Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Dovanų čekis - geidžiamiausia dovana tinkanti bet kokia proga

2020-12-21

Dovanų čekis - geidžiamiausia dovana tinkanti bet kokia proga

Įvairios šventės, tame tarpe ir Kalėdos, mus priverčia pasukti galvą, kuo nustebinti brangiausius žmones. Vienas iš dažnų pasirinkimų - dovanų čekis. Nors anksčiau buvo manoma, kad jis geras sprendimas tik tuomet, jei nesugalvojame ką padovanoti. Tačiau paskutiniu metu dovanų čekiai tampa vis populiaresnė dovana. Juk tai laisvė rinktis ir įsigyti tai, ko šiaip gal būt sau neleistum.  

2020-ųjų metų statistika 

Lapkričio 30 dieną statista.com pateikė JAV atliktos apklausos rezultatus. Apklausos duomenimis net 34% apklaustų respondentų atsakė, kad dovanų čekis jiems būtų puiki dovana.  

Na, o apsipirkimų statistikos JAV dar rugsėjį rodė, kad dovanų čekis vienas populiariausių kalėdinių dovanų pasirinkimų. Beveik 50% atsakiusių respondentų teigė, kad ketina per Kalėdas dovanoti dovanų čekus. Po čekių sekė drabužiai. Kaip matote – dovanos renkamos praktiškos.  

Peržiūrėjus praėjusių metų statistiką JAV, matoma, kad šeimos narių dovanoms buvo skiriama vidutiniškai net 502 JAV doleriai. Kolegoms ar draugams išleista vidutiniškai apie 50 JAV dolerių.  

Idėjų dovanoms žmonės dažniausiai ieško internete, naršydami įvairias svetaines, skaitydami straipsnius, o kai kurie tiesiog besilankydami parduotuvėje. Beje, idėjų ką padovanoti ar kaip pasigaminti dovanas savo rankomis galite rasti ir mūsų svetainės tinklaraštyje. Stengiamės visuomet pasidalinti naudinga ir įdomia informacija.  

Lietuvoje šiemet taip pat buvo atliktas tyrimas, kurį užsakė „Versli Lietuva”. Tyrimų kompanija „Spinter tyrimai” rezultatai rodo, kad net 53% Lietuvos gyventojų šiemet iš anksto planavo įsigyti kalėdines dovanas elektroninėse parduotuvėse. Žinoma, net 56% vis tik rinkosi dovanų ieškoti fizinėse parduotuvėse. Tyrimo duomenimis matoma, kad internetu perkančių amžiaus segmentas pasiskirsto taip: 70% pirkėjų yra 18 - 38 m. amžiaus, 49% 36 - 45 m. amžiaus. Tačiau net ir vyresnio amžiaus žmonės svarstė galimybę apsipirkti internetu. Labiausiai jų tokį pasirinkimą įtakoja tai, kad internetu apsipirkti saugu, nereikia išeiti iš namų.  

Dovanų čekiai šiemet itin populiarūs, kadangi juos įsigyti galima saugiai, internetu. Lygiai taip pat galima įteikti be kontakto kitam žmogui. O ir čekio gavėjas galės išsirinkti norimą daiktą saugiai būdamas namuose. Paprasta, patogu ir tikrai lieka įvertinta.  

Kodėl varta dovanoti dovanų čekį? 

Dovanų čekis ne tik palengvina naštą renkant tinkamą dovaną žmogui. Tai galimybė žmogui pačiam išsirinkti, suteikiamas malonumas ir papildomos džiaugsmo akimirkos. Ypatingai tai geras pasirinkimas tada, kai nežinote kas labiau patiktų ar ko žmogus nori. Be to, dovanų čekių galiojimas ilgas, todėl juo pasinaudoti žmogus gali ir vėliau, kai kažko prireiks. Prekybos centrų čekiai itin populiarūs, nes juose šimtai čekio panaudojimo galimybių. Na, o žmogui turinčiam tam tikrus pomėgius puikiai tiks ir specializuotos parduotuvės ar paslaugos dovanų čekis.  

Kokie dovanų čekiai populiariausi?  

Lietuvoje dovanų čekiai tampa vis populiaresni, kaip ir užsienio šalyse. Dabar toks pasirinkimas ypatingai dažnas, kadangi žmonės vieni kitus sveikina per atstumą. Dovanų čekį galima įteikti per akimirką, tiesiog išsiunčiant el. paštu kartu su šiltu sveikinimu. Pastebėjome, kad ypatingai populiarūs parduotuvių dovanų čekiai. Dažniausiai pasirenkami didieji pramogų ir prekybos centrai, kuriuose įsikūrė daugybė parduotuvių ir paslaugų teikėjų vienoje vietoje.  

TOP 5 dažniausiai perkami dovanų čekiai  

Dalinamės parduotuvių, kurių dovanų čekiai perkami dažniausiai.  

Akropolio dovanų čekis 

Akropolio dovanų čekis  - tai vienas populiariausių pasirinkimų ne tik Kalėdoms, bet ir kitoms šventėms. Tai dovanų kortelės, kuriomis galima atsiskaityti prekybos centre veikiančiose parduotuvėse, kavinėse ar pasinaudoti tam tikromis paslaugomis. Akropolio dovanų čekis populiarus, kadangi prekybos centras įsikūręs ne viename Lietuvos mieste, o prekybos ir pramogų vietų čia daugybė. Juk tai „miestas mieste“. Be to, dovanų kortelę panaudoti galima ne iš karto, o tuomet kai kažko prireiks. 

