Mokėk su MoQ - gauk 1 € atgal! Daugiau

Padovanok vaikams iš dienos centro pietus!

Dovanos įvertinimas: 5.0 (1 Įvertinimai)

Paslaugos vieta: Visa Lietuva
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Namai dažnam iš mūsų yra tvirtovė, saugumo ir ramybės užuovėja nuo sparčiai besikeičiančio pasaulio. Deja, ne visiems taip yra, o skaudžiausia, kai pažeidžiamiausi ir silpniausi mūsų visuomenės nariai – vaikai – tokios užuovėjos namie neranda...

„Gera dovana“ ir Maltos ordinas suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori padėti vaikams iš Maltiečių dienos centro. Padėti galite pirkdami šį dovanų čekį – visa nurodyta suma, už kurią įsigysite čekį, keliaus į Maltos ordino vaikų dienos centro fondą. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai įsigyti šį dovanų čekį ir Jūsų auka automatiškai atiteks vaikų dienos centrui.

2017 m. 335 vaikai iš 220 socialiai remtinų šeimų lankė Maltiečių vaikų dienos centrus. Vaikai iš finansinius ir socialinius sunkumus patiriančių šeimų, turintys mokymosi, pritapimo mokykloje, elgesio sunkumų, augantys nepilnoje šeimoje ar išgyvenantys krizinį laikotarpį visada randa saugų prieglobstį Maltiečių vaikų dienos centre.

Į vaikų dienos centrus vaikai ateina po pamokų mokykloje. Čia jie nemokamai maitinami, ugdomi jų socialiniai, bendravimo, asmens higienos įgūdžiai, supažindinami su bendražmogiškomis, krikščioniškomis vertybėmis.

Socialiniai pedagogai bei psichologai konsultuoja ir padeda ne tik vaikams, bet ir visai jų šeimai. Teikiama socialinė pagalba – šeimos aprūpinamos drabužiais ir maistu.

Maltiečių vaikų dienos centras neretai būna vienintelis saugus prieglobstis sunkumus išgyvenantiems vaikams. Kviečiame pasirūpinti mažaisiais ir padovanoti jiems pietus – daliai vaikų šie pietūs taps vieninteliu karštu maistu tą dieną.

Vieta
Vieta

Maltiečių vaikų dienos centras

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

5.0 1 Įvertinimai

5 balai 100%

4 balai 0%

3 balai 0%

2 balai 0%

1 balas 0%

Ar

Patvirtintas vartotojas

Arturas

Patvirtintas vartotojas

5.0

Puiki idėja!

2019-08-18 Ar šis komentaras Jums naudingas? Taip Ne