Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Intraveninė terapija „Grožio eliksyras“


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: Priklauso nuo pasirinktos paslaugos.
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Pasisavinama 100 % naudingųjų medžiagų!

„Šypsenos akademija“ – odontologijos klinika, kurioje naudojamos pačios moderniausios technologijos, pažangiausi gydymo metodai ir atliekama profesionali diagnostika. Siekiant suteikti galimybę tinkamai ir patogiai pasiruošti odontologinėms procedūroms vienoje vietoje „Šypsenos akademijoje“ pradėta taikyti intraveninė terapija, atliekami išsamūs kraujo tyrimai ir kitos procedūros. Čia vos pravėręs duris kiekvienas apgaubiamas rūpesčiu ir dėmesiu, o išlydimas su plačia ir gražia šypsena!

Intraveninės terapijos metu organizmui sulašinami būtini vitaminai, maistinės medžiagos, skysčiai, elektrolitai ir antioksidantai, padedantys jaustis energingai ir žvaliai. „Grožio eliksyras“ – viena iš populiariausių intraveninių terapijų, kuri skatina odos regeneraciją ir kolageno sintezę. Taip mažinamos raukšlės, stangrinama, atnaujinama ir skaistinama spalvą praradusi oda. Ši terapija pašalina iš organizmo toksinus, atgaivina ir atjaunina išvaizdą, gerina plaukų, odos ir nagų būklę.

Intraveninės terapijos privalumai:

  • GREITIS. Intraveninė terapijos procedūra užtrunka 45–120 minučių.
  • 100 % ĮSISAVINIMAS. Elementai organizme absorbuojami 100 %. Geriant vandenį, specialius energetinius gėrimus ar vartojant vitaminus elementai turi prasiskverbti pro virškinamąjį traktą, todėl pasisavinama tik apie 50 %.
  • STAIGUS POVEIKIS. Teigiamas poveikis jaučiamas jau terapijos metu, o tikroji nauda pajaučiama per 12–24 valandas po procedūros.
  • SAUGUMAS. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad lašinių metodas yra saugus ir patikimas, naudojamos medžiagos patvirtintos ES. Prieš intraveninę terapiją atliekami arba įvertinami turimi kraujo tyrimai, procedūra yra prižiūrima kvalifikuoto medicinos personalo.

Atvykusiųjų laukia:

  • bazinio kraujo tyrimo paketas (tik įsigijus pasiūlymą su kraujo tyrimu);
  • kraujo tyrimo duomenų peržiūra (arba nuotolinė gydytojo konsultacija įsigijus pasiūlymą su kraujo tyrimu);
  • intraveninė terapija.

Kraujo tyrimas ir intraveninė terapija yra atliekami 2 vizitų metu (turint savo kraujo tyrimą, intraveninė terapija atliekama 1 vizito metu). Intraveninė terapija „Šypsenos akademijoje“ trunka 45–120 min, o kraujo tyrimas – 15 min.

SVARBU! Registruojantis procedūrai su jau atliktu kraujo tyrimu būtina žinoti, kad turi būti atliktas bazinis kraujo tyrimas, į kurį įeina: bendrasis kraujo tyrimas, kalio, natrio, gliukozės rodikliai. Bazinis kraujo tyrimas galioja 3 dienas nuo jo atlikimo. 

Dovanokite galimybę pasipildyti vitaminų atsargas!

Vieta
Vieta

„Šypsenos akademija“, Pylimo g. 14-3, Vilnius (rodyti žemėlapyje)

„Šypsenos akademija“, Bitėnų g. 1C–78, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį

Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

Priklauso nuo pasirinktos paslaugos.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asm.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Kraujo tyrimas ir intraveninė terapija yra atliekami 2 vizitų metu (turint savo kraujo tyrimą, intraveninė terapija atliekama 1 vizito metu). Registruojantis procedūrai su jau atliktu kraujo tyrimu būtina žinoti, kad turi būti atliktas bazinis kraujo tyrimas, į kurį įeina: bendrasis kraujo tyrimas, kalio, natrio, gliukozės rodikliai. Bazinis kraujo tyrimas galioja 3 dienas nuo jo atlikimo. www.sypsenosakademija.lt

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

Žiūrėję šią dovaną taip pat domėjosi

Panašios dovanos

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: Priklauso nuo pasirinktos paslaugos.
Dovana skirta: 1 asm.

Lojalumo programos nariams grįžta 6,40 €

Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas
„GERA DOVANA“ TAIP PAT RASITE Pirkimo taisyklės