, brangiausių žmonių apsuptyje. Įprastai su gimtadieniu sveikiname šeimą, giminaičius ir draugus, kolegas. Tačiau vaikams mokytojai taip pat svarbūs žmonės. Todėl paruošėme sveikinimų rinkinį - gimtadienio sveikinimai mokytojai. Sveikinimai mokytojai su gimtadieniu dažniausiai turi būti gražūs ir prasmingi. Būtent tokius ir rasite šiame rinkinyje. Tegul dovanos ir sveikinimai mokytojai būna patys nuoširdžiausi.  

*** 

Tegul bėdos Jus aplenkia, o pasiekimai džiugina,  

Tegul supa Jus tik geri draugai, o artimųjų šiluma šildo net iš tolo,  

Tegul šypsena nedingsta nuo Jūsų veido, o laimė tampa nuolatine palydove.  

Gražaus gimtadienio, miela mokytoja, ir skanaus torto! 

*** 

Linkime geros sveikatos, klestėjimo, sėkmės, džiaugsmo, laimės, gerumo, meilės, puikios nuotaikos bei daug gražių gyvenimo akimirkų. Tegul šiluma ir jaukumas visada užpildo Jūsų, mokytoja, namus ir širdį, o norai išsipildo vien pagalvojus apie juos. Su gimtadieniu! 

*** 

Tegu gyvenimas tampa ilga nuotykių ir atradimų kupina kelione.  

Tegul kiekviena diena būna tarsi šventė, o naktis - lyg stebuklinga pasaka.  

Visada būkite tokia žavi, kaip dabar, ir labai laiminga. Su gimtadieniu, brangi mokytoja! 

*** 

Su gimtadieniu, mokytoja!  

Tegul padovanotų gėlių aromatas bei mylinčių žmonių dėmesys užpildo šią dieną džiaugsmingomis akimirkomis.  

Linkime, kad išsipildytų visos svajonės, o kiekviena Jūsų gyvenimo diena būtų kupina džiaugsmo, laimės bei sėkmės! 

*** 

Su gimtadieniu, mokytoja!  

Tegul būna šviesu ir šilta už lango bei Jūsų širdyje. Linkime gyventi nuolatinėje harmonijos su savimi ir su supančiu pasauliu bei paneigti teiginį, kad laimė yra tik akimirka. Tegul Jūsų laimė bus matuojama metais! 

*** 

Linkime Jums geros sveikatos ir ilgų gyvenimo metų, aplinkinių pagarbos, ir artimųjų meilės. Tegul kiekviena Jūsų gyvenimo diena būna užpildyta laime, mažais kasdieniais džiaugsmais bei įdomiais susitikimais, ir kiekvieną rytą Jus tepasveikina jauki saulės šiluma bei artimųjų šypsenos! Su gimtadieniu, mokytoja! 

*** 

Tegul ryškiausi gyvenimo džiaugsmai nušviečia Jums kelią, o kiekvienos dienos kelionė priartina Jus prie svajonių išsipildymo! Su gimtadieniu, miela mokytoja! 

*** 

Nuoširdžiai sveikiname Jus, mokytoja, su gimtadieniu ir linkime būti laimingai ir mylimai, apsuptai mylinčių žmonių ir išlikt visada tokiai jaunatviškai ir šauniai! 

*** 

Tegul šiandien viskas būna gardu, dosnu ir linksma! Tegul viduje ir toliau liepsnoja tas nenuilstantis ir vis pirmyn vedantis ieškojimo bei atradimo jausmas! Siunčiame nuoširdžiausius sveikinimus gimimo dienos proga, mylimiausia mokytoja! 

*** 

Žmogus nepakeičiamas laike, nepakartojamas žemėje. Kiekvienas skleidžiame savo ypatingą šviesą. Istorija skaičiuoja šimtmečius, o žmogus – metus, valandas ir dienas. Sveikiname su dar vienais prabėgusiais metais. Linkime nepamiršti, kad kiekviena skubanti sekundė skaičiuoja žmogaus metus ir kas kart atneša naują patirtį, žinias, džiaugsmą, viltį, meilę, juoką, svajones ir laimę! 

Atgal