Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

Padėkime tėvų apleistiems vaikams


Paslaugos vieta: Visa Lietuva
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas ir pratęsimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Kiekvienas vaikas – tai unikali asmenybė. Siekiame kiekvienam vaikui sukurti savitą aplinką, tinkamą saugiai augti ir formuotis: šeimoje, bendruomenėje ir visuomenėje.

Emilija ne vieną savaitę buvo palikta viena.

8–erių metų Emilijos geriausias draugas, su kuriuo ji leidžia laiką ir kalbasi, yra pliušinis žaislas lapė. Mergaitė, būdama tokio amžiaus, jau pati geba savimi pasirūpinti, moka pasigaminti maisto ir dažnai rūpinasi mama, kai ji negaluoja. Kartą Emilijos mama net visą savaitę kiekvieną dieną vartojo alkoholį ir svaiginamąsias medžiagas, todėl visai užmiršo prižiūrėti savo dukrą. Pamažu tai tapo mamos įprastu gyvenimo būdu.

Vienintelis mergaitės noras – kitas tėtis, kuris saugotų, mylėtų ir neleistų gyventi baimėje. Aštuonmetė mergaitė svajoja gyventi saugiuose namuose, kuriuose jos lauktų nuo priklausomybių išsigydžiusi mama ir nereiktų slėptis nuo pikto tėčio.

Padėti galima – svarbiausia laiku suteikti pagalbą.

SOS vaikų kaimai teikia kompleksinę, nuolatinę pagalbą ne tik vaikams, bet ir jų tėvams. Pagalba teikiama, vos tik pastebėjus grėsmę, todėl labai svarbu ją suteikti laiku. Dažnai darbas su šeima – tai ilgalaikis, nuoseklus darbas, kuris trunka ne vienerius metus. Mums svarbus kiekvienas vaikas, todėl darome viską, kad visi jie patirtų saugią ir džiaugsmingą vaikystę. Dažnai esame vieninteliai vaiko ir šeimos globėjai, kurie kovoja už jų teises teismuose ir mokykloje. Taip pat padedame pakeisti gyvenimo būdą, gydome ir ugdome.

 

„Gera dovana“ remia socialinius projektus ir prisideda prie šių organizacijų veiklų. Todėl paramos pasiūlymus publikuoja be atlygio, netaiko jokių mokesčių ir padengia pavedimo išlaidas. Taip gavėją parama pasiekia cento tikslumuJuk GERA daryti GERA.

Padovanokime pilnavertį gyvenimą tėvų apleistiems vaikams!

Vieta
Vieta

SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

www.sos-vaikukaimai.lt

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Dovanų pakuotės Maišeliai, vokai ir dėžutės
Visai savo produkcijai siūlome spalvingas pakuotes, kurios dovanai suteiks asmeniškumo bei išskirtinumo. Rinkitės iš daugybės skirtingų spalvų, formų ir faktūrų, pakuokite dovanų korteles, rinkinius ar prekybos centrų čekius.
Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį (netaikoma PC čekiams), po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Klasikinio dizaino „Gera Dovana“ čekis, kurį galite įsigyti pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant „Gera dovana“ parduotuvėse.