Kosmetikos parduotuvės SUGIHARA čekis


Paslaugos vieta: Vilnius
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį
Ypatybės
6 mėn. galiojimas Šis čekis yra daugiatipis

„Sugihara“ kosmetikos parduotuvės – tai profesionali, kokybiška ir efektyvi kosmetika bei išsamus ir individualus kosmetikos priemonių parinkimas suaugusiems ir paaugliams. Čia rasite veido ir kūno kosmetikos, plaukų priežiūros bei burnos higienos priemonių, kurias išsirinkti pagal individualius kiekvieno kliento poreikius ir odos tipą padeda profesionalūs kosmetologai ir odos priežiūros specialistai. Specialistas ne tik įvertins Jūsų odos būklę ir pasiūlys tinkamiausias priemones, bet ir galės rekomenduoti efektyviausias veido procedūras tolimesnei odos priežiūrai.

Kokybiška profesionali kosmetika ir atestuoto specialisto pagalba parinktos veido ir kūno priežiūros priemonės padeda pasiekti puikių rezultatų, atrodyti jaunatviškai. Tinkamai parinkti kosmetikos priemones svarbu ne tik turint odos problemų (alergiška, jautri oda, varginama veido raudonio ar spuogų ar kt.), bet turint normalią veido odą. Juk svarbu ne tik tinkamai parinkti, bet ir mokėti tinkamai naudotis priemonėmis bei tinkamai prižiūrėti odą.

Geriau turėti keletą, bet tinkamai parinktų kokybiškų kosmetikos priemonių, negu daugybę išbandytų bet nepritaikytų ar net netinkamų priemonių.

“Sugihara” kosmetikos parduotuvėse prekiaujama GUINOT (Prancūzija), ANNA LOTAN (Izraelis), NEOSTRATA (JAV), EXUVIANCE (JAV), DUCRAY (Prancūzija), PEVONIA (JAV), PHILIP MARTINS (Italija), RUSK (JAV), LA COLLINE (Šveicarija), AVENE (Prancūzija), SESDERMA (Ispanija), RENE FURTERER (Prancūzija), GEHWOL (Vokietija) ir kt. veido, kūno, plaukų priežiūros priemonėmis.

„Sugihara“ kosmetikos parduotuvės dovanų čekis padarys įspūdį kiekvienam norinčiam atrodyti sveikai ir jaunatviškai!

Vieta
Vieta

Ozo g. 25, Vilnius (rodyti žemėlapyje)

Č. Sugiharos g. 3, Vilnius (rodyti žemėlapyje)

Vokiečių g. 28/17 , Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį

Uždaryti žemėlapį

Uždaryti žemėlapį
Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

6 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Jei norite, kad kosmetikos prekes Jums padėtų išsirinkti kosmetologė – būtina išankstinė registracija. Galite atvykti ir be registracijos – tuomet pagal galimybes aptarnaus arba konsultantė, arba kosmetologė, jei bus tuo metu laisva. Galima priemoka.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą, susijusį su šia dovana

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.


Paslaugos vieta: Vilnius
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį
Ypatybės
6 mėn. galiojimas Šis čekis yra daugiatipis
Norite įpakuoti savo dovaną?
Sužinoti daugiau Čia
„GERA DOVANA“ TAIP PAT RASITE
Daugiatipis čekis
Suteikiame galimybę daugiatipiais dovanų čekiais atsiskaityti ir pasinaudoti kitų partnerių paslaugomis: VšĮ Laimingi žmonės, Všį Vilko valia, UAB Sveikatos centras energetikas, VšĮ Tulpės sanatorija, Pegaso knygynas.
Uždaryti