Akropolyje veikia parduotuvės, ledo arenos, boulingas, vaikų žaidimo kambariai, interneto kavinės, kino salės. Čia pramogų atras kiekvienas.  

Panoramos dovanų čekis  

Panoramos dovanų čekis taip pat itin dažnas pasirinkimas, ypatingai vilniečių. Prekybos ir laisvalaikio centras „Panorama” - tai net trijų aukštų erdvė, kuri suskirstyta į kelias funkcines zonas. Tai padeda daug lengviau orientuotis prekybos centre ir patogiai apsipirkti. Prekybos centre rasite ne vieną garsaus prekinio ženklo parduotuvę, vienas aukštas skirtas vaikų prekėms, drabužiams, vaikų pramogų centras.  

Prekybos centro „Panorama” dovanų kortelė patogi – ja atsiskaityti galima ne vienoje vietoje ir sumą išnaudoti per kelis kartus. Todėl dovanodami žmogui suteiksite galimybę įsigyti tai, ko jis trokšta, o gal tiesiog smagiai praleisti laiką.  

Pegaso dovanų čekis 

Pegaso dovanų čekis - vienas populiariausių dovanų čekių tarp knygų mylėtojų. Jei žinote, kad žmogui patinka skaityti, ši dovana bus pats geriausias pasirinkimas. „Pegasas“ yra didžiausias knygynų tinklas Lietuvoje. Visoje Lietuvoje veikia net 34 „Pegaso“ knygynai. Be knygų, čia galima rasti pačių įvairiausių žaidimų, kanceliarinių prekių, suvenyrų, dekoracijų namams, žvakių, namų kvapų ir kitų mielų daiktų. Todėl net ir neskaitantis žmogus tikrai ras sau patinkantį daiktą. Pegaso dovanų čekis puikiai tiks kaip dovana net ir vaikams.  

Douglas dovanų čekis 

Douglas dovanų čekis - tai laisvė išsirinkti mėgstamą kosmetiką, kvepalus ar kitus grožio produktus. Jei žmogus, kuriam ieškote dovanos rūpinasi savo išvaizda ar dievina kvepalus. Tai ne tik parduotuvė - tai tarsi grožio namai. Čia galėsite pasinaudoti profesionalų patarimais, maloniu aptarnavimu ir kokybe.  

Be viso to, Douglas“ klientai gali pasinaudoti ir makiažo paslaugomis, specialistai padės nustatyti odos tipą, parinks tinkamus produktus. Na, o jei perkama dovaną, ją gražiai supakuos.  

Dovanokite laisvę išsirinkti mėgstamą kosmetiką, parfumeriją ar kitas grožio prekes! „Douglas“ dovanų čekis nustebins kiekvieną, besirūpinantį savo puikia išvaizda! 

Todėl Douglas dovanų čekis - tikras stebuklas ir daugelio moterų svajonė. Žinoma, puikiai tiks ir vyrams, nes čia grožio priemonių bei kvepalų apstu ir jiems.  

Dovanų kortelė - „Internete karantino nėra“ 

Dovanų kortelė - „Internete karantino nėra“ - tai šių metų naujiena. Tai „Versli Lietuva“ inicijuotas projektas, kuris yra pagalba verslui. Tai pirmojo tokio pobūdžio dovanų kortelė visoje Lietuvoje. O su ja galima apsipirkti internetu daugybėje Lietuvos smulkaus bei vidutinio verslo elektroninėse parduotuvėse. Projektu skatinama paremti smulkųjį verslą ir padėti mūsų amatininkas, verslų kūrėjams. Be to, ši dovanų kortelė suteikia žmogui galimybę rinktis iš itin plataus prekių asortimento. Įsigytas pirkinys žmogui bus kruopščiai supakuotas ir išsiųstas.  

Sumą dovanos kortelei galima rinktis pagal savo norus ir galimybes.  

Ši kortelė tai dovana su pridėtine verte. Juk taip gera įteikti dovaną ir tuo pačiu prisidėti prie kito žmogaus gerovės.  

Populiarūs ne tik parduotuvių dovanų čekiai 

Nors didžiųjų prekybos centrų čekiai pasirenkami dažniau, tačiau populiarūs išlieka ir įvairių paslaugų, poilsio dovanų čekiai. Kadangi tokiu čekiu galima pasinaudoti per pakankamai ilgą laikotarpį, žmonės drąsiai juos renkasi ir dovanoja savo brangiausiems žmonėms.  

Ypač populiarūs išlieka poilsių viešbučiuose, nameliuose čekiai kartu su SPA paslaugomis.  

Kaip dovana vis labiau populiarėja maisto į namus kuponai, degustacijos, išskirtiniai, gurmaniški rinkiniai.  

Dažnas pasirinkimas - dovanų čekis apsipirkimui tam tikroje elektroninėje parduotuvėje. Tai puikus pasirinkimas, kai žinote, kas labiausiai patinka žmogui, kuriam ieškote dovanos. Dažniausiai pasirenkamos kosmetikos, batų, drabužių, papuošalų, knygų elektroninės parduotuvės.  

Taip pat šiemet itin išpopuliarėjo dovanų čekis įvairiems mokymams, seminarams nuotoliniu būdu. Žmonės stengiasi kokybiškai išnaudoti laiką leidžiama namuose, to nori ir savo artimiesiems bei draugams. Kiekvienas turi sritį, kuria domisi ar nori labiau pagilinti žinias, tad tokia dovana puikus pasirinkimas.  

Dovanų čekis - geriausias pasirinkimas bet kokia proga!  

 

Atgal