Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi
Meniu
Kategorijos
Dovanų idėjos
Vieta

Padovanok vaikams iš dienos centro pietus!

Dovanos įvertinimas: 5.0 (1 Atsiliepimai)

Paslaugos vieta: Visa Lietuva
Įveskite sumą nuo: 5,00 € iki 200,00 €
Pasirinkite sumą:
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui. Ačiū už Jūsų gerumą!

Namai dažnam iš mūsų yra tvirtovė, saugumo ir ramybės užuovėja nuo sparčiai besikeičiančio pasaulio. Deja, ne visiems taip yra, o skaudžiausia, kai pažeidžiamiausi ir silpniausi mūsų visuomenės nariai – vaikai – tokios užuovėjos namie neranda...

„Gera dovana“ ir Maltos ordinas suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori padėti vaikams iš Maltiečių dienos centro. Padėti galite pirkdami šį dovanų čekį – visa nurodyta suma, už kurią įsigysite čekį, keliaus į Maltos ordino vaikų dienos centro fondą. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai įsigyti šį dovanų čekį ir Jūsų auka automatiškai atiteks vaikų dienos centrui.

2017 m. 335 vaikai iš 220 socialiai remtinų šeimų lankė Maltiečių vaikų dienos centrus. Vaikai iš finansinius ir socialinius sunkumus patiriančių šeimų, turintys mokymosi, pritapimo mokykloje, elgesio sunkumų, augantys nepilnoje šeimoje ar išgyvenantys krizinį laikotarpį visada randa saugų prieglobstį Maltiečių vaikų dienos centre.

Į vaikų dienos centrus vaikai ateina po pamokų mokykloje. Čia jie nemokamai maitinami, ugdomi jų socialiniai, bendravimo, asmens higienos įgūdžiai, supažindinami su bendražmogiškomis, krikščioniškomis vertybėmis.

Socialiniai pedagogai bei psichologai konsultuoja ir padeda ne tik vaikams, bet ir visai jų šeimai. Teikiama socialinė pagalba – šeimos aprūpinamos drabužiais ir maistu.

Maltiečių vaikų dienos centras neretai būna vienintelis saugus prieglobstis sunkumus išgyvenantiems vaikams. Kviečiame pasirūpinti mažaisiais ir padovanoti jiems pietus – daliai vaikų šie pietūs taps vieninteliu karštu maistu tą dieną.

Vieta
Vieta

Maltiečių vaikų dienos centras

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Paaukoti pinigai bus pervesti organizacijai kaip parama.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

5.0 1 Atsiliepimai

5 balai 100%

4 balai 0%

3 balai 0%

2 balai 0%

1 balas 0%

Ar

Registruotas klientas

Arturas

Registruotas klientas

5.0

Puiki idėja!

2019-08-18 Ar šis komentaras buvo naudingas? Taip Ne

Dovanų pakuotės Maišeliai, vokai ir dėžutės
Visai savo produkcijai siūlome spalvingas pakuotes, kurios dovanai suteiks asmeniškumo bei išskirtinumo. Rinkitės iš daugybės skirtingų spalvų, formų ir faktūrų, pakuokite dovanų korteles, rinkinius ar prekybos centrų čekius.
Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį (netaikoma PC čekiams bei „Gera Dovana“ dovanų kortelei), po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Klasikinio dizaino „Gera Dovana“ čekis, kurį galite įsigyti pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant „Gera dovana“ parduotuvėse.